reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Są syropy na okres ciąży. Kiedyś mi dali (ktoś tu wrzucił nawet obrazek z nim). U mnie wtedy niezbyt działał ale to było zanim doprowadziłam poziom vit d do porzadku. Ps. Był ochydny ;p możesz też spróbować syropu z cebuli :) mój ulubiony :)

Ps. Plukanie nosa i inhalacje też może pomogą. Jeśli to zatoki to warto je rozgrzać
Kupilam *spam* nos i *spam* tab do ssania
Ale ja ogolnie czuje ze mnie rozlozylo

Edit. Wykropkowalo p.r.e.n.a.l.e.n
 
reklama
dziewczyny ja mam juz oficjsknie 37 lat i a czuje sie na 57!!!
od tugodnia nie spalam przez ten kregoslup...insta life opaska mi nie pomogla ani kinesio tape :(
nie bylo wczoraj tej mojej gp...wec nam dzis popoludniu dzwonic...mam skonczony 10tydzien moze ta codeina nie zaszkodzi ...musze sie wyspac choc raz...
 
Dziewczyny rozklada mnie chyba chorobsko... tak sie boje.. wypilam wczoraj mleko z miodem i czosnkiem i zrobilo mi sie strasznie goraco i zasnelam. W miare noc przespana. Teraz sie obudzilam i katar.. wzielam tab na alergie i czekam az zaczna dzialac.

Nie wiem czy jak pojde do lekarza to on mi cos da? Tak bardzo nie chce zaszkodzic maluszkowi...
Dzień dobry[emoji4]
&pr*ena*len#$%- to całą seria dla kobiet w ciąży. Na pewno jest syrop i o ile dobrze pamiętam to krople na katar również. Spróbuj - może pomoże i nie będziesz się tak męczyć .


Miłego dnia dziewczyny[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
przepis-powinny byc dwa zdjwcia nie wiem czy razem mi sie uda wstawic...
 

Załączniki

  • Screenshot_20170916-181958.png
    Screenshot_20170916-181958.png
    72,2 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry