reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam nowe kwietnioweczki[emoji5] i oczywiście gratuluję[emoji4]
Podsumowując mamy na forum dwie pary bliźniąt? - czy o kimś zapomniałam albo któraś jeszcze nie wie czy nosi pod sercem jedno czy dwa szczęścia?[emoji2]

Ja też po pracy jestem jak dentka z której upuszczono powietrze[emoji12] zmuszam się żeby coś zjeść i pobawić się z córcia ale już teraz leżymy razem w łóżku[emoji23] już mi się zdarzało zasnąć przed dzieckiem[emoji23] mam nadzieję że to szybko minie[emoji4]
Damy radę dziewczyny bo jak nie my to kto??[emoji16] A do dziewczyn z więcej niż jedna pociecha - ogromny szacunek [emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
własnie, ja też witam nowe mamusie :)

ogarnęłam kuchnię, przygotowałam kanapki na jutro do szkoły I idę usypiać najmłodszą pociechę ;) mam nadzieję, ze nie usnę razem z nim. a starszych zagonić do wanny.
 
ja miałam na początku, jakiś 6-7 tydzień...


kiedyś trzeba kupić.. po porodzie pewnie nie będzie siły I czasu o tym myśleć.


ja też nie wierze...

Roni - też się zastanawiałam gdzie się podziewasz ;)
u mnie też już proza życia.. wstawanie o 6 żeby wyszykowac dzieci do szkoły I wychodzimy 6:50 z domu.....
a tak nie mam siły, potem cały dzień chodzę jak śnięta. może się przyzwyczaję...
a ja wstaje przed 5am mimo ze syn do szkoly wstaje o 7:45 !!!

Witam nowe kwietnioweczki[emoji5] i oczywiście gratuluję[emoji4]
Podsumowując mamy na forum dwie pary bliźniąt? - czy o kimś zapomniałam albo któraś jeszcze nie wie czy nosi pod sercem jedno czy dwa szczęścia?[emoji2]

Ja też po pracy jestem jak dentka z której upuszczono powietrze[emoji12] zmuszam się żeby coś zjeść i pobawić się z córcia ale już teraz leżymy razem w łóżku[emoji23] już mi się zdarzało zasnąć przed dzieckiem[emoji23] mam nadzieję że to szybko minie[emoji4]
Damy radę dziewczyny bo jak nie my to kto??[emoji16] A do dziewczyn z więcej niż jedna pociecha - ogromny szacunek [emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
ha ha ja prawie zawsze przed synkiem przysypiam :) nawet przed ciaza...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dla mnie też będzie to pierwsze maleństwo wiec cały czas coś patrze w internecie ale nie zamawiam nic zresztą moja mama juz się mnie pytała kiedy będzie wiadomo co będzie bo ona już zacznie szykować wyprawkę hehhehe wiec zostanie mi pewnie kupić większe rzeczy typu wózek łóżeczko kołyske/kosz :) przy pierwszej wnuczce oszalała wiec niech drugim tak samo się cieszy :)

Czuje się różnie, jest dzień ze napisze siostrze ze super to na drugi dzień daje mi popalić zgaga mdłości :D dosłownie 10 min temu jej napisała ze dobrze to już mnie zbiera na wymioty ;/ kręgosłup boli tak jak by się wypychal, zmęczona to i przed ciążą wiecznie byłam wiec tego nie liczę jako objaw hehehe :D

Czytacie jakieś książki o ciazy? Ja właśnie zaczęłam czytać "w oczekiwaniu na dziecko" :)
 
Hehe dagi89 ja też zaczęłam czytać " w oczekiwaniu na dziecko"
Mnie dzisiaj cały dzień mdli ...ale mam wrażenie że wieczorami jest najgorzej...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja czytalam w pierwszej i bylo to "Ciezarowka przez 9miesiecy" -mocno smieszna byla ale tez z konkretnymi informacjami takimi ktorych nigdzie indziej nie bylo ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chyba większość z was już się pochwaliła rodzinie? Ja jeszcze nie powiedziałam ani w pracy ani nikomu ż rodziny... mam od następnego tygodnia urlop i chcieliśmy pojechać do pl i wtedy powiedzieć rodzicom...tylko cały czas się zastanawiam czy jechać.. .czy lepiej sobie jeszcze odpuścić.. .ż drugiej strony potem już nie będzie takiej okazji żeby podzielić się nowina osobiście.. .A przez telefon nie chcialabym

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chyba większość z was już się pochwaliła rodzinie? Ja jeszcze nie powiedziałam ani w pracy ani nikomu ż rodziny... mam od następnego tygodnia urlop i chcieliśmy pojechać do pl i wtedy powiedzieć rodzicom...tylko cały czas się zastanawiam czy jechać.. .czy lepiej sobie jeszcze odpuścić.. .ż drugiej strony potem już nie będzie takiej okazji żeby podzielić się nowina osobiście.. .A przez telefon nie chcialabym

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Moim przyszli teściowie jeszcze nie wiedzą :D dowiedzą się jak będziemy po prenatalnych :) mieszkamy za granicą to udaje się ukryć heheh

Hehe dagi89 ja też zaczęłam czytać " w oczekiwaniu na dziecko"
Mnie dzisiaj cały dzień mdli ...ale mam wrażenie że wieczorami jest najgorzej...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czytam bo zielonego pojęcia o ciazy okresie pociąg nie mam :D nie wiem co na co, co z tym, po co heheh fakt o wszystko mogę zapytać siostrę ale chcę też sama dużo wiedzieć :)

A macie jakies ksiazki w pdf czy tylko papierowe?
Ja mam papierowa :) ponad 600 stron :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry