reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ale tu dzisiaj cisza i spokój, tylko słychać jak brzuszki rosną;)

Edit: Omg, czy tylko mi nie wyświetlają się nowe wiadomości? Myślałam, ze od rana cisza na forum..[emoji849]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
U mnie pojawiają się powiadomienia nawet gdy nie ma wiadomości. Zaczyna mnie to irytować. Już nawet powtórnie zainstalowałam aplikacje i nadal to samo.
Kurcze mam ochotę na coś dobrego ale nie wiem na co [emoji23]
 
reklama
Hey witaj :).Sorry mnie ukmnelo...
Gratulacje .
O jak fajnie ze juz 6tydzien. A swoja droga to ja o pierwszej ciazy dowiedzialm sie ze jestem jakos wlasnie dopiero w 6 tygodniu...
Ano i skoro jestes w UK to musisz sie mocno upierac przy swoim ;)
Planujesz prywatne wizyty tu czy tylko usg w PL?

Hej:) No właśnie jeszcze nie wiem co z tymi wizytami. Będę w Polsce w sierpniu, wrześniu, październiku (cała rodzina żeni się/wychodzi za mąż w rym roku;) potem w grudniu na święta, wiec ile dam rade tyle bede monitorować również w Polsce. W ogóle do mnie jeszcze nie dochodzi, ze jestem w ciąży, boje się cieszyć, żeby nie zapeszyć...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to jak to jest, czy e drugiej ciąży brzuch pojawia się wcześniej? [emoji4] ja już mam schize z konspiracja w pracy. W poprzedniej ciąży brzuch miałam późno a teraz chyba mnie wydyma...nie wiem ale widzę że się zarysowuje...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to jak to jest, czy e drugiej ciąży brzuch pojawia się wcześniej? [emoji4] ja już mam schize z konspiracja w pracy. W poprzedniej ciąży brzuch miałam późno a teraz chyba mnie wydyma...nie wiem ale widzę że się zarysowuje...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie u mnie też już taki mały wystający brzuszek - zwłaszcza gdy się najem. Muszę już kombinować, ubierać się w luźne rzeczy aby nic nie było widac[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, w drugiej ciąży brzuszek rośnie szybciej, zwłaszcza gdy różnica między ciążami jest mała... Mi w drugiej ciąży wyskoczył już pod koniec 3msc,gdzie w pierwszej dopiero w 5 się zaczął pojawiać...
Teraz też mam wrażenie że wypycha mi dół brzuszka,ale moja macica jest już rozciągnięta[emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Tak, w drugiej ciąży brzuszek rośnie szybciej, zwłaszcza gdy różnica między ciążami jest mała... Mi w drugiej ciąży wyskoczył już pod koniec 3msc,gdzie w pierwszej dopiero w 5 się zaczął pojawiać...
Teraz też mam wrażenie że wypycha mi dół brzuszka,ale moja macica jest już rozciągnięta[emoji23][emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ja to chyba cierpię na niemoc wciągnięcia brzucha[emoji23] wcześniej odruchowo wyciągałam brzuch i nie było tak widać, a teraz się najem , brzuch do tego wzdety o wyglądam jak w 5miesiącu pierwszej ciąży[emoji32]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez wysadza brzuch szczegolnie wieczorami ale to pewnie dlatego że ciągle coś bym jadła! o dziwo jak na razie nie przytalam ani kilograma więc tym bardziej sobie nie żałuję[emoji1]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tego się obawiałam. No cóż... przede mną 1,5 miesiąca dobrego odbierania garderoby [emoji6]
Dzisiaj przespałam pół dni. Widzę że póki co objawy mam takie same jak przy pierwszej, czyli po pierwszym trymestrze będzie lepiej.
Muszę się umówić do jakiegoś gina bo oszaleje do końca września czekając na swojego...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry