reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Alunia87 wiesz co trochę niepoważne zachowanie ale mnie też tak jeden gin nastraszyl...i też niestety najadłam się strachu , ale później trafiłam na tak cudownego lekarza , który powiedział że wcale nie muszę robić tego testu Pappa, i że przy dzisiejszych nowoczesnych sprzetach bardzo dokładnych można dzidziusia naprawdę dokładnie zobaczyć, zbadać i wymierzyć.. .to samo powiedziała mi moja gin w Niemczech i też mi to odradzila

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już jestem po wizycie lekarz nie zobaczył nic nie pokojącego.Muszę odstawić progesteron ,a na ból kazał mi brać nospe i magnez.Niestety wyszła mi z glukozy cukrzyca ciążowa i czeka mnie wizyta w poradni.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
A miałaś krzywą cukrowa robiona?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Alunia87 wiesz co trochę niepoważne zachowanie ale mnie też tak jeden gin nastraszyl...i też niestety najadłam się strachu , ale później trafiłam na tak cudownego lekarza , który powiedział że wcale nie muszę robić tego testu Pappa, i że przy dzisiejszych nowoczesnych sprzetach bardzo dokładnych można dzidziusia naprawdę dokładnie zobaczyć, zbadać i wymierzyć.. .to samo powiedziała mi moja gin w Niemczech i też mi to odradzila

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się wydaje ,ze to dla tego ze mój gin to Stara szkoła jeszcze ,a ten z genetycznego całkiem inny ,bo czytałam o nim na necie i ukończył studnia w Londynie i jest młodszy od mojego i idzie bardziej z postępem.Jak byłam u niego z tsh jeszcze przed prenatalnym to powiedział ,ze kobiety w ciąży muszą mieć do 2,5 ,a mój twierdził ,ze 2,8 jest ok i wyszło ,ze później było 5 już i zbijam.Dziś nawet stwierdził ,ze nie da mi skierowania na tsh, bo to nie jest jego działka,a mowilam mu ze chodzę do endokrynologa prywatnie ,bo nie dał mi skierowania na NFZ ,a nie będę tyle płacić za wyniki.O płeć to już nawet nie pytałam ,bo pewnie by powiedział ,ze za wcześnie ,a tamten normalnie powiedział ,ze może powiedzieć za 2 tygodnie dopiero jak będziemy chcieli.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
LMax wulkan energii dzisiaj!na mnie też trochę rzeczy czeka ale powiem Ci szczerze że nie mam siły...moze jutro coś ogarne...wiesz co ja się zastanawiam nad ćwiczeniami, muszę zresztą bo do szczupłych nie należę i też nie chce skończyć jak walec...obiecslam sobie że będę codziennie spacerować ok 40 min do godziny, a tutaj u mnie już pagórki to trochę ćwiczeń już będzie i do tego jeszcze chcę albo w domu albo znaleźć sobie jakiś pakiet dla ciężarnych tutaj ż kasy chorych

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No czuje ze ten wulkan zakończy sie popoludniowa drzemka hehe;). Tez obiecuje sobie to chodzenie, ale czasem pogoda nie pozwala... Jak pada i wieje to nie chce mi sie wychodzic, tym bardziej, ze do tego zapalenie pecherza meczy :(
 
reklama
Do góry