reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Konflikt serologiczny występuje chyba tylko wtedy jak kobieta ma Rh- a ojciec Rh+?

Annawr
Dzięki :)
Tak, Theodor to nasz pierwszy wybór i nie wyobrażam sobie inacze nazwać swojego synka o ile będzie syn :D
Według Dr. Kredki spodziewam się właśnie chłopca a wszystkie kalendarze chińskie mówią dziewczyna :p zobaczymy za ok miesiąc

Paulina ładne i dostojnie imię wybraliście dla chłopca ☺
 
reklama
Ja chyba mam konflikt z mężem. Wiem jak to głupio brzmi chyba, a więc tak dwa razy miałam oznaczana krew i raz wyszło Rh-, a raz Rh+. Więc niedługo będę robiła po raz trzeci. Ale ja mogę mieć dziwną krew po moim ojcu bo on był jako dawca+, a jako biorca -. O czym mówiłam mojemu lekarzowi i powiedziała żeby się nie martwić.
Nawet nie wiedzialam ze mozna miec raz zbadane + raz -
 
Ja mam Wiktorie, (Wiki, Wikusia, Wikunia) ale jak mnie wkurzy to mówię Wikta( tak podobno kiedyś odmieniało się to imię), jest charakterna, nie da sobie w kasze dmuchać, ale jest kochana, przychodzi ciągle się przytula, całuję, taki mały pieszczoch ale niestety jak się na coś uprze to nie ma przebacz. [emoji23]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Oj to cała prawda o Wiktoriach.... :) mam starszą Wiktorię a młodszą Patrycję
I coś sensownie będę musiała dobrać do tej charakternej dwójki... :)
 
Nawet nie wiedzialam ze mozna miec raz zbadane + raz -

Ja też i w laboratorium się klocilam, ze to nie moje wyniki. Później mama mi powiedziała, że tata też tak ma. A jadąc do lekarza się zastanawiałam czy jej to powiedzieć czy nie weźmie mnie za watiatke, a Ona zaraz zaczęła mi wszystko rozpisywać i tłumaczyć, że czasami tak jest.
 
Ja też i w laboratorium się klocilam, ze to nie moje wyniki. Później mama mi powiedziała, że tata też tak ma. A jadąc do lekarza się zastanawiałam czy jej to powiedzieć czy nie weźmie mnie za watiatke, a Ona zaraz zaczęła mi wszystko rozpisywać i tłumaczyć, że czasami tak jest.

Witam z ranka!

Ciekawy przypadek z ta Twoja grupa krwi.Ale dobrze ze lekarz wie i trzyma rękę na pulsie.:)
 
Witam z ranka!

Ciekawy przypadek z ta Twoja grupa krwi.Ale dobrze ze lekarz wie i trzyma rękę na pulsie.:)

Cieszę się, że mam naprawdę dobrego lekarza. I nigdy nie zbywa mnie odpowiedziami tylko wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego tak. Dzięki temu pomimo perypetii jestem spokojniejsza.
 
@Agulula111 wlasnie ja galaretke robilam kiedys tylko raz bo akurat w ten specjal zawsze jestesmy zaopatrzeni przez tesciowa :D i pamietam ze wtedy jak robilam tez wsypalam wiecej zelatyny niz pisalo na opakowaniu. Koniecznie musze zrobic w przyszlym tygodniu jak przed ciaza jadlam mieso okazjonalnie tak teraz moglabym codziennie:laugh2: p.s wirtualnie przygarniam ta porcje ktora Ci zostala :p
 
Dziewczyny piszecie o jedzeniu więc idę przygotować śniadanko odnośnie tego tematu, który zaczęłam o grupach krwi, ja mam rh- a narzeczony rh+. Na następnej wizycie muszę rozwiać mojej wątpliwości i porozmawiać z lekarzem. Jakie macie plany na weekend? My z narzeczonym jedziemy w Bieszczady to stamtąd obydwoje pochodzimy a mieszkamy w innym mieście ja mam teraz dużo wolnego bo już jestem na zl a on ma weekendy wolne....jedziemy pooddychać świeżym powietrzem.
 
reklama
Dziewczyny piszecie o jedzeniu więc idę przygotować śniadanko odnośnie tego tematu, który zaczęłam o grupach krwi, ja mam rh- a narzeczony rh+. Na następnej wizycie muszę rozwiać mojej wątpliwości i porozmawiać z lekarzem. Jakie macie plany na weekend? My z narzeczonym jedziemy w Bieszczady to stamtąd obydwoje pochodzimy a mieszkamy w innym mieście ja mam teraz dużo wolnego bo już jestem na zl a on ma weekendy wolne....jedziemy pooddychać świeżym powietrzem.

No to piękny weekend Ci się szykuje. Aż Ci zazdroszczę ☺. A my sobota leniwie, a w niedzielę wyjazd do rodzinki .
 
Do góry