reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja jakoś z bólem głowy byłam ok... Do dzisiaj, czuje sie jakby oko miało mi wyskoczyć.. Okropna migrena. Wymieniliśmy z mężem materac na taki niby ortopedyczny, czułam sie jakbym spala na poduszce, cały kręgosłup mnie boli. Rankiem przerzucil mąż go na druga stronę ( wazy 31 kg i sama bym rady nie dala...:/) i był trochę twardszy ale mimo wszystko czuje sie jakby mnie coś w nocy skopalo.. Chyba trzeba czasu by sie przyzwyczaić:/
Jesli chodzi o wage to niestety nieublaganie rośnie :/ mam zachcianki na wszystko co przed ciążą ograniczalam - słodycze i chrupki , paluszki etc. Ehh chyba po narodzinach zamiast chodzic bede sie toczyć.
Zaczęłam od 67kg a juz jest 71kg.. Wiec 4kg :/.
Pocieszam sie ze Maz rośnie razem ze mna hehe :p
 
Iwonawaw - nie stresuj sie!!

Ja juz macham ręką na wagę...
Nie mam na to wpływu...
W 1 ciąży przytyłam ponad 30 kg, startowałam z 68 a dobiłam do setki... a byłam pół ciąży na diecie bezcukrowej, niskoweglowodanowej.
W 2 i 3 przytyłam po ok 12-15. I porzadny brzuszek dopiero w 5-6 m-cu było widać... a teraz czuje że już mi brzuch wywala... każda ciąża inna.
Pocieszam się że zazwyczaj dobrze mi karmienie idzie i po porodzie bez diety wracam do swojej wagi w ciągu 6-8 miesiecy. Najlepiej sie czuje przy 68kg, fajnie wtedy wygladam, chociaż teraz wróciłam tylko do 72.
Miałam właśnie przechodzić na jakąś dietę ;) ale na razie trzeba odpuścić.
 
Iwonawaw - nie stresuj sie!!

Ja juz macham ręką na wagę...
Nie mam na to wpływu...
W 1 ciąży przytyłam ponad 30 kg, startowałam z 68 a dobiłam do setki... a byłam pół ciąży na diecie bezcukrowej, niskoweglowodanowej.
W 2 i 3 przytyłam po ok 12-15. I porzadny brzuszek dopiero w 5-6 m-cu było widać... a teraz czuje że już mi brzuch wywala... każda ciąża inna.
Pocieszam się że zazwyczaj dobrze mi karmienie idzie i po porodzie bez diety wracam do swojej wagi w ciągu 6-8 miesiecy. Najlepiej sie czuje przy 68kg, fajnie wtedy wygladam, chociaż teraz wróciłam tylko do 72.
Miałam właśnie przechodzić na jakąś dietę ;) ale na razie trzeba odpuścić.

Juz zaczęłam szukać ciuchów ciążliwych, bo tak jak tobie brzuszek najbardziej mi wybilo i ledwo do moich spodni sie mieszcze.. :/
 
Na ból glowy na razie nie biorę paracetamolu.. chodź jak mnie przycisnie to pewnie sie nie obedzie... :(
Kupiłam cos w sztyfcie do użytku zewnętrznego, niby jest bezpieczne w ciazy i daje efekt chodzenia. Na razie trochę pomogło. Nazywa sie 4head dla dziewczyn z bólem glowy w UK.
 
Cześć dziewczyn, przepraszam, że jestem taka mało aktywna ale jak tylko mogę to czytam i bardzo bardzo gratuluję wszystkim szczęśliwych wizyt i mocno trzymam kciuki że te najbliższe!
Ja Dzisiaj zaczynam 8 tydzień i dolegliwości przyszły i do mnie ;) w zeszłym tygodniu miałam jeszcze jelitówke! Myślałam że umrę... Mąż już spakował mi torbę do szpitala ale całe szczeście przeszło po 1,5 doby... Mój synek tylko 2 razy wymiotował na szczęśliwe ale straszne się martwiłam. Od kilku dni boli mnie głowa, mam trochę mdłości i jestem zmęczona w sumie to się cieszę bo trochę bardziej czuję że jestem w ciąży ;) ja mam pierwszą wizytę dopiero w piątek... I to o 21 a znając życie wejdę o 22 ale tyle wytrzymałam, to już cierpliwie poczekam. Mój 2 latek chyba coś czuję bo jest ostatnio moim cieniem... Ciągle mama i płacz, mam nadzieję że to etap przejściowy ;)
Ja pierwszą ciąże zaczynałam z wagą 62 i przytylam 11kg, a teraz miałam 57 ale już 1,5 na + Ale w ogóle o tym nie myślę, synek na początku tak nam dawał w kość i tyle mleczka pił, że po pół roku ważyłam 50kg i wyglądała strasznie...
Dobra wracam do pracy i obiecuję bardziej się udzielać ;) Miłego dnia i szczęśliwych wizyt!
 
Juz zaczęłam szukać ciuchów ciążliwych, bo tak jak tobie brzuszek najbardziej mi wybilo i ledwo do moich spodni sie mieszcze.. :/
Ja musiałam juz zrezygnować z dżinsów na rzecz materiałowych rozciagliwych spodni. Jeszcze się w dżiny mieszczę ale pod koniec dnia wszystko się na brzuchu odciska. Luźne kiecki ot co albo tuniki trzeba zacząć nosić; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz zaczęłam szukać ciuchów ciążliwych, bo tak jak tobie brzuszek najbardziej mi wybilo i ledwo do moich spodni sie mieszcze.. :/

ja już w poprzedniej ciąży prawie nie miałam ciuchów ciążowych. spodnie materiałowe na gumkę można teraz bez problem w sklepie znaleźć,a często chodziłam po domu w leginsach. też można znaleźć takie spodnie typu alldynki, długie lub krótkie, z szeroką luźną gumką.
w ub ciąży kupiłam też sobie spodenki w sklepie sportowym typowe na zumbę :-D one mają szeroką luźną gumkę w pasie :-D chociaż oczywiście nigdy nie ćwiczyłam zumby :-) :)
mam ciążowych 2 pary spodni dżinsowych z poprzednich ciąż. chociaż fakt, ze w lato łatwiej o takie ciuchy na gumkę I luźniejsze bluzki I w tych spodnaich dżinsowych typowo ciążowych I tak nie chodziłam (poprzednio rodziłam w sierpniu).
a jeśli chodzi o bluzki to w poprz ciązy kupowałam w zwykłych sklepach: HM, Camaieu, CA, Kapphal itd... po prostu brałam fason dłuższy, albo tuniki, albo typu over-size, czasami ale rzadko musiałam wziąć rozmiar większy niż noszę, teraz jest mnóstwo takich ciuchów do wyboru.
I potem po ciąży też chodze w tych samych ciuchach.
niektóre bluzki nie bawełniane owszem, już w 8-9 m-cu nie wchodziły, to wybór był mniejszy, ale to raptem pare tygodni.
także szczerze polecam zaopatrywać się w zwykłych sklepach....
w sukienkach swoich zwykłych, tylko fason rozszerzany a nie bardzo wąskie też się mieściłam do 5-6 miesiąca.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Na wstępie to trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty [emoji4]
U mnie mdłości dziś mniejsze i głowa prawie nie boli, więc zamierzam wykorzystać dobre samopoczucie i wybieram się z córcią na shopping ;)
W pierwszej ciąży startowałam z wagą 54 kg -> 68 kg, teraz 56 kg i jak narazie 0 na +, chociaż niektóre spodnie już cisną w pasie [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry