reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witajcie kochane [emoji9]jestem mało aktywna ale uważnie Was podczytuje i trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim udanych wizyt i pięknych pukających serduszek [emoji173]️

Byłam dzis na wizycie i po niej jestem ogromnym kłębkiem nerwów. Zacznę od początku ostatnia @ 01.07 byłam na wizycie 14.08 lekarz potwierdził ciąże, widoczny był pęcherzyk zoltkowy, wtedy z usg wychodził 5 tydzień 2 dzien lekarz stwierdził ze ciąża młodsza niz z OM ale jest dobrze i tak moze sie zdarzyć. Kazał przyjść po 3 tygodniach. Byłam dzis wiec od ostatniego usg powinien byc 7 tydzień 4 dzien. A jest 6 tydzień i 4 dzien w dodatku nie ma akcji serduszka. Lekarz powiedział ze wszystko moze sie zdarzyć ale nie chce dawać wielkich nadziei. Mam przyjść w poniedziałek na kolejna wizytę i po tych 4 dniach wszystko bedzie jasne.
Jestem załamana, targają mną okropne emocje odkąd wyszłam od lekarza nie potrafie sie uspokoić.

Dziewczyny powiedzcie mi co myślec? Co mam robić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czy mozesz jutro podejsc na usg do innego lekarza?
Sprzet sprzetowi nie rowny a i lekarze rozni. Mozesz jeszcze zrobic beta hcg i ppwtorzyc za 48h i bedzie wszystko jasne.
Nie smuc sie na razie bo nic nie jest jeszcze przesadzone
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za miłe słowa. Jutro mam zaplanowany wyjazd i nie mam jak podjechać do innego lekarza albo na badania. Chyba musze czekać do poniedziałku. Do lekarza nie mam zastrzeżeń, jest jednym z najlepszych w moim mieście.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie bardzo korci żeby kupić szczególnie takie malutkie body i kaftaniki, ale ciągle się zastanawiam czy nie kupię za małe ;) w końcu jeszcze nie wiem czy dzidziuś będzie b. Duży czy może malutki ;)
Ja kupiłam 2 bodziaki i niedrapki i skarpetki[emoji4]
Jedne body pewnie będą za małe ,ale były takie słodkie [emoji16]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie 9 września czeka męcząca podróż samochodem, wyruszamy z narzeczonym o 3 rano z domu i jedziemy na przegląd koni z naszą kobyłką i jej źrebakiem . Jestem z podlasia i jedziemy za Łódź na ten przegląd. Mam nadzieję ze dam radę wytrzymać podróż, któraś z was miała takie dlugie podróże samochodem w 1 trymestrze? Jakieś rady? Jak to znioslyscie?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Jechalam z mezem i moimi dzieciakami z Anglii do Polski i po 2 tygodniach z Polski do Anglii. Pokonalismy okolo 2000 km, w aucie spedzilismy 24 godziny i dalismy rade [emoji3] oczywiscie bylo to meczace nie powiem,ale dalismy rade. Po tym nie mialam zadnych bolow ani krwawien. Wlasciwie obeszlo sie bezproblemowo [emoji3]
Jesli bedziesz czula jakis dyskomfort to po prostu mozecie sie zatrzymac aby rozprostowac nogi i odpoczac [emoji3]
Dodam jeszcze ,ze kiedy zaczynalismy wycieczke bylam w 6 tygodniu [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kochane [emoji9]jestem mało aktywna ale uważnie Was podczytuje i trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim udanych wizyt i pięknych pukających serduszek [emoji173]️

Byłam dzis na wizycie i po niej jestem ogromnym kłębkiem nerwów. Zacznę od początku ostatnia @ 01.07 byłam na wizycie 14.08 lekarz potwierdził ciąże, widoczny był pęcherzyk zoltkowy, wtedy z usg wychodził 5 tydzień 2 dzien lekarz stwierdził ze ciąża młodsza niz z OM ale jest dobrze i tak moze sie zdarzyć. Kazał przyjść po 3 tygodniach. Byłam dzis wiec od ostatniego usg powinien byc 7 tydzień 4 dzien. A jest 6 tydzień i 4 dzien w dodatku nie ma akcji serduszka. Lekarz powiedział ze wszystko moze sie zdarzyć ale nie chce dawać wielkich nadziei. Mam przyjść w poniedziałek na kolejna wizytę i po tych 4 dniach wszystko bedzie jasne.
Jestem załamana, targają mną okropne emocje odkąd wyszłam od lekarza nie potrafie sie uspokoić.

Dziewczyny powiedzcie mi co myślec? Co mam robić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja byłam w prawie 7tc i lekarz nie widział zarodka ,ani serduszka.Dużo zależy od sprzętu i kiedy była owu.Starczy ,że była parę dni później a to już zmienia całą sytuację.Bylam po tej wizycie prywatnie pare dni później i było już serduszko i zarodek.Przed tą wizytą ,aż z nerwów rozwolnienia dostałam,bo miałam przed oczami najgorsze..Musisz pamiętać ,że pozytywne myślenie to podstawa.Brzuch cię nie boli i nie masz plamien, a to dobrze wróży.Na tym etapie ciąży zmiany są z dnia na dzień widoczne.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarza i termin na 30.03, a raczej będzie cc, więc pewnie jeszcze wcześniej, dziś zaczynam 10 tydzień czyli 9t0d, chyba zwerbuję się do marcówek jednak, życzę wszystkim nudnych ciąż i szybkich porodów [emoji4][emoji4][emoji4] oczywiście o czasie [emoji6][emoji12]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarza i termin na 30.03, a raczej będzie cc, więc pewnie jeszcze wcześniej, dziś zaczynam 10 tydzień czyli 9t0d, chyba zwerbuję się do marcówek jednak, życzę wszystkim nudnych ciąż i szybkich porodów [emoji4][emoji4][emoji4] oczywiście o czasie [emoji6][emoji12]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
super:) to do Marca :)
 
Witam kwietniowe mamusie ☺ Dołączam Do Was , moja druga ciąża . 4 cykl starań , wczoraj wizyta u lekarza 6 tydzien i 4 dzień . Serduszko puka ❤❤ Termin wyliczony na 19 kwietnia . Pozdrawiam :-) :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarza i termin na 30.03, a raczej będzie cc, więc pewnie jeszcze wcześniej, dziś zaczynam 10 tydzień czyli 9t0d, chyba zwerbuję się do marcówek jednak, życzę wszystkim nudnych ciąż i szybkich porodów [emoji4][emoji4][emoji4] oczywiście o czasie [emoji6][emoji12]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Asienkakk ja tez dzis mam 9t0d i termin 6 kwietnia
 
Do góry