reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam tylko takie siedzisko, wstawiam do swojej wanny. Wanienki wogóle nie mam, mój kręgosłup nie nadaje się na 5 min zwisu nad wanną, a w siedzisku dziecko leży samo od urodzenia, na siedzisku tetra żeby izolować od plastiku.
Jak się dziecko wykąpie to dolewam wody i sama wskakuje albo starsze dzieci.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum

.


My niestety będziemy mieć przez najbliższy min rok tylko prysznic, wiec kupno wanienki to konieczność. Wezmę taka ze stojakiem to może będzie trochę wygodniej.
Ten zestaw z siedziskiem kosztuje 30 zł więcej niż bez, wiec chyba wezmę a jak się nie przyda to duzo nie stracę.
 
Ja mam wanienke z hamakiem bardzo wygodna i dwie ręce wolne
1509026745-5931f9205805251a-aaaaaa.png
 
Dzień dobry dziewczyny,
Nie za ciekawa noc mialam, wciąż pobudki, to siku, to głodna, to zgaga, ehhh.
Dziś mam 17t 1d, i w nocy dzidzia musiała fikolki robić, bo czułam dokladnie, aż momentami zasnąć nie mogłam.
U nas tak szaro, że chętnie pod koc i bym leżała, a tu trzeba pieska na spacer i wyjść... ;(.
Życzę udanego ranka dziewczyny :)

2nn3dqk34m79x1nj.png
Kochana a wiesz ze wczoraj zaczelysmy piaty miesiac[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Na allegro :p
Wanienka nazywa się tega i ma bardzo dobre opinie (podobno zrobiona z wytrzymałego plastiku)
Zastanawiam sie nad biała albo szara.

Wrzucam zdjęcie. Nazwę sklepu zamazalam :p

2017-10-26 16.31.59.jpg
 

Załączniki

  • 2017-10-26 16.31.59.jpg
    2017-10-26 16.31.59.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 489
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
U mnie piękne słońce i cieplutko, wiec planuje popołudniu wyprawę do parku z dzieciaczkami.

Ty się nie przejmuj, nauczysz się zanim dziecko urodzisz. A mój m m trzecie w drodze i nie rozróżnia :-p


Ja mam termin na połowę marca a też myślę raczej o polarkowym tylko z jakąś podszewka. Fajne były w hm szare, tylko boje się ze na wiosnę te szarości mi zbrzydna wiec czekam na wersję wiosenna.


Współczuję ciężkiej nocy.
A mogę prosić przepis na mufinki?



Mnie by tylko przeszkadzało. Wole jak dzidziuś sobie swobodnie pofika podtrzymywany za główkę.Wszystko co potrzeba ustawiam w zasięgu ręki. Ale jeśli boisz się ze śliski dzidzus ci się wywinie jakoś, to pewniej będziesz się czuła mając takie coś.
1509028630-1f33899e264bee90-aaaaaa.jpeg

Gdyby coś było niezrozumiałe lub nieczytelne to pisz śmiało [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry