reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Lekarze i tak liczą skończone pełne tyg ;) przynajmniej u mnie wszyscy. Jak jest 8 to 8 a nie 9 ;) jak się ma urodziny to też nie mówi się że mam 32 skoro skończyłam np 31 :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IzabellaSimone u mnie w rodzinie nie ma żadnych bliźniaków, w żadnym pokoleniu. U męża też nigdy. Nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i co? Blizniaki...

Matko Wy już spodni nie dopinacie? Jeszcze nikt nawet 10 tyg nawet nie dobil. Zawrotne tempo. Ja jeszcze długo w swoich normalnych dżinsach zamierzam chodzic :)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Ja za dwa dni 10 tc dzis 9tc 5dz

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serio jest to dla mnie zaskoczenie. Na niejednym wątku ciążowym byłam, sama jestem w 5 ciąży (a podobno w kolejnych szybciej wyskakuje) a tu taki ekspres :)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roni21 Przy bliznietach ponoć tez szybciej brzuszek wyskakuje, zobaczymy czy się sprawdza

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 7 tydzień i 4 dzień. Jakoś tak bym przyspieszyła czas żeby ciąża juz była bardziej zaawansowana albo zeby najlepiej maleństwo juz z nami było ^^ Nie mogę się doczekac żeby przytulić dzidzie :D

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tak, liczy się pełny skończony tydzień, także na razie 9 ;)

To Ty pierwsza lecisz
emoji16.png

nie licze na to... mam termin 1-2 kwietnia. teraz z usg wyszło 5 kwietnia, zobacze jak mi lekarz w piątek wpisze w kartę ciąży, ale raczej wpisze mi 2 kwietnia, bo tak ostatnio sprawdzał na swoim magicznym suwaczku ;)
w każdym razie nie liczę na szybkie rozpakowywanie się, bo ja zawsze przenoszę ciąże...
pierwsza miałam cesarkę dzieńn po terminie, ale drugi miałam wywoływany 10 dni po terminie I trzeci wywoływany 9 dni po terminie.. także może do w pierwszej połowie kwietnia się wyrobię.
nie będę się spieszyła, bo poczatek kwietnia wypadają święta, także chcę jeszcze na spokojnie w święta posiedzieć ;)
 
Do góry