reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Czy jest jeszcze mama która nie poczuła ruchów malucha?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja poczułam raz dwa tygodnie temu i od tamtej pory cisza... No cóż trzeba czekać [emoji5]

oar8vfxmpxgly37m.png
 
reklama
Ja poczułam raz dwa tygodnie temu i od tamtej pory cisza... No cóż trzeba czekać [emoji5]

oar8vfxmpxgly37m.png
Tez czuje te ruchy bardzo nieregularnie. Ostatnio poczułam 4 dni temu i juz oczywiście głupie myśli... A dziś poczułam po zjedzeniu czekoladowego ciasta, chyba lubi słodkie;).
Odliczam dni do polowkowego USG, jeszcze tylko niecale 2 tygodnie i bede go mogła znowu zobaczyc:).
Dziewczyny czy wy odczuwacie ruchy maluszka przy kosci lonowej? To bardzo nisko, a ja czesto tam czuje, tak na środku dołu brzucha przy tej kosc.

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Ja też jak narazie nie czuje ruchów, jedynie jak leżę na plecach to czuje w którym miejscu jes.. dzisiaj jest 17+0 , mieliśmy wizytę, dzidzia ma się dobrze , niestety nie było widać czy chłopiec czy dziewczynka :/ następną wizyta 01.12
Gratuluję udanej wizyty, ważne ze dzidziuś ma sie dobrze :)

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Hej dziewczyny ja jestem w 17stym tyg i też nie mogę powiedzieć jednoznacznie czy już poczułam...tak mi się dwa razy wydawało że to dzidzia ale pewna nie jestem, może to jelita...sama nie wiem[emoji6]ale już też wyczekuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny miałam wykonywana krzywa cukrowa z uwagi na dosc wysoki cukier. Na czczo cukier wyszedł 93 a po 2 godzinach 220!! Skierowanie do szpitala. Czy bylyscie kiedys w takiej sytuacji bo ja nigdy nie mialam cukrzycy w ciazy. Czy poloza mnie w szpitalu w 16 tygodniu ciazy czy tylko wykonaja badania.
 
reklama
Czy któras z Was ma takie wrazenie ze ciagnie Was brzuch?? Jakby jakis balon sie pompowal i rozciagal?? Nieprzyjemne to strasznie jest.. Nie ze boli czy cos tylko ciagnie bardzo..

 
Do góry