reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

1 (09.30) wanda123 / usg, wiz. kontr. /
31 (12:30) Iwona Waw / gin /
31 (13:30) LMax / midwife /
31 (19:50) igafiga /gin, usg /
Dziewczyny koniecznie napiszcie jak po wizytach
Cześć dawno nie zaglądałam a jestem dziś po pierwszym usg :) wiek płodu określony prawie identycznie z moimi wyliczeniami 7+3, bije serduszko :) teraz już chyba powinno być z górki :) mam nadzieję że u pozostałych też wszystko pięknie rośnie :)
 
reklama
Może temat się przewinal już przez forum ale nie udało mi się odnaleźć :) czy któraś z Was w ostatnim czasie leciała samolotem? Czy były jakieś komplikacje?
 
Może temat się przewinal już przez forum ale nie udało mi się odnaleźć :) czy któraś z Was w ostatnim czasie leciała samolotem? Czy były jakieś komplikacje?
Ja leciałam dwa razy , jutro lecę 3 raz w ciągu 10 dni. Wszystko ok .

Czesc dziewczyny .
Gratuluję wszystkich wizyt .
Jutro wracam do UK więc i będę tutaj wkońcu na bierzaco.
Pozdrawiam .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może temat się przewinal już przez forum ale nie udało mi się odnaleźć :) czy któraś z Was w ostatnim czasie leciała samolotem? Czy były jakieś komplikacje?

Ja tez latam, ostatnio 3 razy w ciagu tygodnia, za dwa tygodnie znowu lece 2 razy, i potem za kolejne dwa kolejne 2 razy. Poza tym zanim jeszcze wiedzialam, ze juz jestem w ciazy tez latalam. Poki co wszystko ok.
 
Mnie 9 września czeka męcząca podróż samochodem, wyruszamy z narzeczonym o 3 rano z domu i jedziemy na przegląd koni z naszą kobyłką i jej źrebakiem . Jestem z podlasia i jedziemy za Łódź na ten przegląd. Mam nadzieję ze dam radę wytrzymać podróż, któraś z was miała takie dlugie podróże samochodem w 1 trymestrze? Jakieś rady? Jak to znioslyscie?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry