reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Serduszko bije[emoji16] fasolka ma 1,2 cm[emoji16] 7t3d - termin wypada na 15.04, także święta jeszcze spedze w domu i Smoleńsk omine[emoji23] liste 10 badań mam[emoji24] kolejną wizytę mam 2.10 w 12 tyg usg prenatalne, mam sie zastanowic nad prenatalnymi z krwi bo na nie do poznania musze jechac.
I kartę ciąży mam[emoji16]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Ważę 48 kg przy 169 cm. Brzuch mam spory, ale to moja 7 ciąża. A co jedna to szybciej widać. Dodatkowych kg się nie boję. Dotychczas miałam 3 x 18 kg na plusie, a około 14 dni po porodachch swoją wagę i rozmiar 34...
Mi na mdłości pomagają rzodkiewki, papryka i imbir ;)
 
1504109573-aaaaaa.jpeg


Moje 7mm szczescia[emoji3] Oby tak dalej[emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ważę 48 kg przy 169 cm. Brzuch mam spory, ale to moja 7 ciąża. A co jedna to szybciej widać. Dodatkowych kg się nie boję. Dotychczas miałam 3 x 18 kg na plusie, a około 14 dni po porodachch swoją wagę i rozmiar 34...
Mi na mdłości pomagają rzodkiewki, papryka i imbir ;)
Iga [emoji3] woow podziwiam. Chociaż przy tylu dzieciaczkach chyba nie trudno trzymać forme[emoji3] pracy ogrom

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry