reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Gina - to ja do ciebie bym sie dziś wbiła [emoji1] [emoji1]
Ale ci dobrze z ta książką..

U mnie też naleśniki.

Niestety musze isc sprzatać, bo remont w pełni...
 
reklama
Kurcze. Moze ktos ny zjadl to co ja? Warzywa? Makaron ze smietana i cukrem? Pierogi z twarogiem? Albo gofry?
Nie przemawia do mnie nic z tych rzeczy na ktore wy macie ochote.. Ani golonka ani galareta ani sledzie.. Jakas dziwna jestem chyba

Mnie też raczej ciągną lzejsze smaki. Dziś na obiad były leniwe. Poza tym surowki to w każdych ilościach mi wchodzą. Owoce raczej nie. Niestety od jakiś 2 tyg włączył się też smak na słodycze...:dry:
 
Mnie też raczej ciągną lzejsze smaki. Dziś na obiad były leniwe. Poza tym surowki to w każdych ilościach mi wchodzą. Owoce raczej nie. Niestety od jakiś 2 tyg włączył się też smak na słodycze...:dry:

Dziewczyny ustawiacie mi menu na cały tydzień, po galarecie jak nic będą leniwe! Nie wiem czy tylko ja jestem taka nienormalna, ale uwielbiam słodkie leniwe popijać jakaś super kwaśna zupa, najlepiej ogórkowa...
 
Hej, ciut mnie nie było bo jakaś taka śpiąca jestem ostatnio. U mnie dziś była ogórkowa z ziemniakami (wiem że w różnych rejonach różnie się jada ) i pulpety w sosie z ziemniaczkami tłuczonymi + mizeria. Ani mnie do galaret ani do śledzi nie ciągnie :no2: Do tego wcinam słodycze i chipsy i owoce i wszystko co się nawinie.
 
Ale tu dziś leniwie widzę, to chyba przez te kluski leniwe hehe.
Nukame ja mam tak zawsze nie tylko w ciaży, że słone zagryzam czy zapijam słodkim i odwrotnie.
Crazy nie Ty jedna śpiącą królewną jesteś. Ja już 3 razy się zdrzemnęlam. I zaraz pewnie znowu odlot, ostatnio to zasypiam szybciej niż mój młody (a mąż zły...).
 
Uwielbiam dyniowa,kolejny raz w tym tygodniu zrobie :) czy Was też boli czasem brzuch jak na okres? Trochę mnie to martwi bo dziś tak boli a od dawna nie bolał.tło na początku ciąży...
Co ciekawego zauważyłam,w ciąży zniknęła moja nietolerancja laktozy więc jem wszystko co z mlekiem jak oszalał!!tyle lat nie mogłam kakao,serników,leniwych... Cudowne!!!:) w poniedziałek prenatalne.. Liczę że będzie dobrze..wystraszył mnie wpis kilka dni temu w majowych mamach o tym jak dziewczyna bez żadnych objawów poroniła..po prostu na wizycie u gina dowiedziała się ze serce przestało bić :((( nic nie bolało,krwawienia też żadnego :(( smutne to bardzo.. Ech..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Hej, ciut mnie nie było bo jakaś taka śpiąca jestem ostatnio. U mnie dziś była ogórkowa z ziemniakami (wiem że w różnych rejonach różnie się jada ) i pulpety w sosie z ziemniaczkami tłuczonymi + mizeria. Ani mnie do galaret ani do śledzi nie ciągnie :no2: Do tego wcinam słodycze i chipsy i owoce i wszystko co się nawinie.
Zawsze zastanawialam sie jak sie robi pulpety. Fakt ,jadlam takie ze sloiczka gotowce, ale nigdy nie robilam. Masz jakis godny polecenia przepis? A ogorkowa robisz na wolowce z jajkiem, czy masz jakis inny sposob?

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Agulula111 to widzę że u nas trochę już świątecznie na talerzach[emoji4]u ciebie uszka ż grzybkami ( pycha) a u mnie krokieciki ż kapusta i grzybami+ barszcz hehe...ciekawe czy do świąt zmienia nam się zachcianki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Żebyś wiedziała, że ostatnio mi przyszło na myśl, że zjadłabym karpika w śmietanie... wcześniej reklamujemy święta niż w tv w tym roku:biggrin2:

wystraszył mnie wpis kilka dni temu w majowych mamach o tym jak dziewczyna bez żadnych objawów poroniła..po prostu na wizycie u gina dowiedziała się ze serce przestało bić :((( nic nie bolało,krwawienia też żadnego :(( smutne to bardzo.. Ech..

Też tak kiedyś miałam, a byłam przygotowana, że raczej usłyszę jaka jest płeć dziecka niż właśnie to...
Ale musimy myśleć pozytywnie bo to klucz do sukcesu.
Też mam w poniedziałek prenatalne. Trzymam kciuki!
 
Do góry