reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej. Ja właśnie po wizycie jakaś mala ta moja DZIEWCZYNKA 10.56cm waga 141g różnica między USG a OM jest ponad tydzień. Będę miałam drugie CC narazie celibat na sex. Łożysko przodujace
A w którym tygodniu jesteś? Bo ja miałam podobne wyniki i gin powiedział, że maluch dobrze rośnie. Pokazywało mi 15t5d

oar8vfxmpxgly37m.png
 
reklama
Ja na wizycie 6'11 dostane opis usg genetycznego. Bez takiego opisu w szpitalu lub przy zmianie lekarza jest to niezbędne

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
chyba cos w tym jest, bo to byla moja ostatnia wizyta u tego ginekologa poniewaz w mojej miejscowosci otwieraja gabinet na nfz....blisko i za darmo☺ wlasnie moze dlatego byl dodany ten opis do usg...
@kredka82 rozmawialam z nim bardzo dlugo dalam wiele szans .....nie docenil, nie zrozumial.... mysli,ze bedzie mogl wrocic...do dziecka owszem, bo nie zamierzam odbierac malemu ojca,ale do mnie powrotu juz nie ma....odkad nosze dziecko pod sercem czuje sie silniejsza...
 
chyba cos w tym jest, bo to byla moja ostatnia wizyta u tego ginekologa poniewaz w mojej miejscowosci otwieraja gabinet na nfz....blisko i za darmo[emoji5] wlasnie moze dlatego byl dodany ten opis do usg...
@kredka82 rozmawialam z nim bardzo dlugo dalam wiele szans .....nie docenil, nie zrozumial.... mysli,ze bedzie mogl wrocic...do dziecka owszem, bo nie zamierzam odbierac malemu ojca,ale do mnie powrotu juz nie ma....odkad nosze dziecko pod sercem czuje sie silniejsza...
Bardzo dojrzala decyzja. Niestety czasem trudno pogodzic dwie rozne mentalnosci i dwie kultury. Jestes mloda i na pewno ulozysz sobie zycie z kims kto Cie doceni! Bede trzymac za Ciebie kciuki[emoji9]
 
hej dziewczyny wlasnie jestem po usg. lekarz stwierdzil, ze bedzie chlopak ☺ 18tc ma 13.01cm i 246g lekarz powiedzial, ze dziecko rozwija sie prawidlowo tylko ze mnie zastanawia dopiska do usg a szczegolnie ostatnie dwa zdania... " Polozenie plodu podluzne glowkowate. Zarys kregoslupa prawidlowy. Pecherz moczowy i zoladek widoczny. Konczyny prawidlowo rozwiniete. serce czterojamowe. Pepowina trojnaczyniowa. CUN prawidlowy. Powloki jamy brzusznej o zachowanej ciaglosci. Lozysko zlokalizowane na przedniej scianie o prawidlowej strukturze, prawidlowo zlokalizowane. Wody plodowe w normie. Badanie USG jest tylko badaniem dodatkowym i w zadnym razie nie moze wykluczyc wszystkich wad plodu. Nie mozna wiec oczekiwac od lekarza wykonujacego usg,ze wykluczy wszystkie wady plodu." Dzwonilam do gina i niby powiedzial, ze to jest standardowa dopiska do usg a to moje 3 usg u tego gina prywatnie pierwsze bylo na potwierdzenie ciazy a drugie usg bylo na badanie przeziernosci karkowej te dzisiejsze bylo 3 na moje zyczenie bo na kolejne mam termin dopiero na 21.11 na usg polowkowe. w obu pierwszych usg tez byly dopiski o rozwoju plodu, ale bez tych dziwnych 2 zdan jak w tym dzisiejszym usg. boje sie ze gin cos zauwazyl, ale ukryl to przedemna.
Ja mam na swoim usg polowkowym dokładnie te sama formułę- w dodatku powiem ci ze robiłam je 2 razy u różnych lekarzy i tylko u jednego mam to zdanie na końcu. Mój dzidziuś zdrowy i żadnych wątpliwości lekarze do tego nie mieli. Także spokojnie- po prostu niektorzy widać wrzucają sobie taką regułkę

Hej. Ja właśnie po wizycie jakaś mala ta moja DZIEWCZYNKA 10.56cm waga 141g różnica między USG a OM jest ponad tydzień. Będę miałam drugie CC narazie celibat na sex. Łożysko przodujace
To pewnie zalecił ci odpoczynek?
A na poprzednim usg nie było takiej różnicy?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na swoim usg polowkowym dokładnie te sama formułę- w dodatku powiem ci ze robiłam je 2 razy u różnych lekarzy i tylko u jednego mam to zdanie na końcu. Mój dzidziuś zdrowy i żadnych wątpliwości lekarze do tego nie mieli. Także spokojnie- po prostu niektorzy widać wrzucają sobie taką regułkę


To pewnie zalecił ci odpoczynek?
A na poprzednim usg nie było takiej różnicy?
No właśnie był tylko dzień różnicy... teraz będę się zamarwiać do 27.11 ogólnie lekarz powiedział że wszystko jest z dzieckiem w porządku... Mam się oszczędzać i USG będę miała co wizytę ze względu na łożysko i blizna po CC mu się do końca nie podobala
A oto Liliana
1509400507-405987a1bf7087b8-aaaaaa.jpeg
 
No właśnie był tylko dzień różnicy... teraz będę się zamarwiać do 27.11 ogólnie lekarz powiedział że wszystko jest z dzieckiem w porządku... Mam się oszczędzać i USG będę miała co wizytę ze względu na łożysko i blizna po CC mu się do końca nie podobala
A oto Liliana
1509400507-405987a1bf7087b8-aaaaaa.jpeg
Liliana śliczna!
Jak masz się zamartwiac to może udaj się gdzie indziej na dodatkowe usg?
Nie pamiętam gdzie czytałam ze wiek ciąży liczy się na usg genetycznym, bo potem już nie jest to takie miarodajne. Pewnie w którymś momencie dzieci zaczynaja różnic się wielkością bo i nie rodzą się wszystkie takie same.
 
No właśnie był tylko dzień różnicy... teraz będę się zamarwiać do 27.11 ogólnie lekarz powiedział że wszystko jest z dzieckiem w porządku... Mam się oszczędzać i USG będę miała co wizytę ze względu na łożysko i blizna po CC mu się do końca nie podobala
A oto Liliana
1509400507-405987a1bf7087b8-aaaaaa.jpeg
Sliczna! No i imie w mojej top 3 dla dziewczynki jedynie moj m krecil nosem ze fajne imie jak jest mala a dla dorosles srednio..
 
Dzień dobry dziewczyny[emoji4]

Nie dam rady Was nadrobić - zabiegane teraz miałam ostatnie dni. Na dziś wzięłam wolne a i tak mam sporo roboty zaczynając od 9 gdzie muszę jechać na pobieranie krwi - niestety z córcia również i na sama myśl że będą ja kłuć serce mnie boli[emoji17] potem śniadanie, zakupy - obiecałam mamie że na (1.11. - spotykamy się wtedy u rodziców) zrobię polędwiczki i upiekę tartę. A córci obiecałam że jak będzie dzielna to na plac zabaw (ten pod dachem z kulkami itp.) Pojedziemy w nagrodę.


Gratuluję udanych wizyt dziewczyny - zdjęcia cudowne i fajnie że dziewczynki rosną w siłę i jest ich u nas coraz wiecej [emoji6]

@wagabunga popieram dziewczyny i gratuluję decyzji. Wiem że pewnie była to najtrudniejsza decyzja w Twoim życiu ale w 100% zgadzam się z Kredka - jesteś młoda silna kobieta i na pewno poznasz kogoś kto Cię doceni i będzie o Ciebie i maluszka dbał tak jak na to zaslugujecie i oczywiście będzie w Was zakochany do szaleństwa[emoji11]

Moja wizyta dopiero za tydzień - jestem trochę spokojniejsza po prawie co dzień czuję maluszka[emoji4] ciekawa jestem czy potwierdzi się chłopak[emoji12]

2nn3skjozkqqgj67.png
 
reklama
Do góry