reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny miałam wykonywana krzywa cukrowa z uwagi na dosc wysoki cukier. Na czczo cukier wyszedł 93 a po 2 godzinach 220!! Skierowanie do szpitala. Czy bylyscie kiedys w takiej sytuacji bo ja nigdy nie mialam cukrzycy w ciazy. Czy poloza mnie w szpitalu w 16 tygodniu ciazy czy tylko wykonaja badania.
Ja mam cukrzycę ciążowa i jestem pod opieka poradni dla kobiet w ciąży.Narazie jestem na diecie cukrzycowej i jem 6 posiłków dziennie i robię pomiary godzine po posiłku.Może tak być ,że wezmą Cię na 3 dni do szpitala i będą mierzyć poziom cukru.Cukrzyca ciążowa to nic miłego ,bo bardzo mało jest produktów dozwolonych do jedzenia i picia ,bo wszędzie ładują cukier .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@mysiaka92 Tez miałam takie uczucie jak jeszcze brzuszka nie było widać. Dosłownie jakby mięśnie walczyły z czymś co je próbuje rozepchac. Teraz juz wyskoczył mi pokaźny brzuch i jest lepiej. Za to pachwiny tak bardzo nisko mnie ciągną po intensywnym dniu.
@PaniPe Mnie też czeka niestety ten wydatek :hmm: Poprzednie dzieciaczki rodziły się październik i listopad wiec zimowa mnie minęła. Tez ledwo się dopinam w największą zimowa kurtkę. Niestety wiem ze w przyszłym roku patrzeć nie będę mogła na ten tegoroczny zakup :hmm:
hm wydaje się całkiem fajna :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trochę z innej beczki:: kupujecie jakieś typowo ciążowe kurtki na okres zimowy??? Ja wczoraj założyłam swoją zimową i przeżyłam szok - myślałam że spokojnie pochodzę w niej jeszcze trochę a tu ledwo ledwo się dopiełam [emoji52][emoji52][emoji52] Obleciałam dzisiaj sklepy i w sumie jedną sensowną znalazłam w h&m z działu mama. W pozostałych albo znikoma ilość miejsca na brzuszek albo wyglądam jak kulfon [emoji23][emoji23][emoji23]
Może macie jakieś linki do stron z ciuszkami, a może same już coś kupiłyście???

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
1509655758-d599b75037041e50-aaaaaa.jpeg
Mnie tez czeka zakup kurki i pewnie będzie to w hm mama [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was obudziła się rano z twardym jak kamień brzuchem? ja miałam tak kilka dni temu pierwszy raz, pochodziłam i przeszło i dziś to samo brzuch twardy i pobolewa. Nie wiem czy to jest powód to niepokoju...
 
reklama
Do góry