reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Na ból glowy na razie nie biorę paracetamolu.. chodź jak mnie przycisnie to pewnie sie nie obedzie... :(
Kupiłam cos w sztyfcie do użytku zewnętrznego, niby jest bezpieczne w ciazy i daje efekt chodzenia. Na razie trochę pomogło. Nazywa sie 4head dla dziewczyn z bólem glowy w UK.
Tak to o tym chyba mowilam. Kiedys to tesciowej wysylalam ale to pare lat temu bylo
 
Ja musiałam juz zrezygnować z dżinsów na rzecz materiałowych rozciagliwych spodni. Jeszcze się w dżiny mieszczę ale pod koniec dnia wszystko się na brzuchu odciska. Luźne kiecki ot co albo tuniki trzeba zacząć nosić; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie to wszystko juz cisnie.. mam 2 pary spodni z luzna guma to w nich chodze a po domu dresik[emoji16]
A ze pogoda od 2 dni sie chlodniejsza zrobila to pora na legginsy sie zaczyna[emoji16]
W pon u mnie w lidlu beda staniki getry itd ciazowe wiec pojde zobaczyc no i jutro jade na dublin to moze zalicze jakies sklepy[emoji4][emoji4][emoji4]
 
Kochane ja z Was największą.... Pierwsza Ciąż a ż 75 na 105/99. Druga z 77 na 98 a trzecia....szkoda gadać [emoji21]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zmieniam cale lozko i bedzie nowy materac tez niby ortopedyczny, na koniec wrzesnia ma być, ciekawe czy sie przyzwyczaje :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry