reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Pewnie juz taki temat był, nie mam siły szukać po postach wiec pytam tutaj: co stosujecie na mdłości?
Bo złapaly mnie okropne dziś :(. Dodam ze nie lubie imbiru...
 
reklama
Mnie też woda pomaga. Choć odrobina. Całe szczęście męczę się tylko rano. A potem już jem i piję normalnie ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IzabellaSimone u mnie w rodzinie nie ma żadnych bliźniaków, w żadnym pokoleniu. U męża też nigdy. Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i co? Blizniaki...

Matko Wy już spodni nie dopinacie? Jeszcze nikt nawet 10 tyg nawet nie dobil. Zawrotne tempo. Ja jeszcze długo w swoich normalnych dżinsach zamierzam chodzic :)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co do wagi to ja to mam gdzies.. bede sie martwic jak urodze[emoji16] za chwile bede pewno wygladac jak wieloryb no ale co zrobic.. zaczynalam z waga 86 na koniec czerwca (178cm) a juz mam 3kg na plusie.. tylko ze u m ie wszystko sie kumuluje na brzuchu i ja musze maskowac bo juz na 5 miesiac wygladam.
Ja zaczynałam z 84 [emoji32],a teraz mam 86 ,a to dopiero 10 tc.Staram się pilnować,bo na początku czerwca robiłam hormony i ogólnie krzywą cukrową i wszystko było do bani.Teraz czekam na wizytę u gina ,żeby spojrzał na nowe wyniki.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też piję wodę z cytryną, najlepiej lekko gazowana i schłodzona mi wchodzi i staram się jeść tak co 3h wtedy mi lepiej ;) ja już też w spodnie się zapiąć nie mogę i czekam bardzo na wizytę i serduszko bo już nie wiem jak się ubierać ;)
 
IzabellaSimone u mnie w rodzinie nie ma żadnych bliźniaków, w żadnym pokoleniu. U męża też nigdy. Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i co? Blizniaki...

Matko Wy już spodni nie dopinacie? Jeszcze nikt nawet 10 tyg nawet nie dobil. Zawrotne tempo. Ja jeszcze długo w swoich normalnych dżinsach zamierzam chodzic :)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bede miec w piatek 9t0d czyli 10 tydzien zaczne[emoji16]
 
ja to sie nie waze naraziee :) ale zobacze jak pojde do lekarza ja narazie spodnie z guma mam wygodne wiec jest spoko :) ale czuje ze troszke przytylam
 
reklama
nie no, ja się w dżinsy też dopinam, ale brzuch widze już mi powoli odstaje :sad:
ja dziś mam 9tyg + 3 dni, to też już 10-ty :wink:

majorka - trzymamy kciuki!
 
Do góry