reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ok dziewczynki to i ja dolacze. Tez mieszkam w UK. Mam 28 lat i to jest moja druga ciaza. Pierwsza stracilam w marcu w 12tyg. Dzieciatku przestalo bic serduszko w 9 bo bylismy w polsce na wizycie w 8 i wszystko bylo ok. Teraz od samego poczatku biore duphasyon i luteine plus aspirin 100mg no i oczywiscie witaminki [emoji5] wizyte z polozna mam 24 a wizyte z usg mam u polskiego gina 27 juz sie niw moge doczekac. Ciaza zaczela mi sie od malego plamienia wiec mam mega stracha.
1502697404-aaaaaa.png

Z jakich miast jestescie z UK? Ja Birmingham[emoji33]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hey witaj :)-ale nas jest tu duzo. Niestety wiekszosc Londyn i okolice...

Starsznie Ci wspolczuje ...ale teraz napewno wszystko pojdzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny może już chyba brzuch rośnie [emoji33]
Wieczorem zawsze miałam duży bo wzdęcia , ale rano był płaski , a już nie jest [emoji33] szybko ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może już chyba brzuch rośnie [emoji33]
Wieczorem zawsze miałam duży bo wzdęcia , ale rano był płaski , a już nie jest [emoji33] szybko ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Która ciąża? Podobno jak jest kolejną to szybciej widać :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Która ciąża? Podobno jak jest kolejną to szybciej widać :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie też się dziwię. W pierwszej ciąży cokolwiek było widać w połowie 6 miesiąca a i tak do porodu za dużego nie miałam. A teraz dramat. Ściskają mnie już niektóre ciuchu! Czemu tak jest?
 
No właśnie też się dziwię. W pierwszej ciąży cokolwiek było widać w połowie 6 miesiąca a i tak do porodu za dużego nie miałam. A teraz dramat. Ściskają mnie już niektóre ciuchu! Czemu tak jest?
Nie mam pojęcia ale niech rośnie będzie maleństwo miało dużo miejsca :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje -normalnie mam panic attacks chyba??? -serce mi wali , robie sie czerwona i nie moge oddechu normalnego zlapac...i do tego rycze i rycze ...ale glownie rano?! spac nie moge budze sie i wnocy i wczesnie rano ...jesc tez nic a nic mi sie nie chce -zjdam na sile dla dzidzi...Kompletny obrot o 180 stopni w porownaniu z pierwsza ciaza -gdzie sie wyciszylam i jadlam za troje i nawet do 6 tyg nie wiedzilam ze jestem....;)
a wczoraj wieczorem starsznie mnie jajnik ciaganal /pobolewal az sie polozylam - stad te moje pytanie o no spe?

Natomiast po weekendzie gdzie probowalam odgracic chalupe przed powrotem synka z wakacji -juz wiem ze to nie dla mnie:-( :(kregoslup( Luszcycowe zpalenie stawow) mi siada przy naprawde niewielkich pracah domowych typu przebieranie zabawek lub ciuchow w szafie...nie na darmo bylam przez 5 lat na Tramadolu i Bu trans w plastrach...teraz GP powiedziala ze moge bezpiecznie dla dziecka jedynie Codeine uzywac i to tez nie do samego konca ciazy...
Nie chcialabym nic uzywac bo tak by bylo najbezpieczniej ale nie wiem czy dam rade -moze te dobre hormony ciazowe w koncu kopna i przestanie bolec?! dodam ze w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie...
 
reklama
Nie wiem co Ci IsabellaSimon poradzić ale myślę że powinnaś się troszkę wyciszyć, może zrelaksuj się nerwy w ciąży nie służą chociaż sama się dzisiaj denerwuje bo będę gadała w pracy z moim team leaderem [emoji50] [emoji50] [emoji50] [emoji50]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry