reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Miałam się tu nie odzywać ale napiszę bo już nie mogę wytrzymać tych waszych wypowiedzi. Miałam usg.. wspaniałe! Dziecko cud malina a wyniki Pappa - duże zagrożenie. Także to usg to se można gdzieś wsadzić ;)
Ale sprawdzalas później czy jest wszystko ok ?I inne badania źle wyszły?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie się zastanawiam czy ten list który dostała czy nie jest czasami zaproszeniem na glukozę ale to chyba by napisali ze mam być na czczo, kurde musze czekać do jutra
 
Wiesz co VegeMama nie mogę Cię zrozumieć.. .każdy przypadek jest indywidualny, ja akurat podzieliłam się swoim i napisałam że lekarz mnie uspokoił...jedna dziewczyna napisała że komuś też wyszedł test pappa źle, zdecydowała się na testy inwazyjne i wszystko wyszło dobrze...ja też gdzieś tam ż tyłu glowy myślę czy jednak wszystko jest ok...

A i pytanie czy Ty w związku z tym zdecydujesz się na testy inwazyjne?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale w jaki sposób miałabym ja cokolwiek sprawdzić? :D Genetykiem nie jestem ;) Amniopunkcja za 2 tyg a niczym innym sprawdzić się nie da bo te płatne za 2,5koła to też można sobie darować bo to gdybanie.

Inne badania- znaczy wszystkie usg i wyniki krwi wzorcowe.
No to pisałam wcześniej ,ze dziewczyna w poczekalni zrobiła usg i test pappa i ten test pappa wyszedł bardzo źle ,a po amniopunkcji się okazało ,ze z dzieckiem wszystko w pożądku.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry