reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@PaniPe Dzięki za przepis, wypróbuję w najbliższym czasie bo u mnie mufiny zawsze znikają. Powiedz mi tylko to piree z dyni ugotowanej czy surowej?

@a_gdyby_tak Mnie to jakoś nie przekonuje- wiem ze pierwsze kąpiele to dla maluszka stresik i trzeba dużo cierpliwosci i spokoju żeby przebiegly bez płaczu, ale potem jest juz taka radość i machanie nóżkami...moi mali pływacy uwielbiali.I nie wiem jak jest teraz ale parę lat temu trochę sobie za ten kawałek plastiku liczyli :sorry2:
 
reklama
@PaniPe Dzięki za przepis, wypróbuję w najbliższym czasie bo u mnie mufiny zawsze znikają. Powiedz mi tylko to piree z dyni ugotowanej czy surowej?

@a_gdyby_tak Mnie to jakoś nie przekonuje- wiem ze pierwsze kąpiele to dla maluszka stresik i trzeba dużo cierpliwosci i spokoju żeby przebiegly bez płaczu, ale potem jest juz taka radość i machanie nóżkami...moi mali pływacy uwielbiali.I nie wiem jak jest teraz ale parę lat temu trochę sobie za ten kawałek plastiku liczyli :sorry2:
Ja zawsze robię z pieczonej do wszystkiego - bo jakoś tak lepiej wydobywa smak dyni.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolezanka dzisiaj mi podpowiedziala ze tylko I wylacznie Laktator elektryczny EasyStart ;) ok 200zl

Debata wanienkowa. U mnie będzie sama wanienka, nie kupuję żadnego stelaża, bo nie mam za bardzo gdzie go przechować. Wanienka będzie stawiana na krzesła, albo łóżko. Tak robiłam poprzednio i da się to ogarnąć bez zbędnych pierdół. A jak dzieciątko zacznie siedzieć albo może i wczesniej to do brodzika. Pamiętajcie, że producenci wcisną nam wszystko, jako niezbędne.

I pytanie do kobitek, które używały laktatora elektrycznego. Co polecacie? Miałam ręczny, nawet dwa, ale to była męka i nieporozumienie. Ręka od pompowania odpadała, więc niejednokrotnie robił to mąż.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana a wiesz ze wczoraj zaczelysmy piaty miesiac[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Jak to? Ja ostatnio o tym czytałam i chyba dopiero 4? Albo za tydzień po 18 tygodniu jest 4 miesiac? Juz sama sie gubie, sa podobno 3 sposoby obliczeń???
Ale skoro tak mówisz to nie bede sie kłócić z dr. Kredka :)
@Bloodykiss w UK zwolnienie daje GP.

2nn3dqk34m79x1nj.png
 
Tak na logike patrzac, to miesiac w przybliżeniu ma 4 tyg, wiec wychodzi na to ze 17 tydzień zaczęty to początek 5miesiaca, bo jakby nie patrzeć rodzimy ba początku 10miesiaca(księżycowego czy jakos tak) czyli w 40tyg

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Tak bo ciaza nie trwa 10 miesiecy tylko 9 a jak podzielisz 40tyg przez 9mcy to wychodzi 4.44 wiec niektore miesiace ciazowe liczy sie jako 5 tygodni zeby sie wyrownalo.
 
Do góry