reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam Was. Jestem mama 4 dzieciaków w przedziale wiekowym 17-10 lat. I teraz jak wszystko będzie dobrze to kolejny bobas przyjdzie w 2018. :) Trochę się martwię bo mam 39 lat, żeby wszystko było dobrze. Jestem w 7 tygodniu ciąży i narazie nikomu nie mówiłam oprócz mężowi i dzieciakom, gdyż w lutym poroniłam w 8 tyg. Przeżyłam szok nigdy nie miałam problemu z ciąża. Zaczęłam przeglądać internet ze dużo kobiet w rożnym wieku traci w tym czasie dziecko. Trzymam za was wszystkie kciuki
Może temat się przewinal już przez forum ale nie udało mi się odnaleźć :) czy któraś z Was w ostatnim czasie leciała samolotem? Czy były jakieś komplikacje?
ja lecialam tudzien temu pocztek 6 tug -no problems ;)

Witam Was. Jestem mama 4 dzieciaków w przedziale wiekowym 17-10 lat. I teraz jak wszystko będzie dobrze to kolejny bobas przyjdzie w 2018. :) Trochę się martwię bo mam 39 lat, żeby wszystko było dobrze. Jestem w 7 tygodniu ciąży i narazie nikomu nie mówiłam oprócz mężowi i dzieciakom, gdyż w lutym poroniłam w 8 tyg. Przeżyłam szok nigdy nie miałam problemu z ciąża. Zaczęłam przeglądać internet ze dużo kobiet w rożnym wieku traci w tym czasie dziecko. Trzymam za was wszystkie kciuki
Witaj :) ja za 3 tyg koncze 37 lat ;)

ja nic nie kupilam i nic tez po synku nie mam. troche chlopiecych po najlepszej psiapsiolki synku dostane...ale czy akurat sie przydadza;)

Dziekuje dziewczyny za miłe słowa. Jutro mam zaplanowany wyjazd i nie mam jak podjechać do innego lekarza albo na badania. Chyba musze czekać do poniedziałku. Do lekarza nie mam zastrzeżeń, jest jednym z najlepszych w moim mieście.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale sam lekarz nie byl niczego pewny bo rzeczywiscie wszystko sieteraz z dnia na dzien zmienia dlatego tak szubko wracasz na wizyte. Dobrze ze wyjezdzasz troche mysli zajmiesz czyms innym i powodzenia w ppnoedzialek. Bedzie dobrze :)

boo hoo. wrocil mi smak na slodkie :( i wogole moge jesc i jesc ....a ja mam przed soba wakacje w hiszpani w pazdzierniku- bede ogromniasta...:(
tak sie zastanawiam jak i kiedy powiedziec o ciazy mamie i ciotce :( wczoraj z ciotka siedzialam przy stole i tak sobie pomyslalam ze chyba nie dam rady...serio nawet rozwazam email....potem wyjazd na tydzien do Spain i potem mozemy porozmawiac ewentualnie jak ochlona...ja wiem ze sie naslucham samych przykrych rzeczy i pretensji ze jak ja moglam? i to z kim???i ze do grobu je wpedze! i ze dzieciom zycie zrujonawalam! etc wiec wcale mi sie nie spieszy do tego...natomiast inna sprawa czy mi sie uda brzucho ukryc do 10.10 wtedy mam prenatalne...ach chyba cala ta sytuacjia odbiera mi spora czesc radosci z ciazy :(

Witam kwietniowe mamusie ☺ Dołączam Do Was , moja druga ciąża . 4 cykl starań , wczoraj wizyta u lekarza 6 tydzien i 4 dzień . Serduszko puka ❤❤ Termin wyliczony na 19 marca . Pozdrawiam :-) :)
Fajno :) Gratulacje :)

Asienkakk ja tez dzis mam 9t0d i termin 6 kwietnia
termin porodu chyba tez od dlugosci cykli zalezy...

Ja w środè miałam 9t0d wg usg a 9t2d wg OM I termin 01.04... :)
a to psikus ;)

Dominika i lawendowamama powodzenia dzis na wizytach (bo chyba tylko my trzy mamy dzis)
Ja czym blizej tym sie bardziej boje a z drugiej strony nie moge doczekac
powodzenia dziewczyny. jak nic beda 3 dobre wiadomosci :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hehe, szalejecie ;)
Ja na razie pytałam koleżanki czy mi odsprzeda na wiosnę wózek podwójny. Ona już powinna niepotrzebować. Wstepnie sie zgodziła.
I też się rozglądamy za większym autem - 7 os ;)
 
A ja grzecznie jeszcze nic nie kupiłam[emoji41] oglądałam wózki,ale nic nie mam. Ciuchy mam na chłopaka i na dziewuche.
Bardziej teraz oglądam się za samochodem większym

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
A ja nic zupelnie nie mam... jedyne co to duze auto wiec nie bedzie problemu z wozkiem bo nie musze sie sugerowac rozmiarem[emoji4]
Fajnie macie ze dostajecie rzeczy od znajomych..
Ja tu nie mam kolezanki ktora by urodzila ostatnio a te co maja kilkuletnie dzieci raczej sie juz pozbyly rzeczy
 
Witajcie kochane [emoji9]jestem mało aktywna ale uważnie Was podczytuje i trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim udanych wizyt i pięknych pukających serduszek [emoji173]️

Byłam dzis na wizycie i po niej jestem ogromnym kłębkiem nerwów. Zacznę od początku ostatnia @ 01.07 byłam na wizycie 14.08 lekarz potwierdził ciąże, widoczny był pęcherzyk zoltkowy, wtedy z usg wychodził 5 tydzień 2 dzien lekarz stwierdził ze ciąża młodsza niz z OM ale jest dobrze i tak moze sie zdarzyć. Kazał przyjść po 3 tygodniach. Byłam dzis wiec od ostatniego usg powinien byc 7 tydzień 4 dzien. A jest 6 tydzień i 4 dzien w dodatku nie ma akcji serduszka. Lekarz powiedział ze wszystko moze sie zdarzyć ale nie chce dawać wielkich nadziei. Mam przyjść w poniedziałek na kolejna wizytę i po tych 4 dniach wszystko bedzie jasne.
Jestem załamana, targają mną okropne emocje odkąd wyszłam od lekarza nie potrafie sie uspokoić.

Dziewczyny powiedzcie mi co myślec? Co mam robić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie bardzo korci żeby kupić szczególnie takie malutkie body i kaftaniki, ale ciągle się zastanawiam czy nie kupię za małe ;) w końcu jeszcze nie wiem czy dzidziuś będzie b. Duży czy może malutki ;)
 
Witajcie kochane [emoji9]jestem mało aktywna ale uważnie Was podczytuje i trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim udanych wizyt i pięknych pukających serduszek [emoji173]️

Byłam dzis na wizycie i po niej jestem ogromnym kłębkiem nerwów. Zacznę od początku ostatnia @ 01.07 byłam na wizycie 14.08 lekarz potwierdził ciąże, widoczny był pęcherzyk zoltkowy, wtedy z usg wychodził 5 tydzień 2 dzien lekarz stwierdził ze ciąża młodsza niz z OM ale jest dobrze i tak moze sie zdarzyć. Kazał przyjść po 3 tygodniach. Byłam dzis wiec od ostatniego usg powinien byc 7 tydzień 4 dzien. A jest 6 tydzień i 4 dzien w dodatku nie ma akcji serduszka. Lekarz powiedział ze wszystko moze sie zdarzyć ale nie chce dawać wielkich nadziei. Mam przyjść w poniedziałek na kolejna wizytę i po tych 4 dniach wszystko bedzie jasne.
Jestem załamana, targają mną okropne emocje odkąd wyszłam od lekarza nie potrafie sie uspokoić.

Dziewczyny powiedzcie mi co myślec? Co mam robić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie martw się na zapas :) nie wiadomo który lekarz ma rację ale pewnie szczególnie na początku ciąży po wielkości pęcherzyka łatwo się pomylić. A nie wiesz kiedy była owu? Jeśli to rzeczywiście 6tydz. To może nie być jeszcze widać :) poza tym chyba dziewczyny pisały tu że dużo zależy od sprzętu :) więc o ile nie ma krwawienia I nie boli brzuch to wszystko swoim tempem urośnie :)
 
reklama
Witajcie kochane [emoji9]jestem mało aktywna ale uważnie Was podczytuje i trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim udanych wizyt i pięknych pukających serduszek [emoji173]️

Byłam dzis na wizycie i po niej jestem ogromnym kłębkiem nerwów. Zacznę od początku ostatnia @ 01.07 byłam na wizycie 14.08 lekarz potwierdził ciąże, widoczny był pęcherzyk zoltkowy, wtedy z usg wychodził 5 tydzień 2 dzien lekarz stwierdził ze ciąża młodsza niz z OM ale jest dobrze i tak moze sie zdarzyć. Kazał przyjść po 3 tygodniach. Byłam dzis wiec od ostatniego usg powinien byc 7 tydzień 4 dzien. A jest 6 tydzień i 4 dzien w dodatku nie ma akcji serduszka. Lekarz powiedział ze wszystko moze sie zdarzyć ale nie chce dawać wielkich nadziei. Mam przyjść w poniedziałek na kolejna wizytę i po tych 4 dniach wszystko bedzie jasne.
Jestem załamana, targają mną okropne emocje odkąd wyszłam od lekarza nie potrafie sie uspokoić.

Dziewczyny powiedzcie mi co myślec? Co mam robić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja przy Córci bardzo późno zobaczyłam serce bo około 8 tygodnia. Jeśli u Ciebie beta przyrasta prawidłowo to spokojnie , nie stresuj się.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry