reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny można do Was dołączyć? Z om wychodzi mi termin na 05.04.19 :-)

Witaj Nika :)
Tak oczywiście zapraszamy do nas serdecznie ;)
Opowiedz coś o sobie - tak jak pyta mamablondi skąd jesteś, która ciąża? Jaka Twoja historia z aktualną ciąża, czy byłaś już u lekarza czy dopiero testowałaś ? ;)
 
Jestem lipcówką 2017, mam rocznego synka:-), mieszkam pod Warszawą. Przyznam że wczoraj już Was podczytywałam, ale zwlekałam z ujawnieniem się do wizyty u gin, ale jednak chęć porozmawiania z innymi przyszłymi mamami była silniejsza:-D. W sumie gin kazała mi przyjść 2 tyg po pozytywnym teście ale korci mnie żeby iść już w tym tygodniu ;-)
Co do testowania, to już w 25dc zrobiłam test i wyszedł bladzioch, w czwartek poleciałam na betę i była 74, w sobotę powtórka i rośnie:-) już było 192. A dopiero w sobotę powinnam dostać @ więc chyba już się fasola rozgiściła jakiś czas temu :-)
 
Jestem lipcówką 2017, mam rocznego synka:-), mieszkam pod Warszawą. Przyznam że wczoraj już Was podczytywałam, ale zwlekałam z ujawnieniem się do wizyty u gin, ale jednak chęć porozmawiania z innymi przyszłymi mamami była silniejsza:-D. W sumie gin kazała mi przyjść 2 tyg po pozytywnym teście ale korci mnie żeby iść już w tym tygodniu ;-)
Co do testowania, to już w 25dc zrobiłam test i wyszedł bladzioch, w czwartek poleciałam na betę i była 74, w sobotę powtórka i rośnie:-) już było 192. A dopiero w sobotę powinnam dostać @ więc chyba już się fasola rozgiściła jakiś czas temu :-)

Noo to super :) Gratulacje !
Czyli w tą sobotę byłaś na ostatniej becie czy tydzień temu ?
U nas jeszcze nie wszystkie jesteśmy potwierdzone mamusie, bo część dopiero będzie testować, część w trakcie starań lub będą się starać - ale łapiemy się na kwiecień , więc tak trochę nas tu jest i każda ma inne cykle , niektóre mają podobnie ;)
Ale wspieramy się razem i trzymamy , żeby Wszystkie z nas były kwietniówkami :D
 
Jestem lipcówką 2017, mam rocznego synka:-), mieszkam pod Warszawą. Przyznam że wczoraj już Was podczytywałam, ale zwlekałam z ujawnieniem się do wizyty u gin, ale jednak chęć porozmawiania z innymi przyszłymi mamami była silniejsza:-D. W sumie gin kazała mi przyjść 2 tyg po pozytywnym teście ale korci mnie żeby iść już w tym tygodniu ;-)
Co do testowania, to już w 25dc zrobiłam test i wyszedł bladzioch, w czwartek poleciałam na betę i była 74, w sobotę powtórka i rośnie:-) już było 192. A dopiero w sobotę powinnam dostać @ więc chyba już się fasola rozgiściła jakiś czas temu :-)
O to jest nas już chyba cztery (?) które mają maluszki w podobnym wieku, bo ja czerwcowka 2017 [emoji4]
 
Witaj, Nika :)

A jak to jest w powstaniem już konkretnego wątku kwietniówek? Administracja to robi czy trzeba zakładać?
Oj nie wiem jak to działa ale myślę że jeżeli to stoi po stronie administracji to już bliżej niż dalej do bycia na "oficjalnych" kwietniowkach
 
reklama
Do góry