reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny jestem po wizycie. Jeszcze później byliśmy na pizzy :happy: będzie dziewczynka z USG pokazało 17w4d 12 cm 200 gram szczęścia mojej kruszynki:) wszystko jest w porządku, leżała sobie z ręką założona za głowa. Wczasowiczka:) Pozdrawiam i czekam na kolejne wrażenia po waszych wizytach. Następną mamy 1 grudnia.
To pięknie. Gratulacje!!!
Ja też dziś byłam na pizzy:))
A u nas przed chwilą był gościu i prezentował sprzęt do sprzątania. Robocleaner. Może ktoraś z Was ma??? Gdyby nie zaplanowany remont i zakupy dzieciaczkowe, to byśmy kupili już dziś.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny wlasnie jestem po usg. lekarz stwierdzil, ze bedzie chlopak ☺ 18tc ma 13.01cm i 246g lekarz powiedzial, ze dziecko rozwija sie prawidlowo tylko ze mnie zastanawia dopiska do usg a szczegolnie ostatnie dwa zdania... " Polozenie plodu podluzne glowkowate. Zarys kregoslupa prawidlowy. Pecherz moczowy i zoladek widoczny. Konczyny prawidlowo rozwiniete. serce czterojamowe. Pepowina trojnaczyniowa. CUN prawidlowy. Powloki jamy brzusznej o zachowanej ciaglosci. Lozysko zlokalizowane na przedniej scianie o prawidlowej strukturze, prawidlowo zlokalizowane. Wody plodowe w normie. Badanie USG jest tylko badaniem dodatkowym i w zadnym razie nie moze wykluczyc wszystkich wad plodu. Nie mozna wiec oczekiwac od lekarza wykonujacego usg,ze wykluczy wszystkie wady plodu." Dzwonilam do gina i niby powiedzial, ze to jest standardowa dopiska do usg a to moje 3 usg u tego gina prywatnie pierwsze bylo na potwierdzenie ciazy a drugie usg bylo na badanie przeziernosci karkowej te dzisiejsze bylo 3 na moje zyczenie bo na kolejne mam termin dopiero na 21.11 na usg polowkowe. w obu pierwszych usg tez byly dopiski o rozwoju plodu, ale bez tych dziwnych 2 zdan jak w tym dzisiejszym usg. boje sie ze gin cos zauwazyl, ale ukryl to przedemna.
 
hej dziewczyny wlasnie jestem po usg. lekarz stwierdzil, ze bedzie chlopak [emoji5] 18tc ma 13.01cm i 246g lekarz powiedzial, ze dziecko rozwija sie prawidlowo tylko ze mnie zastanawia dopiska do usg a szczegolnie ostatnie dwa zdania... " Polozenie plodu podluzne glowkowate. Zarys kregoslupa prawidlowy. Pecherz moczowy i zoladek widoczny. Konczyny prawidlowo rozwiniete. serce czterojamowe. Pepowina trojnaczyniowa. CUN prawidlowy. Powloki jamy brzusznej o zachowanej ciaglosci. Lozysko zlokalizowane na przedniej scianie o prawidlowej strukturze, prawidlowo zlokalizowane. Wody plodowe w normie. Badanie USG jest tylko badaniem dodatkowym i w zadnym razie nie moze wykluczyc wszystkich wad plodu. Nie mozna wiec oczekiwac od lekarza wykonujacego usg,ze wykluczy wszystkie wady plodu." Dzwonilam do gina i niby powiedzial, ze to jest standardowa dopiska do usg a to moje 3 usg u tego gina prywatnie pierwsze bylo na potwierdzenie ciazy a drugie usg bylo na badanie przeziernosci karkowej te dzisiejsze bylo 3 na moje zyczenie bo na kolejne mam termin dopiero na 21.11 na usg polowkowe. w obu pierwszych usg tez byly dopiski o rozwoju plodu, ale bez tych dziwnych 2 zdan jak w tym dzisiejszym usg. boje sie ze gin cos zauwazyl, ale ukryl to przedemna.
Gdyby ukryl to zlamalby prawo. Podejrzewam że jest tak jak mowi,ze to tylko formulka na wypadek gdyby jednak po urodzeniu okazalo sie ze jest cos nie tak.z.dzieckiem. w tych czasach to ludzie, a zwlaszcza lekarze wola sie zabezpieczyć na takie ewentualności

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Czyli mamy już trzy dziewczynki? [emoji5] gratuluję udanych wizyt dziewczyny.

Ja to nie dostałam żadnych opisów z usg...

oar8vfxmpxgly37m.png
 
macie racje dziewczyny niepotrzebnie sie nakrecam moze to przez to, ze meza pogonilam....probowalam mu tlumaczyc, ze palenie przy mnie szkodzi mi i dziecku,ale on najpierw mnie wysmial,a potem stwierdzil, ze pewnie wiem, ze dziecko bedzie chore i czepiam sie palenie aby moc wszystko zwalic na niego po porodzie....nie bylo wyjscia pokazalam mu drzwi....
dziewczyny i jeszcze jedno pytanie czy HC glowki w 18tc ktore wynosi 15.18cm to nie za duzo. a moze ktoras z was zna jakas stronke gdzie sa podane normy do HC,FL,AC,
 
macie racje dziewczyny niepotrzebnie sie nakrecam moze to przez to, ze meza pogonilam....probowalam mu tlumaczyc, ze palenie przy mnie szkodzi mi i dziecku,ale on najpierw mnie wysmial,a potem stwierdzil, ze pewnie wiem, ze dziecko bedzie chore i czepiam sie palenie aby moc wszystko zwalic na niego po porodzie....nie bylo wyjscia pokazalam mu drzwi....
dziewczyny i jeszcze jedno pytanie czy HC glowki w 18tc ktore wynosi 15.18cm to nie za duzo. a moze ktoras z was zna jakas stronke gdzie sa podane normy do HC,FL,AC,
A pogadaliscie? Jakie jest jego stanowisko w sprawie?
Moim zdaniem dobrze ze go pogonilas bo dla mnie jego zachowanie jest niewyobrazalne i niewytlumaczalne
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt ☺.
U mnie dziś było ładne słoneczko, ale wiał straszny wiatr przez co było strasznie zimno. Dziś cały dzień spędziłam z siostrą i rano zrobiłyśmy "napad" na Lidla i kupiłam kilka rzeczy dla maluszka, a później odwiedziłyśmy lumpik i tam też zrobiłam małe zakupy dla maluszka i znalazłam nawet coś dla siebie :happy:.
 
reklama
Hej. Ja właśnie po wizycie jakaś mala ta moja DZIEWCZYNKA 10.56cm waga 141g różnica między USG a OM jest ponad tydzień. Będę miałam drugie CC narazie celibat na sex. Łożysko przodujace
 
Do góry