reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No właśnie też się dziwię. W pierwszej ciąży cokolwiek było widać w połowie 6 miesiąca a i tak do porodu za dużego nie miałam. A teraz dramat. Ściskają mnie już niektóre ciuchu! Czemu tak jest?
Tez tak mam..ale i w pierwszej dosc szybko mi wyskoczyl maly brzuszek dla wtajemniczonych kolo 8 tygodnia a potem juz zauwazalny dla wszystkich kolo11tygodnia.
 
reklama
Nie wiem co Ci IsabellaSimon poradzić ale myślę że powinnaś się troszkę wyciszyć, może zrelaksuj się nerwy w ciąży nie służą chociaż sama się dzisiaj denerwuje bo będę gadała w pracy z moim team leaderem [emoji50] [emoji50] [emoji50] [emoji50]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki. Powodzenia w pracy !!!

u mnie dziewczyny z biura wiedza plus moja managerka od zeszlego tygodnia -ale mysle ze to dlatego ze u nas bardzo kolezensko jest w biurze i wiedzialy ze sie staramy...
 
Myślę że powinnaś iść do Gp i wszystko powiedzieć . Odstawialas stopniowo Tramadol ? Czy z dnia na dzień ?


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Matko i corko.Ty masz racje ! Wogole mi to do glowy nie przyszlo ale faktycznie wszystko sie zgadza
-rzeczywiscie odstwailam od razu po pierwszej bladej kresce czyli zeszly poniedzialek wiec sie wszystko zgadza-tak GP mi wczesniej mowila jak zmienialm na chwile na naproxen ze tak moze byc -ze moge nawet potrzebowac 2 tygodni wolnego z przcy zeby dojsc do siebie...wtedy bylo ok ale tylko pare dni wytrwalam na naproxenie a teraz fakt drugi tydzien wiec to najprawdopodniej to .
Dzieki wielkie! Przynajmniej wiem ze nie fiksuje;)
 
Cześć dziewczyny, ja też się trochę obawiam jak to przyjmą w pracy, ale trudno co ma być to będzie, ale poczekam jeszcze trochę i po wizycie powiem. Dagi trzymam kciuki :)
Ja nadal nie czuję dolegliwości ciążowych, poza zgagą, poszłam dzisiaj na bete mam nadzieję że będzie wysoka i trochę mnie uspokoi. Bo cycki nadal nic ;)
Dziewczyny, które mają ją dzieci, jak to jest z noszeniem? Ja mam 2latka, 12kg staram się nie nosić, ale podnieść, przenieść, wsadzić itp muszę i martwię się trochę czy nie zaszkodzi to fasolce...

Siedzę w pracy i już mam tak dosyć.. Ale jeszcze tylko środa i urlop :) miłego dnia!

Kurcze ja mam 6 latka ktorego czasem jeszcze chwytam w objecia....a ze lece do Pl w czwartek i zobacze go po raz pierwszy od 3 tygodni to chyba sie bez przytulasa nie obejdzie -moze sobie ukucne ;)
 
Matko i corko.Ty masz racje ! Wogole mi to do glowy nie przyszlo ale faktycznie wszystko sie zgadza
-rzeczywiscie odstwailam od razu po pierwszej bladej kresce czyli zeszly poniedzialek wiec sie wszystko zgadza-tak GP mi wczesniej mowila jak zmienialm na chwile na naproxen ze tak moze byc -ze moge nawet potrzebowac 2 tygodni wolnego z przcy zeby dojsc do siebie...wtedy bylo ok ale tylko pare dni wytrwalam na naproxenie a teraz fakt drugi tydzien wiec to najprawdopodniej to .
Dzieki wielkie! Przynajmniej wiem ze nie fiksuje;)
No po takich lekach niestety ale psychika też dostaje po dupie , bo są uzależniające . Mam nadzieję , że z czasem będzie lepiej [emoji8]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
No po takich lekach niestety ale psychika też dostaje po dupie , bo są uzależniające . Mam nadzieję , że z czasem będzie lepiej [emoji8]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
No ja i tak juz od jakiegos czasu tylko 2 tabletki dziennie(100mg) a nie 8 bralam ale za to regularnie...
ale od razu mi sie lepiej zrobilo jak to wspomnialas , bo juz sie naprawde zastanawialm co ze mna nie tak -takze big thanks:)
 
Dziewczyny ja kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje -normalnie mam panic attacks chyba??? -serce mi wali , robie sie czerwona i nie moge oddechu normalnego zlapac...i do tego rycze i rycze ...ale glownie rano?! spac nie moge budze sie i wnocy i wczesnie rano ...jesc tez nic a nic mi sie nie chce -zjdam na sile dla dzidzi...Kompletny obrot o 180 stopni w porownaniu z pierwsza ciaza -gdzie sie wyciszylam i jadlam za troje i nawet do 6 tyg nie wiedzilam ze jestem....;)
a wczoraj wieczorem starsznie mnie jajnik ciaganal /pobolewal az sie polozylam - stad te moje pytanie o no spe?

Natomiast po weekendzie gdzie probowalam odgracic chalupe przed powrotem synka z wakacji -juz wiem ze to nie dla mnie:-( :(kregoslup( Luszcycowe zpalenie stawow) mi siada przy naprawde niewielkich pracah domowych typu przebieranie zabawek lub ciuchow w szafie...nie na darmo bylam przez 5 lat na Tramadolu i Bu trans w plastrach...teraz GP powiedziala ze moge bezpiecznie dla dziecka jedynie Codeine uzywac i to tez nie do samego konca ciazy...
Nie chcialabym nic uzywac bo tak by bylo najbezpieczniej ale nie wiem czy dam rade -moze te dobre hormony ciazowe w koncu kopna i przestanie bolec?! dodam ze w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie...
Na wszystkie choroby reumatyczne pomaga dieta. Zainteresuj sie roznymi postami np postem dr. Dąbrowskiej.

Znajomy był niedawno w sanatorium w Niemczech na reumatyzm, terapeutka cofnela swoja chorobę sokami z konkretnych warzyw i owoców.

A to co opisujesz może być nerwica albo ciąża [emoji16][emoji324][emoji324]



Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na wszystkie choroby reumatyczne pomaga dieta. Zainteresuj sie roznymi postami np postem dr. Dąbrowskiej.

Znajomy był niedawno w sanatorium w Niemczech na reumatyzm, terapeutka cofnela swoja chorobę sokami z konkretnych warzyw i owoców.

A to co opisujesz może być nerwica albo ciąża [emoji16][emoji324][emoji324]



Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za info:). post o Dabrowskiej tak ? bo mi chyba cos przed zjada...
LZS jest choroba autoimmunologiczna ale warto sprobowac sokow -zwlaszcza ze i tak jesc nie moge...;)

a to co ja mam to mieszanka -glownie odstawienie od moich silnych lekow przciwbolowych, teskonota za synkiem(na wakacjjach u Babci ) i ....ciaza:wink:
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za info:). post o Dabrowskiej tak ? bo mi chyba cos przed zjada...
LZS jest choroba autoimmunologiczna ale warto sprowoac sokow -zwlaszcza ze i tak jesc nie moge...;)
Z tym postem to dopiero po skończeniu karmieniu piersią.
I trzeba przeczytać jej książkę. Obejrzeć wykłady na Youtube i podejść do tego poważnie. Kupę ludzi bierze post za świetna kurację odchudzająca, nie przestrzegają reguł, " grzesza" a potem zdziwieni że nie działa.

O skokach poczytaj, raczej nie powinny kolidowac.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale tu dzisiaj cisza i spokój, tylko słychać jak brzuszki rosną;)

Edit: Omg, czy tylko mi nie wyświetlają się nowe wiadomości? Myślałam, ze od rana cisza na forum..[emoji849]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry