reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny !
Jestem nowa i zdecydowałam się do Was dołączyć. Jestem w drugiej ciąży, termin na 20 kwietnia...czyli jakiś 8tc. Tydzień temu okazało się, ze to ciąża bliźniacza...więc jak narazie szok :errr:
Podwojne gratulacje . witam :)

Wózki tez juz oglądam ,ale podobno nie można kupować wcześniej.Slyszalyscie o tym.przesądzie?
Tez patrzylam na wozki -zreszta patrzylam zanim bylam w ciazy ... ale wczoraj mi sie inny spodobal...

Ja mam podobne podejście. Nic nie kupuję bo co jeśli... Mam jakiegoś krwiaka więc różnie to może być. Lekarz nawet do pracy zabronił wracać (praca z małymi dziećmi) to mnie trochę wystraszyło. Może się trochę odważę po prenatalnych ( za 2 tyg) bo gin powiedział, że wtedy to już będzie tylko 1% na poronienie.
Kurcze masz w 10 tygodniu prenatalne ????nie za wczesnie....

Ja musze czekac do 13 ty 1d !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez miałam przez dwa dni straszny ból krzyża ale czytałam że tam w środku wszystko się rozciąga i to od tego może byc. Ciuszków ani wózka nie wybieraliśmy jeszcze (chociaz bardzo mi sie niektóre podobają) zaczniemy pewnie po prenatalnych albo i później zależy kiedy poznamy płeć. A mój kochany to strasznie się stara teraz żebym się nie denerwowała więc raczej nie mam humorów zaspokaja wszystkie zachcianki :-p

Hej dziewczyny !
Jestem nowa i zdecydowałam się do Was dołączyć. Jestem w drugiej ciąży, termin na 20 kwietnia...czyli jakiś 8tc. Tydzień temu okazało się, ze to ciąża bliźniacza...więc jak narazie szok :errr:
Gratulacje i witamy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny !
Jestem nowa i zdecydowałam się do Was dołączyć. Jestem w drugiej ciąży, termin na 20 kwietnia...czyli jakiś 8tc. Tydzień temu okazało się, ze to ciąża bliźniacza...więc jak narazie szok :errr:
U mnie też bliźniacza :)

Hej dziewuszki :) czytam ale sił na pisanie brak :) dzieci zaczęły szkole i przedszkole więc jest co robić...

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wózek po córce. Trochę przelezal w piwnicy ale jest ok. Dokupilam gondole bo mialam tylko stelaż ze spacerówką. Ciuchów nie kupuję. Ani teraz ani później. Cześć dostanę a część "garderoby" (już! ) odświeża mi moja mama. Ma przy tym wielki fun wiec nie będę zabierać jej tej przyjemności. Dla mnie chodzenie po sklepie czy zamawianie czegoś przez internet to masakra. Nie lubię i już...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
za 2 tyg mam czyli będzie wtedy 13 (12ty +3d) na oko :)

Prenatalne się robi (z tego co czytałam) między 11tyg a 13tyg+6dni :)
A sorry z Natalia mi sie pomylilo ...:(

Ja tez miałam przez dwa dni straszny ból krzyża ale czytałam że tam w środku wszystko się rozciąga i to od tego może byc. Ciuszków ani wózka nie wybieraliśmy jeszcze (chociaz bardzo mi sie niektóre podobają) zaczniemy pewnie po prenatalnych albo i później zależy kiedy poznamy płeć. A mój kochany to strasznie się stara teraz żebym się nie denerwowała więc raczej nie mam humorów zaspokaja wszystkie zachcianki :-p
Nie nie to moje luszczycowe zapalenie stawow a odkad nie moge brac tramadolu , morfiny I codeiny to ledwo zipie....

U mnie też bliźniacza :)

Hej dziewuszki :) czytam ale sił na pisanie brak :) dzieci zaczęły szkole i przedszkole więc jest co robić...

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
oooo tak sie zastanawialm gdzie Cie wcielo Kochana ;)

A to patrzec to patrze ale nie kupuje[emoji16] ale raczej z pl bede sciagac no chyba ze tu jakas uzywke w idealnym stanie dorwe
Tez rozwazam uzywane zwlaszcza ze u mnie w pracy polowa z moich doktorek wlasnie jest na macierzynskim I pewnie beda sie pozbywac rzeczy ....;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam wózek po córce. Trochę przelezal w piwnicy ale jest ok. Dokupilam gondole bo mialam tylko stelaż ze spacerówką. Ciuchów nie kupuję. Ani teraz ani później. Cześć dostanę a część "garderoby" (już! ) odświeża mi moja mama. Ma przy tym wielki fun wiec nie będę zabierać jej tej przyjemności. Dla mnie chodzenie po sklepie czy zamawianie czegoś przez internet to masakra. Nie lubię i już...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja to bym mogla chodzic i chodzic[emoji16]
A dla malenstwa nie mam ani jednej rzeczy...
 
Do góry