reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Monia 36 miała testować z rana .
Trzymam kciuki !

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki zaciśnięte Monia[emoji5]
Ech... też mi się nic nie chce - mogłabym cały dzień w łóżku leżeć ale córka nie daje[emoji6]
Dziewczyny a jak z waszymi brzuszkami - tzn. Ja mam tak wzdęty że wyglądam jakbym była w 12tc a nie 6. [emoji50] ubieram tylko luźne rzecZy ale i tak brzuch wystaje[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
Przykro mi!
Ale głowa do góry, na pewno się uda, grunt to odpowiednie nastawienie :)
Trzymam kciuki!
 
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
Ja w pierwsza ciąże zaszłam w 3 cyklu z clo , także nie poddawaj się[emoji5] będzie dobrze :-)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kciuki zaciśnięte Monia[emoji5]
Ech... też mi się nic nie chce - mogłabym cały dzień w łóżku leżeć ale córka nie daje[emoji6]
Dziewczyny a jak z waszymi brzuszkami - tzn. Ja mam tak wzdęty że wyglądam jakbym była w 12tc a nie 6. [emoji50] ubieram tylko luźne rzecZy ale i tak brzuch wystaje[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dokładnie mam tak samo! W pierwszej ciąży coś było widać po 6 miesiącu ale i tak dużego brzucha nie miałam. A teraz? Niektorych spodni nie dopnę!
 
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
Przykro mi[emoji17]
Kciuki na maj mam już zaciśnięte[emoji5] a jeszcze Ci napisze że ja teraz zaszlam na trzecim cyklu z Clo także głowa do góry - ani się obejrzysz a zobaczysz pozytywny test[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
Będę obserwować i czekać na Ciebie[emoji4] Trzymaj sie[emoji10][emoji10]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny!
No i niestety musze opuscic ten watek , nie bede kwietniowa mama :( nawet dzis nie robilam testu bo rano po nocy @ przyszla :( ryczec mi sie chce przez 3 dni juz myslalam ze jestem w ciazy, cholerne testy dwoch firm pokazywaly lekkie kreski, juz nie wiem jakim testom wierzyc :( nie mysle ze to byla ciaza biochemiczna, chociaz czulam ze cos tam sie dzieje ale to pewnie burza hormonow po clo.
Ale dalej bede walczyc, jutro zaczynam drugi cykl z clo......moze tym razem? Mam nadzieje,ze moze ja zaloze majowy watek :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo, zycze spokojnych ciaz, krotkiego porodu i zdrowych maluszkow :) Pozdrawiam
Cześć Monia. Szkoda że się nie udało. Głowa do góry. Liczę że będziesz aktywnie działać na forum mam majowych! Trzymam kciuki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
monia strasznie mi przykro. Wierze, ze Ci sie uda w nastepnym cyklu. Trzymam kciuki!

damagi mam nadziwje, ze to jednak nie zap.pecherza, ale ja tez kiedys mialam takie objawy. Oby szybko przeszko!

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monia przykro mi,ale trzeba myslec już kolejnym cyklu i glowa do góry,na pewno się uda.

Ja dzisiaj 5 tydzień i tez brzuch wzdęty,do tego zadnych objawow ciążowych.Jedynie rozkojarzona jestem mocno.Moja bratowa od razu po mnie poznala ,ze jestem w ciąży,a to przez to,ze nie chciałam wziąć synka na rece,wiec się domyslila.Wie moja przyjaciolka i tyle.Rodzinie najchetniej powiedziałabym na końcu,bo po tym co przeszliśmy to oni wszyscy się bardzo martwią ,a ja powiem szczerze nie potrzebuje komentarzy bez przerwy jak się czujesz uważaj na siebie itd.chociaz wiem,ze maja dobre intencje.Tak naprawdę to tylko z mezem chce o tym rozmawiać,on ma te same obawy co ja i ten sam strach.Mam wrazenie ,ze on najbardziej mnie rozumie.Moja mama przezywa to tak mocno,ze o jednym poronieniu nawet jej nie powiedziałam.Bede trzymala to w tajemnicy tak długo ile się da.Czekam na wizyte we wtorek,moze będzie już cos widać.Bedzie to 5 tydzień i 3 dni.Trzymajcie się:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
monia strasznie mi przykro. Wierze, ze Ci sie uda w nastepnym cyklu. Trzymam kciuki!

damagi mam nadziwje, ze to jednak nie zap.pecherza, ale ja tez kiedys mialam takie objawy. Oby szybko przeszko!

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Zobaczymy jak będą wyniki. Ale jakoś nie czuje żeby to było zapalenie bo przechodzi... Pije duuuzo wody i sikam cały czas. Ostatnie sikanie to taki delikatny ból. Wczoraj mało piłam więc może to tylko zageszczony mocno mocz był? Pocieszam się...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry