reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
@Agulula111 dziekuje bardzo hehe a wyobraz sobie ze tesciowa nam dzis podrzucila galaretke co prawda wieprzowa ale jadlam az mi sie uszy trzesly :p a na jutro zrobilam salatke jarzynowa mniam :D
@mysiaka92 ja w poczatkowych tygodniach jak mialam wstret do jedzenia to jedyne na co mialam ochote to na gotowany kalafior :happy: a teraz to tak roznie raz bym jadla wszystko jak leci a chwile pozniej wracaja mdlosci i jem zeby tylko zjesc ;)
 
Dzień dobry[emoji5]

A o co chodzi dokładnie z tymi kiełkami??
Ja uwielbiam - zima zawsze kupuje i to akurat kiełki rzodkiewki...

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzodkiewka w ciazy nie za bardzo[emoji53]

Nigdy o tym nie słyszałam. Wpisałam hasło w internet i tez nic ciekawego nie wyskoczyło.
Co do kiełków, to spotkałam się tylko z opinią, ze lepiej zrezygnować z kupnych i kiełkowac samemu. Wystarczy słoik, trochę gazy i gumka recepturka. Ja mam taką słoikowa kielkownice z plastikowym stojakiem. Teraz nie robie bo w ogóle nie mam na nie ochoty, ale przed ciążą zawsze miałam jeden albo dwa słoiki na parapecie.

Dziewczyny, a co sądzicie o wózkach firmy Anex?;)

My kupujemy Anex Cross. W wątku o wozkach i fotelikach mieliśmy juz krótka dyskusje o Anexach. Jak masz opinie o jakimkolwiek wózku to zachęcam do podzielenia się nia właśnie w tamtym wątku. Tutaj tez fajnie podyskutowac, ale obawiam się ze za miesiąc czy dwa nikt nie będzie w stanie dokopać sie do tych informacji. Stąd pomysł na założenie oddzielonego wątku
 
reklama
Dziewczyny ja nie wiem gdzie o tej rzodkiewce slyszalam... tyle razy mialam ochote a nie kupilam.. i teraz tez nie moge tego znalezc.. wiec bede jadla[emoji12] sorki ze namieszalam rzodkiewkowo[emoji6]
 
Do góry