reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj cały dzień poza domem. Byliśmy w zoo i na zakupach...
Aplikacja mi wariowala,musialam odinstalować i na nowo ściągnąć bo pisać nie moglam.
Ja na l4 planuje iść w lutym,ale jesli w robocie mnie wkurza,to pojde wcześniej, bo i tak gadac beda

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dla mnie L4 to teraz jedyne wyjście, bo od poniedziałku miałam być w starej pracy na urlopie wypoczynkowym (46 dni, potem miesiac wypowiedzenia), a 4 września miałam zaczynać nową pracę... ciąża mi pokrzyźowała plany, powrotu do obecnej pracy nie mam więc muszę być na l4 żeby mnie nie zwolnili.
 
Ja pracuje w domu i robie polowe tego co zwykle bo nie mam sily a lekarz kazal odpoczywac wiec gdybym pracowala dla kogos to juz dawno bylabym na l4
 
Nie masz altaziajki? Bo to dobre na takie opuchlizny
uzarin znalazlam kiedys lekarz mi powiedzial ze to lepsze ale i tak nie pomoglo :( kurde a ja mam w planach car boot sale dzis....

ja chyba bede musiala pojsc na ta noge na 2 tyg zwolnienia bo praktycznie chodzoc nie move ale zobacze w poniedzialek i umowie sie do GP po zeolnienie . tydzien sobie moge sama wziac....

Dziewczyny jakie witaminy planujecie brać po 12 tc?
ja ciagle pregnacare ale one tez sa rizne bo nawet tetaz mam 3 rodzaje... to samo bralam w pierwszej ciazy. ewentualnie lubie online polska apteke novafarm i z tamtad cos zamowie :)

ja w czoraj ciut odkurzylam pranko o wybralidmy sie z synkiem na film gedtival i male zakupy -4 godziny poza domem i na nogach. a potem jeszcze moj syn upiekl(ja ponoc tylko miksowalam ;) ciasto ze sliwkami....mniam wiec to byla moja kolacja wczoraj i chuba zataz bedzie sniadanie ;)
troche mnie w nocy brzuszek pobolewal jak sie przekrecalam i teraz rano tak zakul ze 2 razy az sie zlapalam za niego-zakladam ze dzidziol rosnie i sie rozpycha ;)

wczoraj tez patrzylam na lozeczka i kolyski....hmmm ja chyba nadal chce gracco takie jakby podrozne z przewijakiem...syn pierwszy w lozeczku wogole nie spal troche w kolysce....a glownie ze mna :)no ale i kolyske chyba.. .
a bouncer od ilu tygodni mozna uzywac bo nie pamietam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w 6 tyg plamiłam i lekarz sam dał l4 i powiedział że tak już do końca i chyba dobrze bo w pracy trochę dźwigałam i się martwiłam żeby nie zaszkodzić dziecku. A teraz jak czuje się zmęczona to zawsze mogę zwolnić odpocząć :happy:
 
A co do witamin to zobaczymy. Wyniki mam świetne i niechciałabym się niepotrzebnie chemią faszerować. Teraz dużo owoców i warzyw i zapotrzebowanie uzupełnione;)
 
reklama
Dzień dobry[emoji4] witam wszystkie nowe mamusie [emoji4]
Tyle piszecie że nie nadążam - w ogóle mam wrażenie że wszystko robię w zwolnionym tempie[emoji50]
Z leków biorę luteine 2x1 ale dopochwowo, a co do witamin to planuje zacząć brać jak już minie sezon na świeże warzywa i owoce[emoji4]
Miłego dnia dziewczyny[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry