reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Po to się amniopunkcję robi, żeby była pewność. Że jednej lasce wyszły ok nie znaczy, że wychodzi ok każdemu.
Postaraj się być dobrej myśli. Dopóki nie masz wyników amniopunkcji trzeba mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Zamartwianiem się i zadręczaniem nic nie zmienisz...


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mówię ,ze tak jest ,ale często ten pappa wychodzi fałszywy.Jak bym miała 2,5 tyś to bym zrobiła ten z krwi.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Te z krwi za 2,5tys sa najbardziej wiarygodne a pappa to mało wiarygodny

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
@alunia87 to dobrze ze nic takoego sie nie dzieje :) tylko ta cukrzyca
Mnie lekarz pytal czy bede rpbic papa ale sie nie zdecydowalam :)
Mam nadzieje ze za tydzoen powie mi ile ta przezarnistosc wyniesie i jakos mam stresa :/
Mam nadzieje ze wasze dzidzie beda zdrowe :* trzymam kciuki ✊✊
 
reklama
Te z krwi za 2,5tys sa najbardziej wiarygodne a pappa to mało wiarygodny

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Wiem właśnie.Mogli by obniżyć jego cenne chociaż do 1000 zl.Ogolnie ten z krwi jest fajny ,bo można płeć się dowiedzieć i więcej chorób genetycznych wykrywa.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry