reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Debata wanienkowa. U mnie będzie sama wanienka, nie kupuję żadnego stelaża, bo nie mam za bardzo gdzie go przechować. Wanienka będzie stawiana na krzesła, albo łóżko. Tak robiłam poprzednio i da się to ogarnąć bez zbędnych pierdół. A jak dzieciątko zacznie siedzieć albo może i wczesniej to do brodzika. Pamiętajcie, że producenci wcisną nam wszystko, jako niezbędne.

I pytanie do kobitek, które używały laktatora elektrycznego. Co polecacie? Miałam ręczny, nawet dwa, ale to była męka i nieporozumienie. Ręka od pompowania odpadała, więc niejednokrotnie robił to mąż.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde musze u mnie zobaczyc bo chyba mi sie nie oplaca wanienki z pl wysylac... ale sliczna jest

Ja jadę do Polski po te wszystkie rzeczy, wiec w tym przypadku opłaca mi się kupować prawie wszystko przez internet z wysyłka do domu rodzinnego.
Ta sama wanienka + stelaż w Austrii wychodzi 50% drożej.
Jakbym nie miała w planach wyjazdu to bym wszystko kupowała tutaj na miejscu albo tak jak ty wysłałabym tylko te wieksze rzeczy z Polski.

I pytanie do kobitek, które używały laktatora elektrycznego. Co polecacie? Miałam ręczny, nawet dwa, ale to była męka i nieporozumienie. Ręka od pompowania odpadała, więc niejednokrotnie robił to mąż.

Wybieram Lansinoh. Tańszy od Medelii i innych bardziej znanych a opinie ma bardzo dobre. Tylko w moim przypadku to będzie test, tak jak wszystko bo własnej opinii mieć nie mogę :p
 
A to był mój typ jak cora nieco sztywniej sama trzymała głowę. Do tego czasu klasyczna wanienka.
Z Tummy tub bo o nim mowie można korzystac w zasadzie od urodzenia ale ja miałabym obawy. Przy córce wlewalam niewiele wody a była zakryta prawie po szyję. Używałam chyba nawet do 3 rż.
1509033897-0c2d55ceae878d2b-aaaaaa.jpeg


rfxgyx8d8vh09bmd.png
 
A to był mój typ jak cora nieco sztywniej sama trzymała głowę. Do tego czasu klasyczna wanienka.
Z Tummy tub bo o nim mowie można korzystac w zasadzie od urodzenia ale ja miałabym obawy. Przy córce wlewalam niewiele wody a była zakryta prawie po szyję. Używałam chyba nawet do 3 rż.
1509033897-0c2d55ceae878d2b-aaaaaa.jpeg


rfxgyx8d8vh09bmd.png
Widzialam to ale dla mnie to jakis mexyk[emoji6] nie dalabym sie przekonac
 
A to był mój typ jak cora nieco sztywniej sama trzymała głowę. Do tego czasu klasyczna wanienka.
Z Tummy tub bo o nim mowie można korzystac w zasadzie od urodzenia ale ja miałabym obawy. Przy córce wlewalam niewiele wody a była zakryta prawie po szyję. Używałam chyba nawet do 3 rż.
1509033897-0c2d55ceae878d2b-aaaaaa.jpeg


rfxgyx8d8vh09bmd.png
Bekowo wygląda ten bobas. Rozbawiłaś mnie! Jak w mini beczce. Mój młody uwielbiał kąpiele i chyba zrobiłabym mu krzywdę, gdybym go w takim maleństwie kąpała. I coś w tym było, bo teraz mając 6 lat potrafi nurkować i przepłynąć kilka długości basenu. Może drugie podzieli umiłowanie do wody braciszka.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie umie nadrobić ale zobaczyłam foto wiaderka. Moja Polozna przy synu tak zachwalała i postanowiłam spróbować.
Wiecie co najlepsze co może być! Mój syn od urodzenia w tym kąpany. Pierwsza kapiel i płacz!? Nigdy w życiu był taki zadowolony ze siedział w tym wiaderku jak Budda. Mój mąż zachwycony co na początku patrzył się na mnie jak na idiotkę. Dziecko czuje się bezpiecznie ma mało miejsca i taki malec nie ma żadnego stresu związanego z kąpielą. Bardzo relaksujące. Przecież tyle miesięcy był u nas w ciepłym brzuszku zakryty a tu na logikę wanienka troszkę wody i zimno z powietrza.
Dziecko trzyma się za głowę. Na początku się bałam ale ono samo utrzymuje się my tylko lekko podtrzymujemy.
1509041129-1b4e12674cadf8f0-aaaaaa.jpeg

To mój syn podczas kąpieli.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry