reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mieszkam w małej miejscowości obok Suchej Beskidzkiej :)

Ale stron przybylo do nadrobienia! ;)
Odnośnie skutków znieczulenia to do dziś odczuwam ból pleców :/
 
Okolice Katowic [emoji4]

Oj dziewczyny ale lecicie z tymi wiadomościami, mam spore zaległości [emoji50] ale obiecuje wszystko nadrobić [emoji4]

P.S spokojnej nocy [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chyba dzisiaj jestem pierwszą tutaj ;) co za noc... biegała do kibelka jak głupia. Parcie na pęcherz ogromne a tam trzy kropelki... niepokoi mnie tylko że pod koniec oddawania moczu odczuwam taki ból, jakby kłucie... jak oddaje mocz to nie tylko pod koniec. Jest się czym martwić? Czy to macica się powiększa?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba dzisiaj jestem pierwszą tutaj ;) co za noc... biegała do kibelka jak głupia. Parcie na pęcherz ogromne a tam trzy kropelki... niepokoi mnie tylko że pod koniec oddawania moczu odczuwam taki ból, jakby kłucie... jak oddaje mocz to nie tylko pod koniec. Jest się czym martwić? Czy to macica się powiększa?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

A moze to zapalenie pęcherza? Przeszłam takie w zeszłym miesiącu i dolegliwości były identyczne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moze to zapalenie pęcherza? Przeszłam takie w zeszłym miesiącu i dolegliwości były identyczne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę no właśnie też mi to chodzi po głowie. Co zrobić? Badanie moczu? Coś brać na To?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry