reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dokładnie, też ciągle biegam do toalety. Ale kłucie/pieczenie/ból odczuwałam jedynie przy zapaleniu.
To nawet nie kłucie. Nie umiem tego opisać heh. Wyczytałam gdzieś że jak macica umiejscowi się na pęcherz to gdy najmniejsza ilość moczu się w nim pojawi to jak się wysikam to ona się tak szybko rozkurcza i to Jest to uczucie. Wypilam butelke wody. Porządnie się wysikalam i jakby przeszło... Ale mocz zbadam i w razie czego pojadę na izbę przyjec ( u nas na dyżurze siedzi taki młodziutka internista i jakoś mu nie ufam hehe)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

To nawet nie kłucie. Nie umiem tego opisać heh. Wyczytałam gdzieś że jak macica umiejscowi się na pęcherz to gdy najmniejsza ilość moczu się w nim pojawi to jak się wysikam to ona się tak szybko rozkurcza i to Jest to uczucie. Wypilam butelke wody. Porządnie się wysikalam i jakby przeszło... Ale mocz zbadam i w razie czego pojadę na izbę przyjec ( u nas na dyżurze siedzi taki młodziutka internista i jakoś mu nie ufam hehe)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ps: w aptece bali się cokolwiek dac. W klinice nie odbierają a prywatnego numeru od lekarki nie mam bo to siostra zakonna i ciągle na mszy albo coś;) Ale oni oddzwonia jak zobaczą tyle połączeń...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja kiedyś miałam przewlekłe zapalenia pęcherza co miesiąc i to z krwiomoczem. Ostatni krwiomocz miałam w poprzedniej ciąży w 20 tyg. Oczywiście wyladowalam w szpitalu i brałam antybiotyk.
Od tamtej pory jak tylko poczuje częste parcie na pęcherz i kłucie o jakim piszecie. Ściskam sok z kilku cytryn, mieszam z wodą przygotowana zimna i pije do upadłego nawet 3 litry siedząc na sedesie[emoji6]. Zakwaszam mocz[emoji6] 3 godz i już nic nie ma. Żurawina też dobra ale najlepsza taka prawdziwa suszona, a nie ta co można dostać w markecie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem weteran [emoji85] furaginum nie jest dozwolone chyba w 1 trymestrze.
Mam też w domu. I w razie W biorę razem z tabletka przeciwbolowa. W moim przypadku inaczej nie da się funkcjonować.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja kiedyś miałam przewlekłe zapalenia pęcherza co miesiąc i to z krwiomoczem. Ostatni krwiomocz miałam w poprzedniej ciąży w 20 tyg. Oczywiście wyladowalam w szpitalu i brałam antybiotyk.
Od tamtej pory jak tylko poczuje częste parcie na pęcherz i kłucie o jakim piszecie. Ściskam sok z kilku cytryn, mieszam z wodą przygotowana zimna i pije do upadłego nawet 3 litry siedząc na sedesie[emoji6]. Zakwaszam mocz[emoji6] 3 godz i już nic nie ma. Żurawina też dobra ale najlepsza taka prawdziwa suszona, a nie ta co można dostać w markecie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Oooo i to jest jakiś plan. Lecę po cytrynę! Kochane jesteście wszystkie!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Damagi współczuję - mam nadzieję że szybko się z tym uporasz i do końca ciąży będzie już ok.[emoji5]
Dzień dobry[emoji5] kurcze zostały mi dwa dni urlopu i wracam do pracy - a tak mi się nie chce. Do tego nie chciałabym nikomu mówić o ciąży a język mnie tak świeżbi że masakra[emoji12] chce chociaż wytrzymać do tego 8 i wtedy powiem najlepszej kumpeli[emoji5]
Ja jestem spod Poznania[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry dziewczyny . Nic mi się nie chce od rana .
Niestety ja też jestem poddatna na wszystkie infekcje moczowe , i walczę od młodych lat z kamieniami i piaskiem na nerkach

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w Polsce jestem ż województwa świętokrzyskiego ż pogranicza ż łódzkim

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja w Pl mieszkam między Krakowem a Katowicami [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Damagi współczuję - mam nadzieję że szybko się z tym uporasz i do końca ciąży będzie już ok.[emoji5]
Dzień dobry[emoji5] kurcze zostały mi dwa dni urlopu i wracam do pracy - a tak mi się nie chce. Do tego nie chciałabym nikomu mówić o ciąży a język mnie tak świeżbi że masakra[emoji12] chce chociaż wytrzymać do tego 8 i wtedy powiem najlepszej kumpeli[emoji5]
Ja jestem spod Poznania[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam urlop do konca miesiąca,wiec powinnam niby byc w 10 tyg jak wroce do pracy....ale nie wiem kiedy powiemy rodzinie(boje się ze względu na poronienie powiedziec za szybko) , a w moim przypadku rodzice muszą wiedzieć wcześniej niz w pracy... ogólnie to zglupialam, bo nie wiem kiedy konczy mi sie 1trymestr - wg moich obliczen to w połowie września, a internet pokazuje mi październik....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja już jestem na l4 że względu na stratę.. Ale ja w pracy dzwigam dużo nawet 100kg pacjentów bo jestem pielęgniarka.. u mnie rodzice już wiedzą i teściowa bo akurat jest na wczasach u nas. W pracy wiedza że l4 od ginekologa więc pewnie się domyślaja... Ale stwierdziłam że cokolwiek się stanie to to nie jest żaden wstyd...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam urlop do konca miesiąca,wiec powinnam niby byc w 10 tyg jak wroce do pracy....ale nie wiem kiedy powiemy rodzinie(boje się ze względu na poronienie powiedziec za szybko) , a w moim przypadku rodzice muszą wiedzieć wcześniej niz w pracy... ogólnie to zglupialam, bo nie wiem kiedy konczy mi sie 1trymestr - wg moich obliczen to w połowie września, a internet pokazuje mi październik....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
No właśnie mi tak samo - jak sama liczyłam to połowa września wypada mi 12tc ale jak wpisuje w kalkulator ciąży to pokazuje 29.09 [emoji50] zobaczymy jak mi lekarz wyliczy[emoji2] u nas w pracy zdążyło się że koleżanka powiedziała o ciąży jak była w 10tc - niesamowicie się cieszyła, a w następny weekend niestety porobiła[emoji17] pamiętam jak strasznie jej wspolczulam i obiecałam sobie wtedy że ja poczekam do 12tc.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już jestem na l4 że względu na stratę.. Ale ja w pracy dzwigam dużo nawet 100kg pacjentów bo jestem pielęgniarka.. u mnie rodzice już wiedzą i teściowa bo akurat jest na wczasach u nas. W pracy wiedza że l4 od ginekologa więc pewnie się domyślaja... Ale stwierdziłam że cokolwiek się stanie to to nie jest żaden wstyd...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziwię się że jesteś na l4, moja mama jest pielęgniarka i kiedy jeszcze pracowała w szpitalu pamiętam jaka zmęczona wracała z dyżuru. My rodzicom powiemy po pierwszej wizycie u gin jak zobaczymy serduszko[emoji2]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry