reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja tez jeszczę nic nie czuje. Raz czy dwa coś tan delikatnie było, ale do tej pory nie wiem czy to jelita czy nie :)
U mnie znajoma poczuła dopiero w 22t. To tak indywidualna sprawa, że nie ma co się stresować, szczególnie w pierwszej ciąży gdzie to wszystko przychodzi raczej później.

Ja będę szukac kilka sztuk 56, potem 62 i juz 68 jeśli coś mi się spodoba. Nastawiam się głównie na praktyczne ubranka typu body kopertowe itd, żeby mi trochę łatwiej było przez pierwsze tygodnie. Nie mam kompletnie doświadczenia. Niemowlaka trzymałam raz, 2 minuty. Nigdy nie przebieralam dziecku pieluchy ani go nie ubieralam, wiec będzie ciekawie
 
reklama
Ja tez jeszczę nic nie czuje. Raz czy dwa coś tan delikatnie było, ale do tej pory nie wiem czy to jelita czy nie :)
U mnie znajoma poczuła dopiero w 22t. To tak indywidualna sprawa, że nie ma co się stresować, szczególnie w pierwszej ciąży gdzie to wszystko przychodzi raczej później.

Ja będę szukac kilka sztuk 56, potem 62 i juz 68 jeśli coś mi się spodoba. Nastawiam się głównie na praktyczne ubranka typu body kopertowe itd, żeby mi trochę łatwiej było przez pierwsze tygodnie. Nie mam kompletnie doświadczenia. Niemowlaka trzymałam raz, 2 minuty. Nigdy nie przebieralam dziecku pieluchy ani go nie ubieralam, wiec będzie ciekawie
Ja tez zerowe doswiadczenie... chyba sobie rysunkowo znajde opusy body pajacow spioszkow kaftanikow itd bo to sie idzie pogubic[emoji23]
 
Hejka kobitki! Ja też planuję zakup kombinezonu ale myślę raczej o polarowym. A ubranka to napewno 56 i 62. Pajace na bank. U mnie to był nr 1 do 3 miesiąca, potem tylko do spania, no i body oczywiście. Przyjaciółka mi uszyje też różne piękności dla dzidziusia, na pewno pościel do wózka, do łóżeczka. Jeszcze czekam z zakupami, aż poznam płeć, bo dużo mam do przebrania ciuszków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też kupuje na 56 i 62 głównie pajace, body kopertowe z długim i krótkim rękawem hmm w sumie kaftaniki mam tylko 2 więc chyba dokupie. A widzicie nie myślałam o kombinezonie polarowym ale w sumie mam termin na 4-5 kwiecień a to może jeszcze być chlodnawo. Narazie kupuje takie uniwersalne w większości białe rzeczy ale ostatnio byłam w secondhandzie i kupiłam trochę na chłopca trochę na dziewczynkę. W poniedziałek po wizycie kupię coś kolejnego jak już będę wiedzieć kto mieszka w brzuszku jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? Ja właśnie zjadłam śniadanie i wstawiłam pranie...jest słoneczko więc wykorzystam to.
 
Dzień dobry dziewczyny,
Nie za ciekawa noc mialam, wciąż pobudki, to siku, to głodna, to zgaga, ehhh.
Dziś mam 17t 1d, i w nocy dzidzia musiała fikolki robić, bo czułam dokladnie, aż momentami zasnąć nie mogłam.
U nas tak szaro, że chętnie pod koc i bym leżała, a tu trzeba pieska na spacer i wyjść... ;(.
Życzę udanego ranka dziewczyny :)

2nn3dqk34m79x1nj.png
 
Dzień dobry w ten szary dzień!

Dzień dobry dziewczyny,
Nie za ciekawa noc mialam, wciąż pobudki, to siku, to głodna, to zgaga, ehhh.
Dziś mam 17t 1d, i w nocy dzidzia musiała fikolki robić, bo czułam dokladnie, aż momentami zasnąć nie mogłam.
U nas tak szaro, że chętnie pod koc i bym leżała, a tu trzeba pieska na spacer i wyjść... ;(.
Życzę udanego ranka dziewczyny :)

2nn3dqk34m79x1nj.png

Ja swój rekord miałam wczoraj... 6 razy wstawałam w nocy na siku... dziś może ze 4... Już nie pamiętam co to uczucie głodu, ciągle muli i muli... Zazdroszczę wszystkim, które czują już ruchy, ja poczułam raz w sobote. Właściwie to dwa razy w odstępie może 30 sekund

Kto w UK wystawia zwolnienia lekarskie? GP czy położna?

Ja tez zerowe doswiadczenie... chyba sobie rysunkowo znajde opusy body pajacow spioszkow kaftanikow itd bo to sie idzie pogubic[emoji23]

Ja nie mam pojęcia w nowościach, ale takie podstawy typu kaftanik, pajacyk czy body to pamiętam z rodzeństwa. Między mną a najmłodszymi jest 12 i 15 lat różnicy, to coś tam z opieki nad maluchem pamiętam[emoji1]
No i nie wiem jak to się ma do diagnozy dr Kredki, ale mam mieć córkę a śnił mi się synek [emoji2]

oar8vfxmpxgly37m.png
 
Dzień Dobry. U nas noc dzisiaj bardzo nieciekawa - najpierw mała nie mogła zasnąć. Męczył ją kaszel, jutro musimy odwiedzić lekarza [emoji52]. Potem ja nie mogłam zasnać.
Słoneczko dzisiaj ładnie świeci, więc po drzemce pójdziemy znów na spacer, może jakieś drobne zakupy.
Obiadek już mamy gotowy - zapiekanka makaronowa z mięsem mielonym+ sałatka z pekińskiej. A jutro chyba upiekę muffiny dyniowo-pomarańczowe, bo mam 3 dynie.
Co do ciuszków to też zacznę od 56. Mója córcia urodziła się malutka - 52cm i 2700g - więc mąż dokupił trochę mniejszych ubranek jak byłyśmy w szpitalu. I 56 nosiła dopiero jakoś po miesiącu. Kombinezony mam po małej - w neutralnych kolorach: biały i beżowy, więc dla chłopca też będą ok.


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
U mnie piękne słońce i cieplutko, wiec planuje popołudniu wyprawę do parku z dzieciaczkami.
Ja tez zerowe doswiadczenie... chyba sobie rysunkowo znajde opusy body pajacow spioszkow kaftanikow itd bo to sie idzie pogubic[emoji23]
Ty się nie przejmuj, nauczysz się zanim dziecko urodzisz. A mój m m trzecie w drodze i nie rozróżnia :-p

Ja też kupuje na 56 i 62 głównie pajace, body kopertowe z długim i krótkim rękawem hmm w sumie kaftaniki mam tylko 2 więc chyba dokupie. A widzicie nie myślałam o kombinezonie polarowym ale w sumie mam termin na 4-5 kwiecień a to może jeszcze być chlodnawo. Narazie kupuje takie uniwersalne w większości białe rzeczy ale ostatnio byłam w secondhandzie i kupiłam trochę na chłopca trochę na dziewczynkę. W poniedziałek po wizycie kupię coś kolejnego jak już będę wiedzieć kto mieszka w brzuszku jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? Ja właśnie zjadłam śniadanie i wstawiłam pranie...jest słoneczko więc wykorzystam to.
Ja mam termin na połowę marca a też myślę raczej o polarkowym tylko z jakąś podszewka. Fajne były w hm szare, tylko boje się ze na wiosnę te szarości mi zbrzydna wiec czekam na wersję wiosenna.

Dzień Dobry. U nas noc dzisiaj bardzo nieciekawa - najpierw mała nie mogła zasnąć. Męczył ją kaszel, jutro musimy odwiedzić lekarza [emoji52]. Potem ja nie mogłam zasnać.
Słoneczko dzisiaj ładnie świeci, więc po drzemce pójdziemy znów na spacer, może jakieś drobne zakupy.
Obiadek już mamy gotowy - zapiekanka makaronowa z mięsem mielonym+ sałatka z pekińskiej. A jutro chyba upiekę muffiny dyniowo-pomarańczowe, bo mam 3 dynie.
Co do ciuszków to też zacznę od 56. Mója córcia urodziła się malutka - 52cm i 2700g - więc mąż dokupił trochę mniejszych ubranek jak byłyśmy w szpitalu. I 56 nosiła dopiero jakoś po miesiącu. Kombinezony mam po małej - w neutralnych kolorach: biały i beżowy, więc dla chłopca też będą ok.


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję ciężkiej nocy.
A mogę prosić przepis na mufinki?


Zobacz załącznik 827145
Dziewczyny wracając do tematu wyprawki. Przy to plastikowe siedzisko jest przydatne?
Mnie by tylko przeszkadzało. Wole jak dzidziuś sobie swobodnie pofika podtrzymywany za główkę.Wszystko co potrzeba ustawiam w zasięgu ręki. Ale jeśli boisz się ze śliski dzidzus ci się wywinie jakoś, to pewniej będziesz się czuła mając takie coś.
 
reklama
Zobacz załącznik 827145
Dziewczyny wracając do tematu wyprawki. Przy to plastikowe siedzisko jest przydatne?
Ja mam tylko takie siedzisko, wstawiam do swojej wanny. Wanienki wogóle nie mam, mój kręgosłup nie nadaje się na 5 min zwisu nad wanną, a w siedzisku dziecko leży samo od urodzenia, na siedzisku tetra żeby izolować od plastiku.
Jak się dziecko wykąpie to dolewam wody i sama wskakuje albo starsze dzieci.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry