reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Moja jest Gabriela Maria (po tesciowej) i Wiktoria Anna (po mojej mamie, chociaż tak naprawdę ma Bożena ale na drugie ma Anna i tak na nią zawsze mówili). A synek chce żeby na drugie miał Andrzej po moim zmarłym tacie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Zostałam wywołała w sprawie imion :D

No więc tak. Dla dziewczynki zawsze chciałam Lilianne, mało popularne tutaj w przeciwieństwie do Lily. Moja najlepsza koleżanka z Polski rodzi dwa miesiące wczesniej i będzie miała córeczkę i to też jest jej typ, wiec raczej odpada. Poza tym to imię za jakiś czas bedzie na liście top 3 w Polsce patrząc jak się pnie do góry a ja nie chciałabym aż takiego popularnego imienia.
Dla chłopca nie mieliśmy problemu. Ja chciałam Theo, mąż mówi ze to skrót od Theodor (wcale nie) i ze jemu się podoba, wiec przyklepane. Będzie Theodor a ja pewnie będę wołać Theo ;)
Dla dziewczynki był większy problem. Bardzo podoba nam sie Sophie, ale jest w top 3, wiec odrzucilam. Troche szukalam, ale w końcu się udało i będzie Rosalie :) oboje jesteśmy zgodni i w sumie nie mamy innych typów

Teodor piękne imię :) podoba mi się bardzo od dawna, niestety mój mąż nie zgadza się na Teo...
 
@endles1 i @SOMEONE gratuluje udanych wizyt super czytac takie wiadomosci :) @Brazowooka mnie dzis tez boli z tylu glowa ale to chyba z cisnienia mialam dzis nerwowy dzien bo zas wyladowalam z synkiem u lekarza pani doktor zmienila antybiotyk i teraz powinno byc juz oki ale noc byla nieciekawa i teraz chyba ten stres odbija mi sie w bolu glowy:( u mnie dzis pomidorowa i gotowany filecik ale tez chodzi za mna galaretka drobiowa ;)
 
Wam zdradziłam imiona natomiast nikomu nie mówimy. Nikomu.
Kiedyś, jakies 2l temu w luźnej rozmowie powiedziałam teściowej, że jak kiedyś bede w ciazy z synem to chce mu dać na imię Bruno. Trzy miesiące później nowy czlonek rodziny - pies. I jakie ma imię? Bruno :/
Niby juz tak miał jak go wzięli. Hyhy
Teraz jej mąż powiedział, że się dowie przy porodzie a jak będzie fikac to przy chrzcie hahaha
 
Hej kobietki ostatnio pochwaliłam się, że nie mam dokuczliwych objawów... więc od wczoraj tak bola mnie dziąsła że masakra, a przy tym gardło i uszy albo mam takie wrażenie. Chyba zaparze szałwię i trochę poplucze. U mnie 15 tc i wszystko coraz bardziej ukrwione, ale żeby aż tak mnie bolały... cieszę się bardzo z waszych wizyt i pozytywnych wiadomości ja odliczam dni do następnej...
Teraz zadam pytanie z innej beczki czy któraś z was przechodziła konflikt serologiczny? Ja mam rh- a narzeczony ma rh+....lekarz wspominał o szczepionce w 28 tc...co możecie powiedzieć ? Poradzić...
 
Anioł ;) poważnie bardzo spokojny, mądry, empatyczny chłopiec :)
To mnie przekonuje[emoji6]

Ja też niby nie wierzę w to że imię generuje charakter ale jednak coś w tym jest...[emoji6] ja mam w domu Emilcie i jest moja mała przytulanka [emoji177] [emoji7] aczkolwiek charakterku łatwego nie ma[emoji12]

@Paulina_Austria niezła historia z tym psem i trochę też przykra skoro wiedziała że to imię Ci się podoba...

U nas konfliktu serologicznego nie ma bo oboje mamy rh+ ale tak teraz myślę że nawet mnie lekarka o to nie zapytała a chyba powinna nie?[emoji53]


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki ostatnio pochwaliłam się, że nie mam dokuczliwych objawów... więc od wczoraj tak bola mnie dziąsła że masakra, a przy tym gardło i uszy albo mam takie wrażenie. Chyba zaparze szałwię i trochę poplucze. U mnie 15 tc i wszystko coraz bardziej ukrwione, ale żeby aż tak mnie bolały... cieszę się bardzo z waszych wizyt i pozytywnych wiadomości ja odliczam dni do następnej...
Teraz zadam pytanie z innej beczki czy któraś z was przechodziła konflikt serologiczny? Ja mam rh- a narzeczony ma rh+....lekarz wspominał o szczepionce w 28 tc...co możecie powiedzieć ? Poradzić...
Ja niestety wiem tylko ze po porodzie się dostaje jakis lek żeby w kolejnej ciąży nie było problemów, bo przy pierwszej chyba nic się nie dzieje. Tylko sprawdzają te przeciwciała w ciąży czy sa- ale przynajmniej w pl standardowo wszystkim.

To mnie przekonuje[emoji6]

Ja też niby nie wierzę w to że imię generuje charakter ale jednak coś w tym jest...[emoji6] ja mam w domu Emilcie i jest moja mała przytulanka [emoji177] [emoji7] aczkolwiek charakterku łatwego nie ma[emoji12]

@Paulina_Austria niezła historia z tym psem i trochę też przykra skoro wiedziała że to imię Ci się podoba...

U nas konfliktu serologicznego nie ma bo oboje mamy rh+ ale tak teraz myślę że nawet mnie lekarka o to nie zapytała a chyba powinna nie?[emoji53]


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

A nie miałaś przy pierwszych badaniach robionej grupy krwi?
 
@endles1 i @SOMEONE gratuluje udanych wizyt super czytac takie wiadomosci :) @Brazowooka mnie dzis tez boli z tylu glowa ale to chyba z cisnienia mialam dzis nerwowy dzien bo zas wyladowalam z synkiem u lekarza pani doktor zmienila antybiotyk i teraz powinno byc juz oki ale noc byla nieciekawa i teraz chyba ten stres odbija mi sie w bolu glowy:( u mnie dzis pomidorowa i gotowany filecik ale tez chodzi za mna galaretka drobiowa ;)

Dziewczyny jaka mi pyszna galaretka wyszła... synuś wsysnal 2porcje hihi. Zapraszam do mnie ;-)

Wam zdradziłam imiona natomiast nikomu nie mówimy. Nikomu.
Kiedyś, jakies 2l temu w luźnej rozmowie powiedziałam teściowej, że jak kiedyś bede w ciazy z synem to chce mu dać na imię Bruno. Trzy miesiące później nowy czlonek rodziny - pies. I jakie ma imię? Bruno :/
Niby juz tak miał jak go wzięli. Hyhy
Teraz jej mąż powiedział, że się dowie przy porodzie a jak będzie fikac to przy chrzcie hahaha

Dobre dobre. Niech mamusia poczeka ;-)
 
reklama
Ja niestety wiem tylko ze po porodzie się dostaje jakis lek żeby w kolejnej ciąży nie było problemów, bo przy pierwszej chyba nic się nie dzieje. Tylko sprawdzają te przeciwciała w ciąży czy sa- ale przynajmniej w pl standardowo wszystkim.



A nie miałaś przy pierwszych badaniach robionej grupy krwi?
Miałam - a to z tych badań wynika czy jest ten konflikt tak? Kurcze ja w tym względzie zielona[emoji32]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry