reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dominika i lawendowamama powodzenia dzis na wizytach (bo chyba tylko my trzy mamy dzis)
Ja czym blizej tym sie bardziej boje a z drugiej strony nie moge doczekac
 
reklama
Witam dawno sie nie odzywalam bo przychalam do polski i tyle spraw :) ale jak wroce do nieniec to bede na bierzaco :)
Gratulacje serduszek :* <3
U mnie objawy slabe czasem mam mdlosci a tak to nie wymiotuje ani nic :)
Chcialam powiedziec rodzinie ale moj chlopak mowi zeby nie mowic a to juz 9tc i jest serce wiec mi sie wydaje ze przexiwskazan nie ma ale ob twierdzi ze lepiej nie :/
@Lilumi ja jechalam w 8tc i leciala mi krew leciutko ale leciLa a teraz mam luteine w nast. Tyg. Bede wracac wiec mam nadzieje ze bedzie juz dobrze
Ja bylam u lekarza ale karty mi nie zalozyl bo powiedzial ze tam mi lekarz zalozy ale teraz sie wacham czy dobrze i nie wiem czy nie zalozyc zadzwonic i wogle :) bo i tak bede do polski do lekarza przyjezdzac :)

Pozdrawiam i zyCze milego dnia :*
 
Witam kwietniowe mamusie [emoji5] Dołączam Do Was , moja druga ciąża . 4 cykl starań , wczoraj wizyta u lekarza 6 tydzien i 4 dzień . Serduszko puka [emoji173][emoji173] Termin wyliczony na 19 marca . Pozdrawiam :-) :)
Ja mam7t6d i termin tylko 4 dni wcześniej...Chyba ktos pomylil się

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
boo hoo. wrocil mi smak na slodkie :( i wogole moge jesc i jesc ....a ja mam przed soba wakacje w hiszpani w pazdzierniku- bede ogromniasta...:(
tak sie zastanawiam jak i kiedy powiedziec o ciazy mamie i ciotce :( wczoraj z ciotka siedzialam przy stole i tak sobie pomyslalam ze chyba nie dam rady...serio nawet rozwazam email....potem wyjazd na tydzien do Spain i potem mozemy porozmawiac ewentualnie jak ochlona...ja wiem ze sie naslucham samych przykrych rzeczy i pretensji ze jak ja moglam? i to z kim???i ze do grobu je wpedze! i ze dzieciom zycie zrujonawalam! etc wiec wcale mi sie nie spieszy do tego...natomiast inna sprawa czy mi sie uda brzucho ukryc do 10.10 wtedy mam prenatalne...ach chyba cala ta sytuacjia odbiera mi spora czesc radosci z ciazy :(
Kochana sprobuj rozmowe zaczac od drugiej strony czyli najpierw poinformuj je, ze po tym co im powiesz nie chcesz zeby sie denerwowaly i wyrazaly swoje opinie, bo przeciez to twoje zycie i ty czulas, ze to jest sluszne [emoji4] . Moze w ten sposob unikniesz niechcianych komentarzy [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kwietniowe mamusie [emoji5] Dołączam Do Was , moja druga ciąża . 4 cykl starań , wczoraj wizyta u lekarza 6 tydzien i 4 dzień . Serduszko puka [emoji173][emoji173] Termin wyliczony na 19 marca . Pozdrawiam :-) :)
Hej witaj @Limonka88 [emoji4] Termin masz na kwietnia ,tak? Tu powstal blad [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
boo hoo. wrocil mi smak na slodkie :( i wogole moge jesc i jesc ....a ja mam przed soba wakacje w hiszpani w pazdzierniku- bede ogromniasta...:(
tak sie zastanawiam jak i kiedy powiedziec o ciazy mamie i ciotce :( wczoraj z ciotka siedzialam przy stole i tak sobie pomyslalam ze chyba nie dam rady...serio nawet rozwazam email....potem wyjazd na tydzien do Spain i potem mozemy porozmawiac ewentualnie jak ochlona...ja wiem ze sie naslucham samych przykrych rzeczy i pretensji ze jak ja moglam? i to z kim???i ze do grobu je wpedze! i ze dzieciom zycie zrujonawalam! etc wiec wcale mi sie nie spieszy do tego...natomiast inna sprawa czy mi sie uda brzucho ukryc do 10.10 wtedy mam prenatalne...ach chyba cala ta sytuacjia odbiera mi spora czesc radosci z ciazy :(
Kochana chyba sie w czyms pogubilam albo niedoczytalam ale o co chodzi z ta mama i ciotka?
 
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarza i termin na 30.03, a raczej będzie cc, więc pewnie jeszcze wcześniej, dziś zaczynam 10 tydzień czyli 9t0d, chyba zwerbuję się do marcówek jednak, życzę wszystkim nudnych ciąż i szybkich porodów [emoji4][emoji4][emoji4] oczywiście o czasie [emoji6][emoji12]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Super tez będę miała termin w tych okolicach [emoji5]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana chyba sie w czyms pogubilam albo niedoczytalam ale o co chodzi z ta mama i ciotka?
Ano ciezkie mam relacje z mama i jej siostra ktora mieszka w uk tuz obok mnie :( Do tej pory nawet nie wiedza ze ja i M. jestesmy znow razem ( chociaz to juz ponad rok-mielismy ponad 2lata przerwy -znaczy rozmueszkalismy sie( troche pod presja mojek rodzinki)ale ze wzgledu na synka i nie tylko ;) i tak spedzalismy weekendy razem wakacje 2 razy w roku itp wiec takie pol rozstanie.... no i teraz musze im jeszcze info zapodac ze tak mieszkamy razem od dawna i spodziewamy sie dziecka...
masakra! obie bardzo go nie lubia :(

Kochana sprobuj rozmowe zaczac od drugiej strony czyli najpierw poinformuj je, ze po tym co im powiesz nie chcesz zeby sie denerwowaly i wyrazaly swoje opinie, bo przeciez to twoje zycie i ty czulas, ze to jest sluszne [emoji4] . Moze w ten sposob unikniesz niechcianych komentarzy [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki :) Tysiac razy mowilam ze to moje zycie moja rodzina moja sprawa a one i tak wiedza lepiej !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ano ciezkie mam relacje z mama i jej siostra ktora mieszka w uk tuz obok mnie :( Do tej pory nawet nie wiedza ze ja i M. jestesmy znow razem ( chociaz to juz ponad rok-mielismy ponad 2lata przerwy -znaczy rozmueszkalismy ( troche pod presja mojek rodzinki)sie ale ze wzgledu na synka i nie tylko ;) i tak spedzalismy weekendy razem wakacje 2 razy w roku itp wiec takie pol rozstanie.... no i teraz musze im heszcze indo zapodac ze tak mieszkamy razem id dawna i spodziewamy sie dziecka...
masakra! obie bardzo go nie lubia :(
Pamietaj ze nie z ciotka a z m ukladasz zycie wiec nie przejmuj sie az tak nia. A jak mamy nie ma przy Tobie to jej przez tel.powiedz ze to Twoje zycie i Ty decydujesz
 
Do góry