reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Heej.Potrzebuje spawdzonego termometu bezdotykowego, inhalatora? :)
Polecam termometr Microlife. Można kupić w aptece koszt niemały, ale jestem z niego zadowolona. Używam go tylko w nocy, kiedy dziecko śpi, żeby skontrolować, czy gorączka jest, czy jej nie ma, czy spada po podaniu leku. Do dokładniejszych pomiarów proponuję jednak klasyczny termometr rtęciowy. O wiele dokładniejszy, co jest bardzo ważne w przypadku maluszków, bo 2 kreski w jedną czy drugą stronę to ogromna różnica. Można je jeszcze kupić na Allegro, za grosze.

I pytanie z innej beczki. Czy któras z Was jest szczęśliwą posiadaczką (bądź nie) kuchni Ikea??? Przymierzam się do projektu, ale osobiście to tylko jeden znajomy posiada. Ktoś coś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kolezanka dzisiaj mi podpowiedziala ze tylko I wylacznie Laktator elektryczny EasyStart ;) ok 200zl
Dzięki. Ceny tych laktatorów to kosmos poprostu! Nie wiem, czy nie kupię używanego. Ale to dopiero jak się okaże naprawdę potrzebny.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam termometr Microlife. Można kupić w aptece koszt niemały, ale jestem z niego zadowolona. Używam go tylko w nocy, kiedy dziecko śpi, żeby skontrolować, czy gorączka jest, czy jej nie ma, czy spada po podaniu leku. Do dokładniejszych pomiarów proponuję jednak klasyczny termometr rtęciowy. O wiele dokładniejszy, co jest bardzo ważne w przypadku maluszków, bo 2 kreski w jedną czy drugą stronę to ogromna różnica. Można je jeszcze kupić na Allegro, za grosze.

I pytanie z innej beczki. Czy któras z Was jest szczęśliwą posiadaczką (bądź nie) kuchni Ikea??? Przymierzam się do projektu, ale osobiście to tylko jeden znajomy posiada. Ktoś coś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety z kuchnią też nie mam..z innymi meblami owszem i powiem szczerze jeszcze nie mogę nic złego powiedzieć. Nigdy nic mi się nie zepsuło..
Moja szwagierka ma kuchnie z Ikea okolo 3 lat ( może to jeszcze za mało) Ale tez jeszcze nie narzeka.
Wydaje mi się że Ikea poprawiła się jakościowo..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gina86 Też szykuję projekt kuchni, ale raczej zdecyduję się na firmę robiącą meble na zamówienie. Z meblami Ikea nie mam żadnego doświadczenia

oar8vfxmpxgly37m.png
 
chyba mam jedną koleżankę która ma blat kuchenny z IKEA, taki drewniany. bo szafki to chyba nie ma z ikea.
I po kilku latach zaczął jej się rozwarstwiać. Jesli blat drewniany to tylko z litego drewna, lub z innego materiału (np. laminatu), a nie z takiej "drewnianej mozaiki".
o, coś takiego ma:
Link do: KARLBY Blat - 186x3.8 cm - IKEA
używa 10 lat I naprawdę bardzo brzydko teraz wyglada. nawet nie dałoby się teraz naprawic - wyszlifiwać czy pomalować. jest odbarwiony, I w wielu miejscach się "zawija" do gory.
 
Cześć!
Pogoda wariacka dzisiaj- najpierw depresyjnie, potem ulewa a teraz pełne słońce.:laugh2:
Z tego wynika ze 3,6i 9 miesiąc trwa 5tyg[emoji19]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Bo generalnie miesiąc to ma 4.5 tygodnia wiec gdzieś trzeba nadrobić.

Polecam termometr Microlife. Można kupić w aptece koszt niemały, ale jestem z niego zadowolona. Używam go tylko w nocy, kiedy dziecko śpi, żeby skontrolować, czy gorączka jest, czy jej nie ma, czy spada po podaniu leku. Do dokładniejszych pomiarów proponuję jednak klasyczny termometr rtęciowy. O wiele dokładniejszy, co jest bardzo ważne w przypadku maluszków, bo 2 kreski w jedną czy drugą stronę to ogromna różnica. Można je jeszcze kupić na Allegro, za grosze.

I pytanie z innej beczki. Czy któras z Was jest szczęśliwą posiadaczką (bądź nie) kuchni Ikea??? Przymierzam się do projektu, ale osobiście to tylko jeden znajomy posiada. Ktoś coś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie, ale znajoma ma kuchnie ikea- jest ich fanką. Najpierw w mieszkaniu- tam mieli jakiś problem z okleina ze im szybko zaczęła odchodzic- ale reklamowali i było już potem ok. Teraz przeprowadzili się do domu i znów jest ikea- wiec raczej muszą być zadowoleni.
Osobiście mam z Ikei fotel lekko bujany i komodę dla dzieciaków. Może komoda nie ma super wyglądu drewna ale ma 6 lat i jest ok.
Żeby było śmieszniej na meble do salonu wydaliśmy kupę kasy i niby okleina drewniana a bardziej widać po nich zniszczenie niż po tej z Ikei :crazy:
 
Polecam termometr Microlife. Można kupić w aptece koszt niemały, ale jestem z niego zadowolona. Używam go tylko w nocy, kiedy dziecko śpi, żeby skontrolować, czy gorączka jest, czy jej nie ma, czy spada po podaniu leku. Do dokładniejszych pomiarów proponuję jednak klasyczny termometr rtęciowy. O wiele dokładniejszy, co jest bardzo ważne w przypadku maluszków, bo 2 kreski w jedną czy drugą stronę to ogromna różnica. Można je jeszcze kupić na Allegro, za grosze.

I pytanie z innej beczki. Czy któras z Was jest szczęśliwą posiadaczką (bądź nie) kuchni Ikea??? Przymierzam się do projektu, ale osobiście to tylko jeden znajomy posiada. Ktoś coś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Też niestety nie pomogę bo dopiero przymierzamy się do kupna mieszkania. Najpierw mialo być mieszkanie potem ślub i dzidziuś a jest zupełnie od tyłu... najpierw będzie dzidziuś, potem ślub i pewnie kupimy własne gniazdko.bjak tam u Was samopoczucie dziewczyny? U mnie dzisiaj od rana Maluch jest mega aktywny, do tej pory sporadycznie coś poczułam a dzisiaj jest bardzo ciekawie. Cały czas czuję z lewej strony, chyba gdzieś tam się usadowiło to moje maleństwo. Pozdrawiam Was
 
Dzięki za informacje. Raczej będzie ta Ikea, bo nic innego mi się nie podoba. Jeśli chodzi o meble na zamówienie, to też miałam taki plan, ale to się nie opłaca w moim przypadku. Prawda jest taka, że to firmy korzystają tylko z gotowych frontów i korpusów i nic ponad to. To tylko kwestia pogrzebania i dopasowania no i złożenia. A od tego jest mój mąż, więc kilka stówek w kieszeni.

Moje chłopaki na basenie, obiad gotowy (placek po węgiersku), więc zaparzyłam herbatkę i standardowo lekturka. Dzieć w brzuchu też coraz bardziej daje o sobie znać. Miłego dnia dziewczyny!



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny:)
U mnie pogoda przepiękna, byłam na bardzo króciutkim spacerku...od 3 dni znowu pobolewa mnie brzuch i dzisiaj zostaje już raczej w łóżku

Gina86 a co do kuchni ż Ikei my mamy już ponad 6 lat i jeszcze nic się nawet minimalnie nie obluzowalo, wszystko się trzyma bardzo stabilnie i nic się nie zepsuło tak ze jak na taki standard i cenę to jestem zadowolona

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry