reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry babeczki. Ale mi się do pracy nie chce iść .... Wogole nic mi się nie chce
O tak paracetamol podstawa [emoji23]


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zapomniałam się " pochwalić " że 4 kg już przytyłam ... Nie wiem co to będzie ... W pierwszej ciąży tak nie tylam , teraz czuję się jak słoń , a wszystko mi idzie w cycki i nogi i dupę ... Oj będzie co zrzucać ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
ha ha mi sie wydawalo ze przytylam...a moj M. mnie wczoraj masowal I mowi -"schudlas same kosci Ci zostaly" I fakt jeansy ktorych pare tygodnie nosilam sa luzniejesze...nie w brzuchu ;) ale ogolnie tak

Dziwne...

Oj marnie sie czuje dzis kregoslup mnie dobije ..I nawet mi sie ciemno przed oczami zrobilo -gdybym stala to bym zemdlala....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Uff nie jestem dziwadłem ;p

Dwa dni temu miałam meeega ochotę na pizzę aż mi mąż przywiózł po pracy, tyle że nie trawię produktów mlecznych więc pizza była bez sera (nie mają w pizzerii "sera" roślinnego a w domu nie miałam, żeby samej sobie zrobić)
To czemu sobie nie kupisz laktazy? Ja tez mialam problem i jak jadlam produkty mleczne to bralam laktaze bo ona rozbija laktoze. Ale o dziwo teraz w ciazy nabial moge i nic mi nie ma
 
Hej Ddziewczyny ja juz jestem.pomrozmowie z szefem przebiegła miło i bez komplikacji.Nie potrzebnie się denerwowałam.W poniedziałek. Byłam u endokrynolog tarczyce mam wyrównaną zwiększył mi jedynie dawki i kontroli za 6 tygodni.Ostatnio źle się czuje coraz częściej boli mnie brzuch (jestem.pod stałą kontrolą lekarza) w poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje,ze ten krwią juz nie rośnie a się wchłania.Ja mam wagę 61.5 kg,ale nie mam apetytu. Czy wy też jesteście tak nerwowe? ????Mi się nawet nie chce z n ikim gadać bo mnie tak wszyscy drażnią.

A czy wy też macie takie bóle głowy? ?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uff nie jestem dziwadłem ;p

Dwa dni temu miałam meeega ochotę na pizzę aż mi mąż przywiózł po pracy, tyle że nie trawię produktów mlecznych więc pizza była bez sera (nie mają w pizzerii "sera" roślinnego a w domu nie miałam, żeby samej sobie zrobić)
Pewnie Ci nie pomoge ale w Londynie jest sieciowka Franco Manca- I pyszne rozne takie pizze robia typu biala bez pomidorow I sera....

Hej Ddziewczyny ja juz jestem.pomrozmowie z szefem przebiegła miło i bez komplikacji.Nie potrzebnie się denerwowałam.W poniedziałek. Byłam u endokrynolog tarczyce mam wyrównaną zwiększył mi jedynie dawki i kontroli za 6 tygodni.Ostatnio źle się czuje coraz częściej boli mnie brzuch (jestem.pod stałą kontrolą lekarza) w poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje,ze ten krwią juz nie rośnie a się wchłania.Ja mam wagę 61.5 kg,ale nie mam apetytu. Czy wy też jesteście tak nerwowe? ????Mi się nawet nie chce z n ikim gadać bo mnie tak wszyscy drażnią.
Mnie moja druga polowka drazni tym ze oddycha... A bidny sie stara schodzic mi z drogi ;)

A czy wy też macie takie bóle głowy? ?????
Nioooo ...prawie codzienneie a dzis polaczony z masakrycznym bolem kregoslupa ...wiec az mnie mdli z bolu...wvczoraj spac nie moglam wstalam rano o 5 am a jak doszlam do pracy to myslalam ze sie rozpalcze tak mnie bolalo...teraz ciut lpeiej ...,nie wiem czemu...

Jeśli chodzi o ciuszki lub podstawowe.rzeczy kie mam NIC Po synku wszytko oddałam.Przyznam.oddałam.Przyznam.sie ,ze oglądałam wczoraj różowe bodyBo mam jakieś przeczucie......Zawsze chciałam mieć samych chłopców,ale jednak fajnie byłoby mieć parkę
ha ha ja tez wszystko oddalam I nadal oddaje po synku bo zakaladam ze bedzie dziewczynka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeśli chodzi o ciuszki lub podstawowe.rzeczy kie mam NIC Po synku wszytko oddałam.Przyznam.oddałam.Przyznam.sie ,ze oglądałam wczoraj różowe bodyBo mam jakieś przeczucie......Zawsze chciałam mieć samych chłopców,ale jednak fajnie byłoby mieć parkę

To jestem.spokojna bo myślałem, że tylko ja tak szaleje

Wózki tez juz oglądam ,ale podobno nie można kupować wcześniej.Slyszalyscie o tym.przesądzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w przesady nie wierzę , ale póki co noc nie kupuje . Ciągle się nakrecam że coś nie halo i wogole , tragedia ... Myślenie lękowca , a po tych plamieniach to już wogole ...
Cyce za to mi już tak urosły , że chyba dwa rozmiary większy stanik trza kupić .
Mnie głowa nie boli , ale krzyż ciągle jak coś porobie i jajniki rwia

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam przeczucie i chciałabym wsumie drugiego chłopca , aż dziwne bo zawsze chciałam parkę i te słodkie sukienusie mnie się podobały jak diabli [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry