reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Jak ja się źle czuje to masakra, jeszcze mój w pracy do późna, padam. Cała zakatarzona, załzawiona, boli mnie gardło, do tego zgaga, i chyba boli mnie każdy mięsień. Podrzucajcie dziewczyny jakieś domowe sposoby na te wstrętne dolegliwości, w sobotę rocznica ślubu teściów a ja w takim stanie [emoji53]

p19ucsqvyg9mlpha.png
ja jak mnie ostatnio tak dopadlo to piłam mleko z miodem, masłem i czosnkiem i dużo się wygrzewałam, bardzo pomogło
 
Cześć dziewczyny. U nas już ok, tylko katar został i opryszczka wyskoczyła, ale walczymy z tym. Nie cierpię tej mikstury. No może wersja bez masła przejdzie, czemu nie, ale z masłem jedyne co mnie czeka to spotkanie z toaleta. Wolę herbatę z miodem, cytryna i sokiem malinowym. Pije litrami podczas przeziębienia. Czy pomaga to nie wiem, ale lubię [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dzień dobry[emoji4]
&pr*ena*len#$%- to całą seria dla kobiet w ciąży. Na pewno jest syrop i o ile dobrze pamiętam to krople na katar również. Spróbuj - może pomoże i nie będziesz się tak męczyć .


Miłego dnia dziewczyny[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Syrop podobno jest do d... sklad:

syrop glukozowo-fruktozowy, woda, koncentrat soku z czarnej porzeczki (1,36%), koncentrat soku z malin (1,36%), aromat, suchy wyciąg z czosnku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C, substancja konserwująca: sorbinian potasu; cytrynian cynku.

Wiec lepiej pic syrop z malin i czarnego bzu cytryne i miod

Mam z tej serii do nosa spray i tab na gardlo

Czolo wysmarowalam vicks vapo rub i koszulke skropilam olbas oil i wdycham. Czuje ze sie oczyszcza
 
reklama
Do góry