reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Masz ochotę na warzywa? To tylko się cieszyć, chciałabym mieć takie zachcianki. Niby nie ciągnie mnie do słodyczy ale pepsi chodziła za mną 3dni i jak zwykle nie piję to musiałam. Pewnie dlatego że kawa jest blee i moje niskie cisnienie sie upomina.
Noo.. Mam ochote na kalafior fasolke i marchewke no i kukurydzę.. Mam pudelko ciastek w domu i nie ciagnie mnie do niego w ogole. Jakies napoje tez sa a wole kompot truskawkowy od mamusi [emoji14] dziwna ta ciaza.. Ciekawe czy tak zostanie po niej [emoji14] tylko dziwne bo wypadałoby zeby waga szla w gore a moja idzie w dol.. Ostatnio wolalam meza zeby sie zwazyl czy waga aby napewno dobrze dziala.

 
reklama
Kurcze. Moze ktos ny zjadl to co ja? Warzywa? Makaron ze smietana i cukrem? Pierogi z twarogiem? Albo gofry?
Nie przemawia do mnie nic z tych rzeczy na ktore wy macie ochote.. Ani golonka ani galareta ani sledzie.. Jakas dziwna jestem chyba


Z tego co wymieniłas to mogłabym zjesc tylko gofry, ale akurat jak na złość wywaliłam stara gofrownice kilka dni temu :p
Twarogu nie lubię, makaronu ze śmietaną tez nie a od warzyw mnie odrzucilo :D
Moja waga poszła w górę 1.7kg potem spadlo 0.7kg i teraz stoi. Niedługo koniec 14t i mam 1kg na plus.
 
Widzę że temat jedzenia dalej aktualny[emoji6]mysiaka 92 ja jadłam 2 dni temu makaron z cukrem i twarożkiem:) A teraz mój m robi krokiety ż barszczem bo dzisiaj ochota na trochę inne smaki[emoji4]zresztą ja coś mam bardzo rzadko ochotę na slodkie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulula111 to widzę że u nas trochę już świątecznie na talerzach[emoji4]u ciebie uszka ż grzybkami ( pycha) a u mnie krokieciki ż kapusta i grzybami+ barszcz hehe...ciekawe czy do świąt zmienia nam się zachcianki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy o domowym jedzeniu a ja nie mam nawet jak stac w kuchni :p
Barszcz <3

Moja mama wczoraj zadzwoniła z wiadomością, że chce przyjechac na tydzień. Będzie mi miał kto gotować :D

Ja mam mega ochotę na słodkie i owoce.
Może doktor Kredka sie myli i będzie jedna z nielicznych dziewczynek na kwiecien :D
 
reklama
Jak sie wszystkie chwala obiadem to ja tez.
Dziś na obiadek smażona rybka, grillowane ziemniaki i brokuła w panierce :). Do pieca wrzuciłam sardynki na maśle( bo czytalam ze maja duzo omegi 3) ale tylko jedna udało mi sie zjeść zbyt sa osciste, wiec piesek miał wcześniej święta :)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry