reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja dziś zrobiłam spaghetti i wyszło mi najlepsze w życiu. Były 3 odruchy wymiotne w trakcie początkowej fazy smażenia mielonego ale potem było ok :) Potem powtórka z wczoraj tzn drzemka + zgaga po :) a miałam chałupę sprzątnąć...
 
Och jakie tu pyszności serwujecie. Ja dzisiaj miałam tak szalone popołudnie że w sumie od 14 nie miała nic w gębie. Masakra (piątek 13) [emoji26] padam z nóg ale z tych wszystkich emocji to zasnąć nie mogę. [emoji52]
Oj narobilyscie mi smaka na spaghetti, @zelaznamaska jak przygotowujesz?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziś trochę zainteresowałam się tematem wózków. Mieszkam na wsi i większości będę spacerowała po drogach polnych, leśnych i potrzebuję wózek na dużych kołach. Kolega polecił mi wózek firmy Navington. Czy któraś z mam miała z takim do czynienia?
 
Och jakie tu pyszności serwujecie. Ja dzisiaj miałam tak szalone popołudnie że w sumie od 14 nie miała nic w gębie. Masakra (piątek 13) [emoji26] padam z nóg ale z tych wszystkich emocji to zasnąć nie mogę. [emoji52]
Oj narobilyscie mi smaka na spaghetti, @zelaznamaska jak przygotowujesz?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Nie jestem jakąś wybitną kucharką bo trochę korzystam z półproduktów ale bardziej mi smakuje ta wersja niż wersja moja od podstaw;) 30 dag mielonego podsmażam z pieprzem, solą, papryką słodką, pół drobno pokrojonej cebulki z i 5 pieczarek na koniec smażenie wciskam 2 ząbki czosnku sypię oregano i bazylię, następnie wlewam pół butelki przecieru (nie mylić z koncentratem;) pomidorowego z podravki chwilę smażę i wlewam sos gotowy z pudliszek "oryginalny sos do spagetti" zagotowuje a na koniec lekko blenderuję
 
Ledwo sie najadlam sledzi i marynowanych podgrzybkow, a Wy juz o galaretce... Cale szczescie mam wszystko co potrzebne w domu wiec bede wieczorem robic. Tylko pytanie czy wyjdzie z agarem, bo chcialam kolezanke poczestowac, a ona nie je wieprzowiny..
Dr otker ma zelatyne niewieprzowa bezzapachowa zpbacz czy u Was znajdziesz
 
Ogolnie z tego co piszecie to bym wszystko zjadla[emoji16]
Mam 4 kulki sera w lodowce bo mialam sernik piec ale narobilyscie mi ochoty na leniwe!

Ja mam 6kg na + juz... wchodzi mi wszystko oprocz niektorych warzyw bo jem na sile. Ale nadrabiam owocami
 
Uwielbiam dyniowa,kolejny raz w tym tygodniu zrobie :) czy Was też boli czasem brzuch jak na okres? Trochę mnie to martwi bo dziś tak boli a od dawna nie bolał.tło na początku ciąży...
Co ciekawego zauważyłam,w ciąży zniknęła moja nietolerancja laktozy więc jem wszystko co z mlekiem jak oszalał!!tyle lat nie mogłam kakao,serników,leniwych... Cudowne!!!:) w poniedziałek prenatalne.. Liczę że będzie dobrze..wystraszył mnie wpis kilka dni temu w majowych mamach o tym jak dziewczyna bez żadnych objawów poroniła..po prostu na wizycie u gina dowiedziała się ze serce przestało bić :((( nic nie bolało,krwawienia też żadnego :(( smutne to bardzo.. Ech..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wlasnie dzisiaj wieczorem wróciły bóle brzucha, kilka skurczy, ale panika juz znowu jest :(
 
reklama
Do góry