reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Chyba dzisiaj jestem pierwszą tutaj ;) co za noc... biegała do kibelka jak głupia. Parcie na pęcherz ogromne a tam trzy kropelki... niepokoi mnie tylko że pod koniec oddawania moczu odczuwam taki ból, jakby kłucie... jak oddaje mocz to nie tylko pod koniec. Jest się czym martwić? Czy to macica się powiększa?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Może zapalenie pęcherza [emoji20].Z tym lepiej samemu nie walczyć w ciąży.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już jestem na l4 że względu na stratę.. Ale ja w pracy dzwigam dużo nawet 100kg pacjentów bo jestem pielęgniarka.. u mnie rodzice już wiedzą i teściowa bo akurat jest na wczasach u nas. W pracy wiedza że l4 od ginekologa więc pewnie się domyślaja... Ale stwierdziłam że cokolwiek się stanie to to nie jest żaden wstyd...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez powiedziałam kilku osoba.Te osoby wiedzą przez co przeszłam.Wiec nawet jak coś się stanie nie będą poruszać tego tematu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja tez powiedziałam kilku osoba.Te osoby wiedzą przez co przeszłam.Wiec nawet jak coś się stanie nie będą poruszać tego tematu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem straty nie trzeba się wstydzić. Kobieta jest wtedy ofiara a nie winowajczynia.... u mnie ie dało się nie powiedzieć rodzicom. Mieszkamy z nimi znają mnie jak własną kieszeń. W razie nie daj Panie Boże straty będę potrzebowała ich wsparcia...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Może zapalenie pęcherza [emoji20].Z tym lepiej samemu nie walczyć w ciąży.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wiem. Ale jest weekend i wszystko utrudnione... mocz do badania poszedł. Objawy troszkę ustapily. Mam wrażenie że kuje mnie nie cewka a wejście do pochwy... czekam wyniki moczu. Pije wodę z cytryną i zobaczę. Jak nie przejdzie to po południu izba przyjęć.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja chce pracować do polowy lutego jak się uda, na pewno do konca roku... no chyba że coś się wydarzy,to wiadomo pójdę wtedy kiedy będzie trzeba... poprzednie pracowalam do końca 7miesiąca...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Zazdroszczę! Czas wtedy leci szybciej jak się pracuje a tak siedzisz w domu i każde kłucie Cię przeraża ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moim zdaniem straty nie trzeba się wstydzić. Kobieta jest wtedy ofiara a nie winowajczynia.... u mnie ie dało się nie powiedzieć rodzicom. Mieszkamy z nimi znają mnie jak własną kieszeń. W razie nie daj Panie Boże straty będę potrzebowała ich wsparcia...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Wstydzić się nie ma czego, zgadzam się, ale widzieć współczucie u innych to nie dla mnie....
Oczywiście uwazam (staram się być optymistka) ze tym razem nic się nie stanie i urodzi się zdrowy bobo [emoji41]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja też bym chciała popracować chociaż do końca roku.
My rodzica mamy powiedzieć za 3 tyg jak w Polsce będziemy , tutaj znajomi wiedzą [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Monia 36 miała testować z rana .
Trzymam kciuki !

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Też mam nadzieję, że popracuję jak najdłużej ale jestem strasznie nerwowa. Muszę się bardzo pilnować żeby teraz nie odpalić czegoś głupiego do klienta (niektórzy straszne rzeczy wymyślaja)

Od rana nie mam na nic sił :( Dziecko woła "am", koty miauczą (zapewne też am) a ja ruszam się jakbym miała zasnąć na stojąco.
 
Wstydzić się nie ma czego, zgadzam się, ale widzieć współczucie u innych to nie dla mnie....
Oczywiście uwazam (staram się być optymistka) ze tym razem nic się nie stanie i urodzi się zdrowy bobo [emoji41]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
No właśnie. Wszystkie będziemy szczęśliwymi mamuskami ;) I takie dylematy nie będą nas dotyczyły:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie to osobiście ogarnia strach jak ja sobie dam radę [emoji33] toż to ostatni raz prawie 10 lat temu miałam niemowle w domu [emoji33] a teraz od nowa wszystko [emoji33][emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie. Wszystkie będziemy szczęśliwymi mamuskami ;) I takie dylematy nie będą nas dotyczyły:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez staram się przy tej ciąży podchodzić do wszystkiego z większym optymizmem.Myślę ,że puki co nie mam powodów do obaw.Biorę od początku progesteton i prowadzę oszczędny tryb zycia.Kupiłam juz nawet małe skarpetki ,żeby uwierzyć, że tym razem będzie wszystko dobrze.Na szczęście brzuch już mnie przestał ciągnąć i raczej nie ma powodów do obaw.Tylko trochę objawów brak ,a już zaczęty 6 tc.
Też mam nadzieję, że popracuję jak najdłużej ale jestem strasznie nerwowa. Muszę się bardzo pilnować żeby teraz nie odpalić czegoś głupiego do klienta (niektórzy straszne rzeczy wymyślaja)

Od rana nie mam na nic sił :( Dziecko woła "am", koty miauczą (zapewne też am) a ja ruszam się jakbym miała zasnąć na stojąco.


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
 
Do góry