reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Zalozylam watek, ale nikt mi nie chce odpowiadac ;) wiec zapytam jeszcze tu. Miala ktoras z Was do czynienia z wozkiem coletto florino? Albo innym z takim koszem zasuwanym i duzym
Screenshot_2018-11-26-13-14-36.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-26-13-14-36.png
    Screenshot_2018-11-26-13-14-36.png
    167,7 KB · Wyświetleń: 308
reklama
Dziewczyny ja już po połówkowych, dopiero teraz piszę bo wpadliśmy jeszcze do szwagra na kawę :) malutka zdrowa więc jestem spokojna, opisałam w wątku połówkowych. Andzia08 kciuki żeby do kolejnego USG wszystko się unormowało i żeby szybko zleciały te dwa tygodnie, musi być dobrze :)
 
Odebralam wynik moczu. Pierwszy raz widze, zeby nie bylo informacji o bakteriach.? Miala tak ktoras ? Erytrocyty wylugowane w osadzie 0-2, moczany bezpostaciowe liczne. Nie wiem czy jest sie czym przejmowac.
 
Niby powinno się wykonać między 18-22tc i faktycznie mnie też lekarz mówił, że lepiej jak najpóźniej tego tygodnia, ale jakoś wolałabym się zmieścić w tych ramach.
Liczba, Ty też chodzisz na wizyty i na nfz i prywatnie? dobrze kojarzę... czy lekarz i ten z nfz i ten prywatny wpisuje wszystkie wizyty do karty ciąży?
Dokładnie, połówkowe robi się do 22 tc. Ja byłam w 20+1, ale z usg wychodzi 19+1. Mały nie chciał wszystkiego pokazać (nie był widoczny przełyk i układ pokarmowy+ jego przepływy) i miałam przyjść na kolejne usg,by to powtórzyć. Zaproponowałam datę 5.12, bo mam wtedy wizytę w szpitalu,ale lekarka powiedziała, że to będzie stanowczo za późno... Wyznaczyła mi termin na następny dzień.
 
Odebralam wynik moczu. Pierwszy raz widze, zeby nie bylo informacji o bakteriach.? Miala tak ktoras ? Erytrocyty wylugowane w osadzie 0-2, moczany bezpostaciowe liczne. Nie wiem czy jest sie czym przejmowac.
Tak, miałam taką sytuację że chciałam iść na dodatkowe badanie moczu tylko dla siebie, nawet nie dla lekarza żeby zerknął na wynik, i popatrzyłam na stare wyniki z tego laboratorium i nie było tam rubryki bakterie. Zadzwoniłam do laboratorium i powiedzieli, że ilość bakterii oznaczają tylko w posiewie. Idiotyczne trochę.
 
Tak, miałam taką sytuację że chciałam iść na dodatkowe badanie moczu tylko dla siebie, nawet nie dla lekarza żeby zerknął na wynik, i popatrzyłam na stare wyniki z tego laboratorium i nie było tam rubryki bakterie. Zadzwoniłam do laboratorium i powiedzieli, że ilość bakterii oznaczają tylko w posiewie. Idiotyczne trochę.

To pewnie tutaj tez tak jest.Posiew tez zrobilam, ale to pewnie sobie poczekam troche.
 
Odebralam wynik moczu. Pierwszy raz widze, zeby nie bylo informacji o bakteriach.? Miala tak ktoras ? Erytrocyty wylugowane w osadzie 0-2, moczany bezpostaciowe liczne. Nie wiem czy jest sie czym przejmowac.
U nas w labo jak nie ma bakterii to nic nie wpisują. Dopiero jak są jakieś odchylenia to wpisują właśnie jako.dodatkowe rubryki bakterie białko glukoza i coś jeszcze ą jak wsio oki to tylko.podstawowe dane.
 
reklama
Do góry