reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny mam takie pytanie - jecie może wędzonego łososia? Kurcze tak mnie naszła ochota i zastanawiam się czy można... w necie różne informacje, raz że nie można raz że należy uważać i sama już nie wiem. Ja myślę o plasterku na kanapce... no może więcej niż jednej kanapce[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanie - jecie może wędzonego łososia? Kurcze tak mnie naszła ochota i zastanawiam się czy można... w necie różne informacje, raz że nie można raz że należy uważać i sama już nie wiem. Ja myślę o plasterku na kanapce... no może więcej niż jednej kanapce[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jadam zwyklego usmazonego. Ale nie jestem pewna co do wedzonego. A moze jak go zamrozisz to bedzie bezpieczniejszy? Niech sie doswiadczone mamuski odezwa[emoji11]
 
Dziewczyny mam takie pytanie - jecie może wędzonego łososia? Kurcze tak mnie naszła ochota i zastanawiam się czy można... w necie różne informacje, raz że nie można raz że należy uważać i sama już nie wiem. Ja myślę o plasterku na kanapce... no może więcej niż jednej kanapce[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre pytanie. A może warto dodać do tematu żywienia takie info czego nie wolno jeść w ciąży. Jak któraś ma wiedzę niech się dzieli. Temat przewija się tutaj co jakiś czas. Pasztet? Wątróbka?
Ja od kilku dni mam ochotę na sushi. Robie sama. Zawsze na bazie wędzonych ryb. Teraz pewnie ograniczę swoją porcję do wersji tylko warzywnej (awokado, papryka, ogórek, szczypiorek etc) No chyba że jednak wędzone można...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przyznaje bez bicia ze tez mialam straszna ochote na wedzonego łososia i jadlam pare razy.
Ale teoretycznie ten łosoś jest wędzony na zimno czyli nie poddany obrobce termicznej, moze nie do końca surowy ale jednak.
 
Dobre pytanie. A może warto dodać do tematu żywienia takie info czego nie wolno jeść w ciąży. Jak któraś ma wiedzę niech się dzieli. Temat przewija się tutaj co jakiś czas. Pasztet? Wątróbka?
Ja od kilku dni mam ochotę na sushi. Robie sama. Zawsze na bazie wędzonych ryb. Teraz pewnie ograniczę swoją porcję do wersji tylko warzywnej (awokado, papryka, ogórek, szczypiorek etc) No chyba że jednak wędzone można...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj... sushi też za za mną chodzi od jakiegoś czasu. Umówiłam się z siostra że zrobimy ale na pieczonym lososiu w piekarniku - choć nie ukrywam że bardziej smakuje mi na wędzonym[emoji6]
No właśnie z tym wędzonym na zimno to nie wiem które lepsze - na zimno czy na gorąco[emoji15]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja Wam sie pożale.
Jak m wczoraj wracal do domu to mu pisze zeby stana w polskim sklepie i kupil mi sledzie po gizycku w sloiku bo taka mialam ochote na takiego miesistego grubego sledzia.
A on mi koreczki przywiozl bo nie doczytal slowa sloik bo tak sie skupil ze ma byc po gizycku... taki mialam niedosyt...
I teraz to mi juz tych po gizycku sie odechcialo ale chodza za mna takie zwykle matiasy z cebulka i smietana
 
Do góry