reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Oo to super całkiem sporo jest na tutaj z UK :) w ogóle kwietniowe mamy 2017 to dużo zagranicznych mam :) :) :) :)

To prawda trzeba trafić na lekarza, zobaczymy co dzisiaj powiedz jak zadzwonimy :D

Jak się dziewczyny czujecie? :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za info. a w bardzo wczesnej ciazy tez bralas? bo ja juz nie pamietam ale mi sie wydaje ze ja bralam w pierwszej ciazy ...ale to bylo ponad 7 lat temu....
Czy nospe to nie pamietam, ale magnez na pewno. I to w duuuzych ilosciach :)

lprk6iyecybcpvzc.png
 
Czesc dziewczyny, ja tez z UK. Witalam sie pare dobrych stron temu i aktywnie Was podczytuje. To moja pierwsza ciąża, 6 tydz. Dzisiaj dzwonię do GP umówić sie na wizytę, a od 22 sierpnia bede na chwile w Polsce to zrobię usg. Póki co główne objawy to ból piersi, wzdęcia i zmęczenie, ciekawe co bedzie dalej. Miłego poniedziałku wszystkim!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dobry kobity [emoji16]
Ja właśnie próbuje się od piątku dodzwonić do szpitala żeby przełożyć wizytę u położnej bo będę w tym czasie w Pl i dupa .
Nie dobrze mi ehhhh ...


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok dziewczynki to i ja dolacze. Tez mieszkam w UK. Mam 28 lat i to jest moja druga ciaza. Pierwsza stracilam w marcu w 12tyg. Dzieciatku przestalo bic serduszko w 9 bo bylismy w polsce na wizycie w 8 i wszystko bylo ok. Teraz od samego poczatku biore duphasyon i luteine plus aspirin 100mg no i oczywiscie witaminki [emoji5] wizyte z polozna mam 24 a wizyte z usg mam u polskiego gina 27 juz sie niw moge doczekac. Ciaza zaczela mi sie od malego plamienia wiec mam mega stracha.
1502697404-aaaaaa.png

Z jakich miast jestescie z UK? Ja Birmingham[emoji33]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok dziewczynki to i ja dolacze. Tez mieszkam w UK. Mam 28 lat i to jest moja druga ciaza. Pierwsza stracilam w marcu w 12tyg. Dzieciatku przestalo bic serduszko w 9 bo bylismy w polsce na wizycie w 8 i wszystko bylo ok. Teraz od samego poczatku biore duphasyon i luteine plus aspirin 100mg no i oczywiscie witaminki [emoji5] wizyte z polozna mam 24 a wizyte z usg mam u polskiego gina 27 juz sie niw moge doczekac. Ciaza zaczela mi sie od malego plamienia wiec mam mega stracha.
1502697404-aaaaaa.png

Z jakich miast jestescie z UK? Ja Birmingham[emoji33]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Slough :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja tez z UK. Witalam sie pare dobrych stron temu i aktywnie Was podczytuje. To moja pierwsza ciąża, 6 tydz. Dzisiaj dzwonię do GP umówić sie na wizytę, a od 22 sierpnia bede na chwile w Polsce to zrobię usg. Póki co główne objawy to ból piersi, wzdęcia i zmęczenie, ciekawe co bedzie dalej. Miłego poniedziałku wszystkim!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Hey witaj :).Sorry mnie ukmnelo...
Gratulacje .
O jak fajnie ze juz 6tydzien. A swoja droga to ja o pierwszej ciazy dowiedzialm sie ze jestem jakos wlasnie dopiero w 6 tygodniu...
Ano i skoro jestes w UK to musisz sie mocno upierac przy swoim ;)
Planujesz prywatne wizyty tu czy tylko usg w PL?
 
Do góry