reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Czesc dziewczyny ,witam tez nowe mamusie i gratuluje [emoji4]
U mnie w pracy dzis rozpoczecie roku szkolnego wiec wczoraj wszyscy latali jakby ich cos pogryzlo [emoji16] zeby przygotowac klasy na czas ,no to ja tez nie chcialam odstawac wiec latalam i ja [emoji6] noi sie przeforsowalam odrobine. Wrocilam z pracy, wykapalam sie i padlam jak pies pluto [emoji14]
Wczoraj podczas kapieli czulam takie jakby stawianie sie macicy tzn taki jakby skurcz czy cos. Pamietam z poprzednich ciazy ,takie uczucie, ale w pozniejszym czasie ciazy robila mi sie taka kulka z jednej strony brzucha. Troche za wczesnie tmi sie zdaje

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli chodzi o witaminy to moja położna poleciła mi witaminy dla planujących ciąże Prenatale. Mają dobry skład i wszelkie składniki, które są niezbędne dla przyszłej mamusi. Dodatkowo mają dobrą cenę :)
 
Witam nowe dziewczyny i gratulacje:-) ja się dopiero co z pracy do domu doczalgalam i od razu kanapa... po pracy jestem tak padnieta że nie mam na nic siły, wszystkie obowiązki spadły na mojego m, ale myślę że już niedługo minie mi to zmęczenie i mdłości...co do witamin to moja gin kazała brać elevit - mają dobry skład. A co do ciuszkow, mebli, wózków, itd to oglądam nieustannie ,Ale narazie nic jeszcze nie zamawiam,jeszcze wolę odczekać.. . to będzie nasze pierwsze dziecko więc będzie sporo do kupienia i sporo radochy przy tym[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam przeczucie że będzie dziewczyna...zobaczymy czy mi dobrze instynkt podpowiada

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny ,witam tez nowe mamusie i gratuluje [emoji4]
U mnie w pracy dzis rozpoczecie roku szkolnego wiec wczoraj wszyscy latali jakby ich cos pogryzlo [emoji16] zeby przygotowac klasy na czas ,no to ja tez nie chcialam odstawac wiec latalam i ja [emoji6] noi sie przeforsowalam odrobine. Wrocilam z pracy, wykapalam sie i padlam jak pies pluto [emoji14]
Wczoraj podczas kapieli czulam takie jakby stawianie sie macicy tzn taki jakby skurcz czy cos. Pamietam z poprzednich ciazy ,takie uczucie, ale w pozniejszym czasie ciazy robila mi sie taka kulka z jednej strony brzucha. Troche za wczesnie tmi sie zdaje

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez cos takiego pamietam ale to byl jakis 15-17 tydzien...

Mam przeczucie że będzie dziewczyna...zobaczymy czy mi dobrze instynkt podpowiada

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To zycze dziewczynki I Tobie i Sobie :)

Witam nowe dziewczyny i gratulacje:-) ja się dopiero co z pracy do domu doczalgalam i od razu kanapa... po pracy jestem tak padnieta że nie mam na nic siły, wszystkie obowiązki spadły na mojego m, ale myślę że już niedługo minie mi to zmęczenie i mdłości...co do witamin to moja gin kazała brać elevit - mają dobry skład. A co do ciuszkow, mebli, wózków, itd to oglądam nieustannie ,Ale narazie nic jeszcze nie zamawiam,jeszcze wolę odczekać.. . to będzie nasze pierwsze dziecko więc będzie sporo do kupienia i sporo radochy przy tym[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nio ...ja tez patrze patzre ...I nie kupuje na razie...wozek/kolyska/lozeczko zakladam ze kupie dopiero po 30tygodniu...

ano I gadalam sobie z kumpela o tym moim bolu plecow I ona mowi ze bol mamy jest stresem dla fasolki :( coraz mocniej rozwazam zwolnienei na pare tygodnii....

Dzięki IsabellaSimon:) też życzę Ci dziewczynki!:) Mam jeszcze takie pytanie: bylyscie może szczepione na krztusiec??? Bo wczoraj na wizycie zostałam o to zapytana i zrobilam trochę wielkie oczy... wszystkie szczepienia miałam przy sobie ( ostatnio przywiozłem ż pl swoją książeczkę zdrowia Ale o krztusccu Ani slowa) mam zaszczepić się pi 12 tyg i mąż tez

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie wiem ale "stara"jestem i kiedys wiecej szczepien bylo obowiazkowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki IsabellaSimon:) też życzę Ci dziewczynki!:) Mam jeszcze takie pytanie: bylyscie może szczepione na krztusiec??? Bo wczoraj na wizycie zostałam o to zapytana i zrobilam trochę wielkie oczy... wszystkie szczepienia miałam przy sobie ( ostatnio przywiozłem ż pl swoją książeczkę zdrowia Ale o krztusccu Ani slowa) mam zaszczepić się pi 12 tyg i mąż tez

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam podobne podejście. Nic nie kupuję bo co jeśli... Mam jakiegoś krwiaka więc różnie to może być. Lekarz nawet do pracy zabronił wracać (praca z małymi dziećmi) to mnie trochę wystraszyło. Może się trochę odważę po prenatalnych ( za 2 tyg) bo gin powiedział, że wtedy to już będzie tylko 1% na poronienie.
 
Dzięki IsabellaSimon:) też życzę Ci dziewczynki!:) Mam jeszcze takie pytanie: bylyscie może szczepione na krztusiec??? Bo wczoraj na wizycie zostałam o to zapytana i zrobilam trochę wielkie oczy... wszystkie szczepienia miałam przy sobie ( ostatnio przywiozłem ż pl swoją książeczkę zdrowia Ale o krztusccu Ani slowa) mam zaszczepić się pi 12 tyg i mąż tez

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie chyba w 16 tyg mam szczepic. Pytalam lekarki bo kilka lat temu razem z m przeszlismy krztusca i nikomu nie zycze... kilka tyg wyjete z zycia.. a potem dlugie miesiace kaszlu... kosznar
 
A ten krwiak Ci rośnie? Mi cały czas dlatego się boję

Dzięki IsabellaSimon:) też życzę Ci dziewczynki!:) Mam jeszcze takie pytanie: bylyscie może szczepione na krztusiec??? Bo wczoraj na wizycie zostałam o to zapytana i zrobilam trochę wielkie oczy... wszystkie szczepienia miałam przy sobie ( ostatnio przywiozłem ż pl swoją książeczkę zdrowia Ale o krztusccu Ani slowa) mam zaszczepić się pi 12 tyg i mąż tez

Mnie lekarza nawet o to nie pytał. .....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A czy wy też macie takie bóle głowy? ?????
ja miałam na początku, jakiś 6-7 tydzień...

Wózki tez juz oglądam ,ale podobno nie można kupować wcześniej.Slyszalyscie o tym.przesądzie?
kiedyś trzeba kupić.. po porodzie pewnie nie będzie siły I czasu o tym myśleć.

Ja w przesady nie wierzę , ale póki co noc nie kupuje
ja też nie wierze...

Roni - też się zastanawiałam gdzie się podziewasz ;)
u mnie też już proza życia.. wstawanie o 6 żeby wyszykowac dzieci do szkoły I wychodzimy 6:50 z domu.....
a tak nie mam siły, potem cały dzień chodzę jak śnięta. może się przyzwyczaję...
 
Do góry