reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Może ten bol to jednak nie na @, czekany dalej głowa do gory:) pamiętaj ze jajeczko nawet 12 dni może sobie wędrować wiec póki @ nie ma, jest nadzieja:)

Ta nadzieja jest najlepsza :D
Wiele dziewczyn się przekonało mimo , ze mówiły o @ ze będzie na 100 % a jednak nie przyszła ;)
No może za wcześnie jak dla mnie akurat, albo jak to mówiły dziewczyny, jak chłopak to później test wykrywa niż dziewczynkę :p
 
reklama
Ciekawe jak z tym testem jest faktycznie. A jak ciąża mnoga? :p

Z emotkami mam to samo. Nie wychodzą normalnie. Muszę sama robić, a że umiem z 3 to tyko te wstawiam haha.

Mnie dzieci z książkami męczą, jeszcze nie zdążyłam się obudzić ;)
 
Tez jestem ciekawa jak z ta płcią jest, póki co według testu co wyszedł bardzo szybko można by rzec ze będę mieć dziewczynkę, według koleżanki która ciążę poznała po oczach tez ma być dziewczynka:p wiec poczekam cierpliwie na potwierdzenie lub tez zaprzeczenie tych teorii:p póki co nie mogę sie doczekać USG w 12 tygodniu, u mnie wczesniej nie robią raczej wiec nie mam sie co łudzic na wcześniejsze spotkanie z bobaskiem przez monitor
 
Ciekawe jak z tym testem jest faktycznie. A jak ciąża mnoga? :p

Z emotkami mam to samo. Nie wychodzą normalnie. Muszę sama robić, a że umiem z 3 to tyko te wstawiam haha.

Mnie dzieci z książkami męczą, jeszcze nie zdążyłam się obudzić ;)

Hehe no ja tak samo z emotkami mam bo wstawiłam wcześniej to się nie wyświetlają, ale to dlatego, że na tel wchodzę na stronę a nie mam aplikacji a tutaj jakieś stare emoty są hehehe :D
 
Ta nadzieja jest najlepsza :D
Wiele dziewczyn się przekonało mimo , ze mówiły o @ ze będzie na 100 % a jednak nie przyszła ;)
No może za wcześnie jak dla mnie akurat, albo jak to mówiły dziewczyny, jak chłopak to później test wykrywa niż dziewczynkę :p

Też właśnie na to liczę Haha
No szkoda, że jest ta jedna kreseczka, ale skoro objawy nam się zgadzały, to może nie ma co tracić nadziei? Czekamy dalej i myślimy pozytywnie Justynko [emoji1360]
 
Justyna głowa do góry [emoji4] Aneta na becie była i wszystkie myślałyśmy po interpretacji wyniku że będzie @ a się okazało że to była bardzo wczesna ciąża [emoji3] więc i u Ciebie tak może być [emoji6][emoji1]

Noo kochana może tak być - nie zaprzeczam :) ;*
także czekam cierpliwie do dnia @ i zobaczymy czy wyleci czy zwątpi :p
 
Tez jestem ciekawa jak z ta płcią jest, póki co według testu co wyszedł bardzo szybko można by rzec ze będę mieć dziewczynkę, według koleżanki która ciążę poznała po oczach tez ma być dziewczynka:p wiec poczekam cierpliwie na potwierdzenie lub tez zaprzeczenie tych teorii:p póki co nie mogę sie doczekać USG w 12 tygodniu, u mnie wczesniej nie robią raczej wiec nie mam sie co łudzic na wcześniejsze spotkanie z bobaskiem przez monitor

To jeszcze brakuje 1 potwierdzenia i pewnie będzie dziewczynka :D
 
reklama
Też właśnie na to liczę Haha
No szkoda, że jest ta jedna kreseczka, ale skoro objawy nam się zgadzały, to może nie ma co tracić nadziei? Czekamy dalej i myślimy pozytywnie Justynko [emoji1360]

Tak kochana Rajoo, nadzieja umiera ostatnia także czekamy cierpliwie z nadzieją , że ta wstrętna @ do nas nie przyjdzie :D ;*
 
Do góry