reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Czy któras z Was ma takie wrazenie ze ciagnie Was brzuch?? Jakby jakis balon sie pompowal i rozciagal?? Nieprzyjemne to strasznie jest.. Nie ze boli czy cos tylko ciagnie bardzo..

Mnie dzis boli kurde nawet nie wiem jak to opisac ale jakby miesnie mieszy kroczem a dolnymi pachwinami i udami tak od dolu. Troche sie dzis poruszalam i nie wiem czy to przemeczenie?
 
Dziewczyny trochę z innej beczki:: kupujecie jakieś typowo ciążowe kurtki na okres zimowy??? Ja wczoraj założyłam swoją zimową i przeżyłam szok - myślałam że spokojnie pochodzę w niej jeszcze trochę a tu ledwo ledwo się dopiełam [emoji52][emoji52][emoji52] Obleciałam dzisiaj sklepy i w sumie jedną sensowną znalazłam w h&m z działu mama. W pozostałych albo znikoma ilość miejsca na brzuszek albo wyglądam jak kulfon [emoji23][emoji23][emoji23]
Może macie jakieś linki do stron z ciuszkami, a może same już coś kupiłyście???

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
1509655758-d599b75037041e50-aaaaaa.jpeg
 
Tez czuje te ruchy bardzo nieregularnie. Ostatnio poczułam 4 dni temu i juz oczywiście głupie myśli... A dziś poczułam po zjedzeniu czekoladowego ciasta, chyba lubi słodkie;).
Odliczam dni do polowkowego USG, jeszcze tylko niecale 2 tygodnie i bede go mogła znowu zobaczyc:).
Dziewczyny czy wy odczuwacie ruchy maluszka przy kosci lonowej? To bardzo nisko, a ja czesto tam czuje, tak na środku dołu brzucha przy tej kosc.

nzjddqk3g9zni0wq.png
Bardzo często właśnie w tym miejscu mój Maluch sobie bryka [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@PaniPe ja mam nadzieje zmieścić sie w swoją kurtke.. Mam z zeszlej ciazy plaszczyk na guziki gdzie ten na brzuchu jest troche przeszyty blizej kranca zeby dopinac (nosilam ja w listopadzie a termin mialam na 3.01) wiec pewnie sie odejdzie i ominie mnie ten zakup :)

 
@PaniPe ja mam nadzieje zmieścić sie w swoją kurtke.. Mam z zeszlej ciazy plaszczyk na guziki gdzie ten na brzuchu jest troche przeszyty blizej kranca zeby dopinac (nosilam ja w listopadzie a termin mialam na 3.01) wiec pewnie sie odejdzie i ominie mnie ten zakup :)

A ja poprzednio termin miałam na początek października, więc końcówkę ciąży biegałam w sukienkach, legginsach itp. No i miałam taką cieniutką parkę - ale było ciepło. A teraz niestety zakup mnie nie ominie, bo nie mam na co liczyć że za miesiąc czy półtora wcisnę się w swoja. [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy jest jeszcze mama która nie poczuła ruchów malucha?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nie poczułam ,a obecnie 18 tc 6 dz ,ale dziś byłam na wizycie i z dzieckiem wszystko ok i się rusza.Lekarz mówił ,ze w pierwszej ciąży można poczuć później.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry