reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny ja kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje -normalnie mam panic attacks chyba??? -serce mi wali , robie sie czerwona i nie moge oddechu normalnego zlapac...i do tego rycze i rycze ...ale glownie rano?! spac nie moge budze sie i wnocy i wczesnie rano ...jesc tez nic a nic mi sie nie chce -zjdam na sile dla dzidzi...Kompletny obrot o 180 stopni w porownaniu z pierwsza ciaza -gdzie sie wyciszylam i jadlam za troje i nawet do 6 tyg nie wiedzilam ze jestem....;)
a wczoraj wieczorem starsznie mnie jajnik ciaganal /pobolewal az sie polozylam - stad te moje pytanie o no spe?

Natomiast po weekendzie gdzie probowalam odgracic chalupe przed powrotem synka z wakacji -juz wiem ze to nie dla mnie:-( :(kregoslup( Luszcycowe zpalenie stawow) mi siada przy naprawde niewielkich pracah domowych typu przebieranie zabawek lub ciuchow w szafie...nie na darmo bylam przez 5 lat na Tramadolu i Bu trans w plastrach...teraz GP powiedziala ze moge bezpiecznie dla dziecka jedynie Codeine uzywac i to tez nie do samego konca ciazy...
Nie chcialabym nic uzywac bo tak by bylo najbezpieczniej ale nie wiem czy dam rade -moze te dobre hormony ciazowe w koncu kopna i przestanie bolec?! dodam ze w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie...
Myślę że powinnaś iść do Gp i wszystko powiedzieć . Odstawialas stopniowo Tramadol ? Czy z dnia na dzień ?


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje -normalnie mam panic attacks chyba??? -serce mi wali , robie sie czerwona i nie moge oddechu normalnego zlapac...i do tego rycze i rycze ...ale glownie rano?! spac nie moge budze sie i wnocy i wczesnie rano ...jesc tez nic a nic mi sie nie chce -zjdam na sile dla dzidzi...Kompletny obrot o 180 stopni w porownaniu z pierwsza ciaza -gdzie sie wyciszylam i jadlam za troje i nawet do 6 tyg nie wiedzilam ze jestem....;)
a wczoraj wieczorem starsznie mnie jajnik ciaganal /pobolewal az sie polozylam - stad te moje pytanie o no spe?

Natomiast po weekendzie gdzie probowalam odgracic chalupe przed powrotem synka z wakacji -juz wiem ze to nie dla mnie:-( :(kregoslup( Luszcycowe zpalenie stawow) mi siada przy naprawde niewielkich pracah domowych typu przebieranie zabawek lub ciuchow w szafie...nie na darmo bylam przez 5 lat na Tramadolu i Bu trans w plastrach...teraz GP powiedziala ze moge bezpiecznie dla dziecka jedynie Codeine uzywac i to tez nie do samego konca ciazy...
Nie chcialabym nic uzywac bo tak by bylo najbezpieczniej ale nie wiem czy dam rade -moze te dobre hormony ciazowe w koncu kopna i przestanie bolec?! dodam ze w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie...
Kodeine w ciąży?! Ja slyszalam ze tak nie bardzo chyba ze doraznie i tylko jesli potencjalne korzysci dla matki przewazaja nad zagrozeniem dla dziecka. Ja bym nie brala w ogole. Ale z tego co piszesz bym brala cos ochronnego na serce idz do gp zapytaj powiedz ze ci serce wali i robisz soe czerwona. Ja biore aspirin cardio ale to ze wzgledu na to ze fibrynogen mialam w maju lekko podwyzszony lekarz w Polsce mi kazal brac jak tylko dowiem sie ze jestem w ciazy.
Nie wiem co Ci IsabellaSimon poradzić ale myślę że powinnaś się troszkę wyciszyć, może zrelaksuj się nerwy w ciąży nie służą chociaż sama się dzisiaj denerwuje bo będę gadała w pracy z moim team leaderem [emoji50] [emoji50] [emoji50] [emoji50]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
A ktory tydzien u Ciebie? Ja sie boje pogadac z menagerka bo w marcu mnie dwa tygodnie po.poronieniu nie bylo i tak sie znowu boje mowic ze znowu zagrozona ciaza moze byc. Ale gp mi kazala jak najszybciej powiedziec i duuuzo zwolnic tempo. Ja w pracy jak owsik i bedzie mi ciezko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kodeine w ciąży?! Ja slyszalam ze tak nie bardzo chyba ze doraznie i tylko jesli potencjalne korzysci dla matki przewazaja nad zagrozeniem dla dziecka. Ja bym nie brala w ogole. Ale z tego co piszesz bym brala cos ochronnego na serce idz do gp zapytaj powiedz ze ci serce wali i robisz soe czerwona. Ja biore aspirin cardio ale to ze wzgledu na to ze fibrynogen mialam w maju lekko podwyzszony lekarz w Polsce mi kazal brac jak tylko dowiem sie ze jestem w ciazy.

A ktory tydzien u Ciebie? Ja sie boje pogadac z menagerka bo w marcu mnie dwa tygodnie po.poronieniu nie bylo i tak sie znowu boje mowic ze znowu zagrozona ciaza moze byc. Ale gp mi kazala jak najszybciej powiedziec i duuuzo zwolnic tempo. Ja w pracy jak owsik i bedzie mi ciezko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
5 tc ale wtedy czekałam do wizyty i pracowałam ostrożnie ale nie chciałam nic mówi i potem miałam wyrzuty sumienia ze nie powiedziałam od razu i nosiła bo mam prace fizyczna ;/ ja powiem otwarcie ze teraz dziecko dla mnie jest na pierwszym miejscu i niestety ale musze się z tym pogodzić... po poronieniu mnie nie było prawie 3 tyg w pracy i złe mi z tym nie było bo niestety ale życie ważniejsze nie ta praca to inna... są w życiu ważniejsze piorytety niż praca

Ale myślę że niepotrzebnie się boje bo będzie dbał o mnie :) ale swoje się musze nastresowac :D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja też się trochę obawiam jak to przyjmą w pracy, ale trudno co ma być to będzie, ale poczekam jeszcze trochę i po wizycie powiem. Dagi trzymam kciuki :)
Ja nadal nie czuję dolegliwości ciążowych, poza zgagą, poszłam dzisiaj na bete mam nadzieję że będzie wysoka i trochę mnie uspokoi. Bo cycki nadal nic ;)
Dziewczyny, które mają ją dzieci, jak to jest z noszeniem? Ja mam 2latka, 12kg staram się nie nosić, ale podnieść, przenieść, wsadzić itp muszę i martwię się trochę czy nie zaszkodzi to fasolce...

Siedzę w pracy i już mam tak dosyć.. Ale jeszcze tylko środa i urlop :) miłego dnia!
 
Lawendowamama toretycznie w UK kobieta może nosić do max 8 kg ale wiadomo jak masz małe dziecko to nie unikniesz podnoszenia go, w pracy ktoś pomoże ale w domu jak jesteś sama to ciężko, może tłumacz cały czas ze będzie miał rodzeństwo i mama teraz nie może go podnieść i ograniczyć do minimum

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie też się dziwię. W pierwszej ciąży cokolwiek było widać w połowie 6 miesiąca a i tak do porodu za dużego nie miałam. A teraz dramat. Ściskają mnie już niektóre ciuchu! Czemu tak jest?
Ja też tak mam.. do porodu szłam to spotkałam się z twierdzeniem że wyglądam jakbym się najadla;) a teraz noszę spodnie juz bez paskow[emoji44] jutro zaczynam 6 tydz!


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tak mam.. do porodu szłam to spotkałam się z twierdzeniem że wyglądam jakbym się najadla;) a teraz noszę spodnie juz bez paskow[emoji44] jutro zaczynam 6 tydz!


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Ja pojutrze :D
Też mam zdecydowanie większy apetyt niż w pierwszej ciąży, pewnie dlatego że nie mam mdłości ;) i myślę że przez ten apetyt już mam ciasne jeansy ;p
Poprzednim razem do 4 msc jadłam tylko pomidory, kapustę kiszoną i grapefruity ;) teraz jak myślę o kapuście to aż mi nie dobrze haha może fasolka okaże się moją małą córeczką? Fajnie by było ;) a u Was jak tam zachcianki, są? Ja narazie nie mam
 
reklama
Ja też tak mam.. do porodu szłam to spotkałam się z twierdzeniem że wyglądam jakbym się najadla;) a teraz noszę spodnie juz bez paskow[emoji44] jutro zaczynam 6 tydz!


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w 8 miesiącu byłam u fryzjera i jak powiedziałam, że ścinam włosy krócej bo później nie wiem kiedy będę miała czas to nie uwierzyła, że niedlugo poród - a urodziłam tydzień później.
U mnie teoretycznie 8 tydzień ale ciąża na pewno jest młodsza więc nie wiem jak to liczyć.
 
Do góry