reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jestem w 16+6 A z USG 15+5
U mnie też różnica była z 10 dni między usg a om... najpierw usg pokazywało termin na 19, potem 17 i ostatnie 2 od różnych lekarzy na 14. Termin z om to 7 kwietnia

oar8vfxmpxgly37m.png
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Nabyłam i ja "detektor tętna". Nie jakieś cudo, po którym spodziewałabym się nie wiadomo czego. Bardziej dla mojej córy, żeby "posłuchała" siostry niż dla mnie. Powiedzcie mi, czy ma któraś z Was taki detektor tylko z gąbeczką (bez możliwości stosowania żelu usg). Jak dla mnie trochę bardziej czuły stetoskop.
Szukałam niewiadomo ile i nic poza "przewalajacymi się flaķami" nie słyszałam :) Córce wmowilam że to TO a raczej TA, z czego była zadowolona.
Spodziewać się czegoś więcej po takim sprzęcie? Jak myślicie?

rfxgyx8d8vh09bmd.png
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Jeszcze później byliśmy na pizzy :happy: będzie dziewczynka z USG pokazało 17w4d 12 cm 200 gram szczęścia mojej kruszynki:) wszystko jest w porządku, leżała sobie z ręką założona za głowa. Wczasowiczka:) Pozdrawiam i czekam na kolejne wrażenia po waszych wizytach. Następną mamy 1 grudnia.
Gratulacje [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny. Nabyłam i ja "detektor tętna". Nie jakieś cudo, po którym spodziewałabym się nie wiadomo czego. Bardziej dla mojej córy, żeby "posłuchała" siostry niż dla mnie. Powiedzcie mi, czy ma któraś z Was taki detektor tylko z gąbeczką (bez możliwości stosowania żelu usg). Jak dla mnie trochę bardziej czuły stetoskop.
Szukałam niewiadomo ile i nic poza "przewalajacymi się flaķami" nie słyszałam :) Córce wmowilam że to TO a raczej TA, z czego była zadowolona.
Spodziewać się czegoś więcej po takim sprzęcie? Jak myślicie?

rfxgyx8d8vh09bmd.png
To co Ty to kupilas? Wstaw linka albo fote.
Ja namierzam szybciutko moim i jest mega czuly od kiedy wsadzilam duracela do srodka bo na tej oryginalnej baterii to cienko szedl. Mam anglesounds i placilam 28euro na ebayu. Uwazam.ze ro najlepszy zakup jaki mogl byc.

Najedz sobie na tetnice po bokach to uslyszysz wlasne serce i szukaj bijacego raz szybciej. Nieraz serduszko znajduje na lini kosci lonowej wiec bardzo nisko ale jak juz raz znajdziesz to bedziesz wiedziec
 
To co Ty to kupilas? Wstaw linka albo fote.
Ja namierzam szybciutko moim i jest mega czuly od kiedy wsadzilam duracela do srodka bo na tej oryginalnej baterii to cienko szedl. Mam anglesounds i placilam 28euro na ebayu. Uwazam.ze ro najlepszy zakup jaki mogl byc.

Najedz sobie na tetnice po bokach to uslyszysz wlasne serce i szukaj bijacego raz szybciej. Nieraz serduszko znajduje na lini kosci lonowej wiec bardzo nisko ale jak juz raz znajdziesz to bedziesz wiedziec
Zrobię fote jak wrócę do domu. Najlepszy był M. Na początku sceptycznie poszedł do zakupu po czym sam sięgnął po sprzęt i zaczął jeździć po brzuchu. Dojechał aż po linie żeber. Fajnie ale nie w 17tc:)

Mam fote z aukcji
1509447120-72b34da5108724f3-aaaaaa.jpeg


rfxgyx8d8vh09bmd.png
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!!! Gratuluję wizyt i kruszynek dziewczynek!

To prawda, że wiek ciąży najlepiej oceniać na usg genetycznym, bo do końca 1 trymestru dzieciątka rozwijają się niemal jednakowo. Już od 2 trymestru każde rośnie i przybiera na wadze indywidualnie. Także nie stresować się bo jest ok! :))

Wagobunda-niezwykle trudna, ale i dojrzała decyzja. Życie sobie jeszcze poukładasz z rozsądniejszym partnerem. Być może gdyby nie ciąża, to nigdy by się Twój mąż tak nie zachowywał, a Ty byś się nie dowiedziała jaki jest naprawdę. Bądź dobrej myśli kochana.

Ja też dziś od rana w kuchni, bo jutro jedziemy do rodziców i wiozę smakołyki urodzinowe jak co roku, bo w piątek mam urodziny (i znowu w kuchni:). Dopiero skończyłam i mam zamiar resztę dnia przebimbać na kanapie.



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobię fote jak wrócę do domu. Najlepszy był M. Na początku sceptycznie poszedł do zakupu po czym sam sięgnął po sprzęt i zaczął jeździć po brzuchu. Dojechał aż po linie żeber. Fajnie ale nie w 17tc:)

Mam fote z aukcji
1509447120-72b34da5108724f3-aaaaaa.jpeg


rfxgyx8d8vh09bmd.png
A w jakim kraju to zostalo wyprodukowane bo anglesounds (ktory i ja mam i wszystkie jakie widzialam) wygladaja zupelnie innaczej i sa w pudelkach. A ile za niego zaplacilas? Bo ja moj mam juz kilka tygodni i od poczatku serduszko bilo bez problemu. Albo ktos Ci sprzedal bubel albo nie wiem.. jest tu jeszcze kilka dziewczyn ktore maja anglesounds jak dobrze pamietam to niech sie wypowiedza
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj slonce na zewnatrz i w sercu ☺ wszystko mi mowi ze bedzie dobrze ☺ dziekuje za kazde slowo wsparcia i poparcia to dla mnie bardzo wazne szczegolnie teraz... ten mezczyzna byl czescia mojego zycia a raczej moim zyciem przez ostatnie 9 lat...wiem,ze pojawia sie gorsze dni kiedy zwatpie w slusznosc swojej decyzji i zatesknie, ale musze pamietac w kazdej slabszej xhwili,ze odkiedy odszwdl oddycham pelna piersia bez obawy o jutro... Dziekuje ,ze jestescie
 
Do góry