reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hej dziewczyny proszę mi się tu nie doszukiwać żadnych nieprawidłowości (mówię ogólnie [emoji6]) bo ja wiem że różnie bywa ale póki co trzeba się cieszyć, jesteście w ciąży i nie zakładamy innego scenariusza jak taki że będzie wszystko dobrze [emoji1][emoji2] i proszę mi się tego trzymać [emoji121]️
 
reklama
Tak kochana, my z Rajoo testujemy podobnie, początek sierpnia lub czekamy na @ :D

Na koniec okresu czekają Natalia91 i porcelana ? ;)

Patuśka w trakcie działania :D

A reszta ma piękne bety i 2 kreski :D

Dobrze mówię? Czy kogoś pominęłam?
Mnie pominelas [emoji6] ja też w trakcie działań i próbuje się wystrzelić w owulacje
 
Wogole to doradzcie mi bo próbuje wszczelic się w owulacje. Robię sobie codziennie testy i poki co dwa dni temu były lekkie kreski. Dzisiaj nic i nie wiem czy ta owulacja byla czy nie. Czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu ale czy to owulacja? Nie wiem. A chciała bym trafić w owulacje by mieć jak największe szanse trafić na chlopca [emoji6] i nie wiem czy coś dzisiaj działać czy poczekać do jutra....
 
Hej dziewczyny proszę mi się tu nie doszukiwać żadnych nieprawidłowości (mówię ogólnie [emoji6]) bo ja wiem że różnie bywa ale póki co trzeba się cieszyć, jesteście w ciąży i nie zakładamy innego scenariusza jak taki że będzie wszystko dobrze [emoji1][emoji2] i proszę mi się tego trzymać [emoji121]️
Ja biore pod uwage, ze bedzie zle. To silniejsze ode mnie. Mysle czasami, ze moze nic tam nie ma,puste jajo albo cos. I nie spieszy mi sie, zeby to sprawdzac ;). Bety nie robie, bo bywaja rozne sytuacje i potem bym sie zastanawiala jak wyniki zinterpretowac, kiedy tyle dni do wizyty... Pojde chyba na wizyte na NFZ niedlugo, bo lekarz da skierowanie na usg i zleci badania. Lub zleci je dopiero jak ciaza zostanie potwierdzona na usg. W kazdym badz razie musze sie umowic wczesniej na usg, bo moze sa kolejki, a musze zrobic najlepiej jak bedzie 7 ukonczonych tygodni.
 
Ostatnia edycja:
Wogole to doradzcie mi bo próbuje wszczelic się w owulacje. Robię sobie codziennie testy i poki co dwa dni temu były lekkie kreski. Dzisiaj nic i nie wiem czy ta owulacja byla czy nie. Czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu ale czy to owulacja? Nie wiem. A chciała bym trafić w owulacje by mieć jak największe szanse trafić na chlopca [emoji6] i nie wiem czy coś dzisiaj działać czy poczekać do jutra....
Ktory to dzien cyklu? Nie znam sie na testach owu niestety. Ale ja bym nie marnowala cyklu, niewazne jaka plec mi sie marzy ;)
 
A ja znowu zrobilam dzisiaj test:p doslownie przed chwileczką, tak to jest jak leży w szufladzie i kusi
Daje zdjęcie do porównania z tym ze wczoraj rana
Teraz to się zastanawiam jak wszystkie cos tam dostrzeglysmy bo ten z dzisiaj juz jest naprawdę wyraźny i to z popołudniowego moczu :) cieszę sie strasznie ze ten poziom HCG jest juz tak wysoki ze zwykły test z jedniową przerwą dal wyraźną różnice.
 

Załączniki

  • IMG_20180725_165256.jpg
    IMG_20180725_165256.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry